Tell a Friend

  • captcha

درمان تخصص کیست مویی با لیزر در 20 دقیقه توسط دکتر منصوری


کیست مویی یا سینوس پیلونیدال یک بیماری شایع پوستی است که شامل عفونت مزمن پوست می باشد. پایلونیدال یا پیلونیدال از ریشه لاتینpilus به معنی مو و nidus به معنی آشیانه گرفته شده است، از این رو می توان این بیماری را شامل حفره یا حفراتی در زیر پوست دانست که بنا به اعتقاد بسیاری از متخصصان آشیانه مو می باشد، اما این در حالی است که اصطلاح آشیانه مو برای این بیماری شاید در تمام موارد صحیح نباشد، چرا که در برخی از موارد در کیست تنها عفونت وجود دارد و ترشحات عفونی در لایه های زیرین پوست به صورت آبسه ظاهر می شود، به عبارت ساده تر سینوس پیلونیدال یک کیسه کوچک پوستی حاوی مو می باشد.
راه های یافتن بهترین دکتر بواسیر, پزشک بواسیر, متخصص بواسیر یا هموروئید با رشد روزافزون فضای مجازی کاری سخت نیست. تقریبا همه دکترها و پزشکان متخصص بواسیر در اینترنت برای خود وب سایتی دارند. با مراجعه به آنها و بررسی سوابق و کارنامه پزشکان می توان بهترین دکتر بواسیر, پزشک بواسیر, متخصص بواسیر یا هموروئید را پیدا کرد. پس بدون هیچ نگرانی و خجالتی با دکتر بواسیر, پزشک بواسیر, متخصص بواسیر یا هموروئید که انتخاب کرده اید تماس بگیرید و مشکل خود را با وی در میان بگذارید. مطمئن باشید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت و عمری با خیال راحت و بدون درد سپری خواهید کرد.
برای یافتن بهترین دکتر (پزشک) متخصص بواسیر یا هموروئید باید رزومه و سوابق پزشک های بواسیر را با دقت بررسی کنید و تعداد عمل های موفقیت آمیز آنها را لحاظ کنید و از مهارت، تخصص و تجربه پزشک اطمینان حاصل کنید.
در حرف خیلی از کارها راحت است اما تجربه و مهارت خودش را در کارنامه کاری نشان می دهد. پزشک یا دکتری که بیشترین عمل موفقیت آمیز را انجام داده و هر کدام از عمل هایش بدون بازگشت بواسیر بوده، مطمئنا بیشترین رضایت بیماران را نیز به دنبال خواهد داشت. این رضایت گواهی خوبی بر تخصص و تجربه پزشک متخصص هموروئید است که آن را در طول سال های متمادی با مطالعه و درمان بیمارهای مختلف کسب نموده است.

جراحی با لیزر بواسیر توسط خانم دکتر منصوری


درمان جراحی با لیزر هموروئید معمولاً برای هموروئید های درجه 3 و 4 انجام می گردد که با استفاده از لیزر بسیار مؤثرتر و کم عارضه تر از جراحی سنتی می باشد.
* عمل بواسیر با لیزر و بی حسی موضعی بصورت سرپایی انجام می گردد و در مورد بواسیر ها با هر میزان بزرگی و اندازه قابل انجام می باشد. پس از عمل نیاز به پانسمان داخل مقعدی نداشته و درد و خونریزی پس از عمل بسیار کمتر از جراحی معمولی می باشد.
هر روز که به جلو می رویم دستگاه های جدید لیزر در جهت تسهیل کار و راحت شدن موضوع مورد استفاده قرار می گیرد.
جراحی بواسیر یا هموروئید با لیزر
از لیزر بواسیر یا هموروئید برای افرادی که به هموروئید درجه 3 و 4 مبتلا هستند استفاده می‌شود.
بواسیر درجه سه: در این درجه بالشتکهای هموروئید از مقعد بیرون می گردند اما به خودی خود نمی توانند به محل اصلی شان برگردند و بایست با دست آنها را به درون مقعد هل داد و نشانه آن احساس درد با خونریزی است.
بواسیر درجه چهار: در این درجه بالشتکهای هموروئیدی همواره در بیرون از مقعد هستند و به درون نمی روند و خیلی دردناک و با خونریزی همراه است که بایست در این درجه خیلی سریع به پزشک متخصص برای درمان هموروئید اقدام نمود.
درمان بواسیر با لیزر نسبت به جراحی باز و سایر روشهای دیگر سیار راحت تر و کم عارضه تر میباشد و بعد از عمل فرد بیمار به راحتی میتواند به زندگی روزمره خود باز گردد، بدون اینکه نیاز به بستری شدن و استراحت مطلق داشته باشد.
استفاده از لیزر کار برش و برداشتن بالشتکهای بواسیر را به راحتی وبا کمترین صدمه به بافتهای اطراف انجام داده ودرحین استفاده از لیزر خون ریزی وجود ندارد زیرا خود لیزر باعث ترمیم شریانهای خونی میشود ودر ضمن استفاده از لیزر احتمال سایر بیماریهای واگیر دار و عفونی از جمله هپاتیت و ایدز را از بین میبرد.
بَواسیر یا هِموروئید (به انگلیسی: Hemorrhoid) به گشاد شدن رگ‌های وریدی در مجرای مقعدی می‌گویند که به کنترل مدفوع کمک می‌کنند. آن‌ها زمانی‌که متورم یا ملتهب می‌شوند «بیمارگونه» یا همان بواسیر می‌شوند. آن‌ها در حالت فیزیولوژیک خود مانند بالشتکی مرکب از مجرای سیاهرگی و بافت همبند عمل می‌کنند.

از مهمترین خدمات خانم دکتر منوصری را میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

- هموروئید یا بواسیر
- لیپو ماتیک یا پیکرتراشی
جوانسازی پوست
- لیفت بافت تناسلی
- تنگی بافت تناسلی
تزریق ژل ، بوتاکس و چربی

جراحی های سرپایی

لیپوساکشن

روش جراحی معده و عوارض آن عمل جراحی معده یا بای پس معده با دو هدف اصلی یعنی کوچک کردن حجم معده و کاهش جذب مواد غذایی صورت می گیرد

پیکر تراشی

روش های ایمن برای تراشیدن چربی های موضعی عمل لیپوماتیک میباشد
سوالات رایج :
خدمات پس از جراحی
خدمات تخصصی و چک بیمار بعد از عمل بواسیر توسط متخصصی
مشاوره تخصصی رایگان در خصوص هموروئید و عمل های زیبایی توسط دکتر متخصص 09195505900
سوال : میزان تاثیر در بهبود علایم من چقدر خواهد بود ؟ جواب : با توجه به تفاوت های فردی وسیع بین انسان ها میزان تاثیر از فردی به فردی دیگر ممکن است متفاوت باشد . ولی مسلما تمام بیماران به دنبال انجام لیزر بانوان سطح مطلوبی از بهبودی را تجربه خواهند کرد.
علائم بواسیر بستگی به نوع آن دارد. بواسیر داخلی معمولاً همراه با خونریزی مقعدی بی‌درد است، اما بواسیر خارجی ممکن است علائم کمتری داشته‌باشد یا اگر ترومبوز باشد همراه با درد و تورم در ناحیه مقعد خواهد بود. بسیاری از مردم به اشتباه هرنوع علامت رخ‌داده در اطراف منطقه مقعدی-راست روده‌ای را «بواسیر» می‌دانند و دلایل جدی این علائم را نادیده می‌گیرند. اگرچه علت اصلی بواسیر ناشناخته است، تعدادی از عوامل که باعث بالا رفتن فشار درون شکمی می‌شوند، به‌ویژه یبوست، نقش اصلی را در رشد آن دارند.

نوبت دهی 24 ساعته از طریق تلگرام


انتهای مطلب/