Tell a Friend

  • captcha

درمان تخصص کیست مویی با لیزر در 20 دقیقه توسط دکتر منصوری


کیست مویی یا سینوس پیلونیدال یک بیماری شایع پوستی است که شامل عفونت مزمن پوست می باشد. پایلونیدال یا پیلونیدال از ریشه لاتینpilus به معنی مو و nidus به معنی آشیانه گرفته شده است، از این رو می توان این بیماری را شامل حفره یا حفراتی در زیر پوست دانست که بنا به اعتقاد بسیاری از متخصصان آشیانه مو می باشد، اما این در حالی است که اصطلاح آشیانه مو برای این بیماری شاید در تمام موارد صحیح نباشد، چرا که در برخی از موارد در کیست تنها عفونت وجود دارد و ترشحات عفونی در لایه های زیرین پوست به صورت آبسه ظاهر می شود، به عبارت ساده تر سینوس پیلونیدال یک کیسه کوچک پوستی حاوی مو می باشد.

از مهمترین ویژگی لیزر بانوان را میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

- هموروئید یا بواسیر
- لیپو ماتیک یا پیکرتراشی
جوانسازی پوست
- لیفت بافت تناسلی
- تنگی بافت تناسلی
تزریق ژل ، بوتاکس و چربی

جراحی های سرپایی

لیپوساکشن

روش جراحی معده و عوارض آن عمل جراحی معده یا بای پس معده با دو هدف اصلی یعنی کوچک کردن حجم معده و کاهش جذب مواد غذایی صورت می گیرد

پیکر تراشی

روش های ایمن برای تراشیدن چربی های موضعی عمل لیپوماتیک میباشد
سوالات رایج :
خدمات پس از جراحی
خدمات تخصصی و چک بیمار بعد از عمل بواسیر توسط متخصصی
مشاوره تخصصی رایگان در خصوص هموروئید و عمل های زیبایی توسط دکتر متخصص 09195505900
سوال : میزان تاثیر در بهبود علایم من چقدر خواهد بود ؟ جواب : با توجه به تفاوت های فردی وسیع بین انسان ها میزان تاثیر از فردی به فردی دیگر ممکن است متفاوت باشد . ولی مسلما تمام بیماران به دنبال انجام لیزر بانوان سطح مطلوبی از بهبودی را تجربه خواهند کرد.
علائم بواسیر بستگی به نوع آن دارد. بواسیر داخلی معمولاً همراه با خونریزی مقعدی بی‌درد است، اما بواسیر خارجی ممکن است علائم کمتری داشته‌باشد یا اگر ترومبوز باشد همراه با درد و تورم در ناحیه مقعد خواهد بود. بسیاری از مردم به اشتباه هرنوع علامت رخ‌داده در اطراف منطقه مقعدی-راست روده‌ای را «بواسیر» می‌دانند و دلایل جدی این علائم را نادیده می‌گیرند. اگرچه علت اصلی بواسیر ناشناخته است، تعدادی از عوامل که باعث بالا رفتن فشار درون شکمی می‌شوند، به‌ویژه یبوست، نقش اصلی را در رشد آن دارند.

نوبت دهی 24 ساعته از طریق تلگرام


انتهای مطلب/