ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

.
فاکتور هزینه عمل زیبایی واژن بسیار مهم است و شاید اولین دغدغه افراد همین موضوع باشد . گاهی هزینه لابیاپلاستی بالاتر از حد استاندارد است و گاهی کمتر از حد خودش .ولی آیا قیمت بالا تضمین کیفیت است یا خیر ؟؟ ( هزینه بیمارستان ، مسئول بیهوشی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه داروهای جراحی زیبایی واژن ، پرستار ، و وسایل مصرفی )
یکی از کاندید های جراحی زیبایی واژن درباره نحوه جراحی و قیمت اینگونه نظرش را بیان کرد ؟؟
“یکی از جراح زنان برای جراحی زیبایی واژن دو میلیون از من پول گرفته و از نتیجه عمل اش هم راضی بود” . این ارزانی ممکن است عوامل مختلفی داشته باشد . از آنجایی که عمل زیبایی واژن بسیار حساس است در صورت عدم موفقیت عوارض بسیار بدی بر بدن خود دارد . بنابر این نمیتوان دقیقا مشخص کرد این قیمت واقعی هست و دست هر جراح با جراح دیگر فرق دارد . خیلی از کلینیک های زنان آفر های موقت و ویژه میگذارند به منظور جذب بیمار . و برخی از جراح زنان دیگر هم سرشون انقدر شلوغ هست که فرصت انجام این کارها رو ندارند .
عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر دارد : ( میزان گشادی واژن – نوع پوست واژن ، میزان تیرگی واژن و هزینه ها ) ممکن است بالا و پایین برود و نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشد و این موضوع منصفانه است . چرا که عمل ها به دست و پنجه خود جراح بستگی دارد .
اگر قصد انجام جراحی زیبایی واژن دارید اصلاح شکل و فرم واژن و عملکرد آن و رفع نواقص ظاهری باید مد نظر باشد . معمولا هزینه عمل جراحی زیبایی واژن شامل بیمه نمی باشد اما درمان بی اختیاری استرسی ادراری میتوان شامل بیمه باشد .
قبل و بعد از جراحی زیبایی واژن چه هزینه ای باید کرد :
• ویزیت اولیه
• آزمایش پاپ اسمیر
• هزینه ماه اول بعد از جراحی زیبایی
• هزینه ویزیت ماه دوم جراحی زیبایی
• هزینه ویزیت ماه سوم جراحی زیبایی
آمار بالای جراحی زیبایی واژن باعث محبوبیت این جراحی زیبایی در بین مخاطبان خود باشد . انجام جراحی زیبایی متعدد باعث شده است که جراح زنان تبحر خاصی در فرم دهی واژن نسبت به درخواست متقاضی داشته باشند . همچنین پایین بودن هزینه جراحی زیبایی واژن در مقایسه با خارج از کشور برای جراحی زیبایی مراجعه می کنند رو به افزایش است .
بارها اتفاق افتاده بود احساس میکردم واژن ام شکل خوبی ندارد . اما با این شک که این کار درست است یا نه ، اما به نظرم بهتر است واژن ام را دست جراح بسپارم .
از نتیجه عمل زیبایی واژن ام راضی هستم . افرادی که میخواهند عمل واژن انجام دهند در تلاش اند و با پرسش های مختلفی روبرو میشوند که چگونه میتوانند این نوع جراحی را انجام داد . به جز در نظر گرفتن هزینه جراحی واژن عوامل مختلفی در عمل واژن موفق تاثیر گذار است .
سعی کنید برای جراحی واژن خود به تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید عمل واژن موفقی داشته باشید یکی از راهکارها یافتن بهترین جراح زنان مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد جراحی است .
کلینیک تخصصی زنان سالم ترین و بهترین نتیجه را در عمل واژن برای بیماران فراهم کنند تا بیماران مشکلاتی پس از عمل واژن نداشته باشند
اگر بعد از عمل واژن ، نیازی به جراحی مجدد واژن داشتید باید حداقل یکسال بعد اقدام کنید زیرا طی مدت این یکسان واژن شما تغییر میکند
زمانیکه میخواهید هزینه جراحی واژن باید بدانند دو هزینه پایه اول را باید در نظر بگیرید ::
• دستمزد جراح
• هزینه کلینیک بیمارستان
بطور متوسط دستمزد جراح بیشترین مقدار کل هزینه را شامل میشود که کاملا جدا از هزینه کلینیک یا بیمارستان میباشد . تمام هزینه جراحی یکجا پرداخت میشود .
________________________________________

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل