ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

قیمت و هزینه (های ) جراحی شکم و پهلو
روسهای مختلفی برای جراحی شکم وجود دارد . از جمله میتوان به لیپوماتیک شکم و پهلو ، لیپولیز و ابدومینوپلاستی اشاره کرد
در اصول جذابیت میتوان گفت که داشتن شکم مناسب و خوش فرم نقش بسیار مهمی در زیبایی اندام دارد چرا که هر طرف شخص نگاه کنید شکم آن شخص در چشم بیننده هست .

در اصول جذابیت میتوان گفت که داشتن شکم مناسب و خوش فرم نقش بسیار مهمی در زیبایی اندام دارد چرا که هر طرف شخص نگاه کنید شکم آن شخص در چشم بیننده هست .
درمان شلی شکم بعد از زایمان به چه صورت خواهد بود . چگونه شلی پوست شکم و درمان شلی پوست شکم و رفع شلی پوست شکم و از بین بردن شلی پوست شکم به چه صورت خواهد بود .
از کجا باید شروع کنیم
برای مقدمه باید چند نکته مهم را مد نظر داشت که برای انجام جراحی زیبایی شکم چه کار باید کرد .شخصی که تصمیم به عمل زیبایی شکم دارد اول باید مشاوره کند . و به تخصص پزشک و مهارت جراح پی ببرد . همچنین باید میزان تجهیزات بیمارستان یا کلینیک را نیز مورد بررسی قرار بدهد . که این میتوان برای جراحی زیبایی شکم اعتماد کرد یا نه ؟؟؟
خیلی از افراد هستند که برای جراحی زیبایی شکم به مراکزی میروند و این مراکز فاقد صلاحیت لازم برای این مدل جراحی ها هستند . که این خود جای سوال هست .
بعد از انجام مشاوره جراحی زیبایی شکم و تایید صلاحیت پزشک شخص تصمیم به این میگیرد که آیا جراحی را انجام بدهد یا خیر .
که در ادامه به شرح هر یک میپردازیم .
لاغری شکم و پهلو : لاغری و تناسب اندام و البته داشتن بدنی خوش فرم خواسته همه خانم ها و آقایان در همه سنین است اینکه چربی های اضافه در شکم و پهلوها وجود نداشته باشد به بدن فرم زیبایی خواهد داد البته دستیابی به یک شکم تخت و پهلوهای بدون چربی به همین راحتی هم نبوده و خیلی از افراد به وسیله ورزش به این دست پیدا نمی کنند و به همین دلیل به جراحی زیبایی شکم روی می آورند . وجود چربی اضافی در اطراف کمر و شکم که باعث اضافه وزن هم می شود ضمن اینکه ظاهر ناخوشایندی دارد
روش‌های مختلفی برای جراحی شکم وجود دارد. نوع روش کوچک کردن شکم ، شکل و محل شل‌شدگی شکم تعیین می‌شود. عمل جراحی شکم یکی از محبوب‌ترین روشهای عمل جراحی زیبایی موجود است. جراحی زیبایی شکم بهبود چشمگیری را در تناسب اندام شما ایجاد می‌کند. جراح زیبایی، به پشتوانه سال‌ها تجربه و تسلط بر دانش روز و تکنیک‌های پیشرفته در بهبود شکل و ظاهر شکم به کمک بانوان و آقایان می‌آیند. متخصص در عمل‌های تخصصی جراحی شکم دانش روز و تکنولوژی پیشرفته جراحی زیبایی شکم را با هم درمی‌آمیزند تا بیماران از نتایج زیبا برای بعد از عمل خود شکل رضایت بخشی داشته باشند .

شکم برامده را چطور اصلاح می کنند
صاف کردن شکم که به آن ابدومینوپلاستی هم میگویند . فرم ناحیه شکم را تغییر میدهد تا ظاهر ان صاف تر و شکیل تر شود . در عمل صاف کردن شکم فقط یک برامدگی اصلاح نمیشود . در مواردی که انحنای پهلوها از بین رفته یا گوشت پهلوها روی شکم افتاده با عمل صاف کردن شکم ظاهری صاف تر و تراشیده تر پیدا می کنید . عمل صاف کردن شکم جایگزین اندام ورزیده یا کاهش وزن نمیشود . این عمل پوست اضافی در شکم را محکم تر کرد .
میزان کمی چربی هم با این عمل از بدن خارج میکنند.
شرایط مناسب برای درمان به روش آبدومینوپلاستی عبارت اند از :
– ناحیه پایین یا میانی شکم باشد
– کل شکم را در بر گیرد
– کل شکم را در بر گیرد و تا پشت ادامه یابد .
با عمل صاف کردن شکم ، علاوه بر اصلاح پوست و چربی اضافه در ناحیه شکم میتوان عارضه ای موسوم به جداشدگی عضله شکمی را نیز برطرف کرد که عبارت است از جدا شدن عضله راست جداره شکم که به ویژه در برخی از زنان پس از بارداری رخ میدهد .
عارضه های که با عمل صاف کردن شکم برطرف میشوند از لحاظ شدت و ضعف متفاوت اند و بنابراین براحی حصول نتایج مطلوب باید روشهای متفاوتی در مورد آنها به کار رود. زمانی که روشهایی مکش چربی به تنهایی میتوان به نتایج خوبی دست یافت
در عمل واقعی صاف کردن شکم ، پوست اضافی ناحیه شکم برطرف میشود و برای این کار باید پوست را برید و برداشت تا شکم صاف تر و شکیل تر شود . هر کس که در نظر دارد عمل صاف کردن شکم را انجام دهد باید با جراح پلاستیک و زیبایی شکم که دارای بورد تخصصی است ملاقات کند . تا بفهمد دقیقا با چه روشهایی میتوان به بهترین نتایج ممکن برسد .
لیست جدیدترین قیمت های جراحی زیبایی شکم و هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو متفاوت است و از 5 میلیون شروع میشود . هزینه بیمارستان برای عمل جراحی و زیبایی شکم 2 میلیون تومان است . و هزینه جراح و متخصص شکم برای گرفتن حق الزحمه 2 میلیون تومان است .

 

کاندیدهای مناسب برای عمل زیبایی شکم
کسانی که پوست شکم اضافی دارند وزنشان ثابت است و چاق نیستند . اینها افرادی هستند که هدفهای واقع بینانه دارند مشکلات جسمانی که مانع التیام درست زخم باشد ندارند ، مثل مرض قند یا برخی از اختلالات خود ایمنی . اگر مشکلی دارید که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد ، حتما ترتیبی بدهید که جراح پلاستیک و پزشک معالجتان با یکدیگر تبادل نظر کنند
*********** صاف کردن شکم // آبدومینوپلاستی این تصویری است که نقاش کشیده است و نتیجه عمل روی بیمار واقعی نشان نمیدهد . نتیجه عمل ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد . ******
زنانی که قصد دارند در اینده باردار شوند خوب است که عمل صاف کردن شکم خود را به تعویق بیندازند . عمل صاف کردن شکم در بارداری اختلال ایجاد نمیکند با این همه تنایج مثبتی که از عمل نصیبتان شده است به دنبال بارداری تا حد زیادی از دست میرود .
نحوه عمل صاف کردن شکم
با بریدن و برداشتن شکم پوست اضافی ( و گاه برداشتن چربی) با زدن برش جراحی انجام میدهند . به طور معمول برشهای جراحی برای صاف کردن شکم بالای استخوان عانه زده میشود /
ممکن است این برشها بسیار کوتاه و در حد چند سانتی متر باشند یا از برجستگی استخوان لگن تا برجستگی دیگر در طرف دیگر ادامه یابند. طول و محل این برشها ارتباط مستقیم با اناتومی بدن شما و میزان اصلاح لازم دارد . دور ناف هم برشی زده میشود . جز در موارد بالا کشیدن حداقلی که در آن پوست اضافه و شلی شکم است و به ترمیم عضله نیازی نیست.

از طریق روش جدید برای پیکرتراشی شکم و پهلو به این شکل است که با برش دادن ، پوست و چربی زیر جلدی را از روی عضلات زیرین تا دنده و جناغ سینه آزاد میشود پس از خارج کردن چربیهای اضافی و اصلاحات داخلی پوست را به سمت برش پایی میکشند . عمل صاف کردن شکم ( جراحی زیبایی شکم ) عمل صاف کردن شکم با بیهوشی عمومی انجام میشود ماندن یک شب در بیمارستان یا مراکز مخصوص ریکاوری بسته به حجم جراحی لازم توصیه میشود . در اغلب موارد میتوان عمل صاف کردن شکم را در مطب ، مراکز جراحی معتبر یا اتاق عمل بیمارستان انجام داد. در 24 تا 48 ساعت اول پس از به هوش امدن بسته به حجم جراح(ی) تان حتما باید بزرگسالی مسئول و هوشیار یا یکی از اعضای خانواده یا یک فرد حرفه ای در تمام مدت کنارتان باشد
در اغلب موارد جراح پلاستیکتان به شما توصیه میکند یک تا دو هفته پس از جراحی هنگام ایستادن بدنتان را کاملا صاف نکنید
در عمل زیبایی شکم ممکن است با تغییر سن و یا نوسانات وزن تغییر کند . تغذیه سالم و ورزش منظم نتایج این جراحی را تقویت خواهند کرد .
تعداد عمل های جراحی شکم در سال 2003 در امریکا بیش از 101 هزار مورد بوده است از این تعداد 6 درصد بیماران مرد بودند و میزان انجام این عمل و درصد بیماران مرد در طی سالهای اخیر منظما رو به افزایش است .
چگونه میتوان بدنی شل و آویزان را اصلاح کرد ؟
کشیدن پوست بدن عمل جراحی است که برای اصلاح پوست بدشکل و اویزان اضافی و چربی زیر ان در هر نقطه از بالاتنه و دست و پا انجام میشود . ( عمل صاف کردن شکم هم یکی از روشهای جراحی برای بالا کشیدن است که در ناحیه شکم انجام میشود ).

امروزه پیکرتراشی و جراحی زیبایی شکم طرفدار بسیار زیادی دارد . لذا دستگاه جدید لیپوست که یک دستگاه بسیار خوب و قوی نیز هست مورد توجه بسیاری قرار گرفته است ،لیپوماتیک،لاغری های موضعی,روش های لاغری،تناسب اندام,هزینه لیپوماتیک،عمل جراحی لیپوماتیک لیپوست (جدیدترین روش پیکرتراشی ) = لیپوماتیک و بادی جت همه این روشها برای جراحی زیبایی شکم میباشد ببدون خونریزی بدون بستری و بیهوشی انجام لیپوست در بیمارستان بین المللی توسط پزشک فوق تخصص پلاستیک . ،عمل لیپوماتیک,جراحی لیپوماتیک. دستگاه لیپوماتیک از پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های لیپولیز در جهان می باشد که توسط FDA تایید شده است، لیپولیز لیپوماتیک روشی مطمئن، موثر، بی خطر و دقیق است که در تمامی نواحی بدن قابل استفاده است. هزینه لیپوماتیک یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند هزینه لیپوماتیک می باشد هزینه مناسب لیپوماتیک.

نحوه انجام روش جراحی زیبایی شکم
دراین روش تخریب چربی فیزیکی می باشد
از تکنیک های قدیمی مانند حرارت و اشعه برای تخریب سلول های چربی استفاده نمی شود
در روش لیپوماتیک حرکات لرزشی کانولا به شکل آزاد در آمده و سپس چربی ها را تدریجی بدون درد و خون ریزی از بدن استخراج می نمایند
تخلیه چربی به وسیله این روش مشکل ایمنی که در روش های سنتی وجود داشت را رفع نموده است
با توجه به روش کار سیستم ایمنی فعال می باشد
از بافت های بدن نظیر اعصاب، رگ های خونی، ماهیچه ها محافظت می کند.
به دلیل عدم استفاده از لیزر در این روش فیبروز در نواحی بافت زیر پوست بسیار اندک می باشد،

به همین علت برای شکم بانوانی که تاکنون زایمان نداشته اند استفاده از این روش مناسب می باشد .
روش عمل لیپوماتیک به شکل شگفت انگیزی پوست را سفت می کند و سلولیت بدن را رفع می نماید،
به دلیل اینکه آسیبی به سلول های چربی وارد نمی نماید چربی استخراج شده را میتوان به طور همزمان
به گونه، چروک های پوستی، لب، پشت دست ، صورت و سینه و… تزریق نمود .

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو
انجمن جراحان امریکا و انجمن پلاستیک زیبایی امریکا برای حفظ استاندارهای بالای ایمنی بیماران جراحی پلاستیک از اول 2002 انجام عمل جراحی توسط کلیه اعضای خود در بیمارستان یا مراکز معتبر اجباری کنند لیپوساکشن شکم دارای خطر های جراحی در وهله اول همان خطراتی است که در هر عمل جراحی وجود دارد : خونریزی ، عفونت ، امبولی ریه ، عوارض مربوط به بیهوشی و عوارض غیر منتظره متخصص به هر روش ،
هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با توجه به نوع کیفیت خدمات میتوان متفاوت باشد . حداقل هزینه برای این عمل 7 میلیون است
معاینه کامل و آزمایشهای قبل از جراحی چه ضرورتی دارد ؟
– شمارش گلبول ، شیمی خون ، ازمایشهای انعقاد خون ،
– آزمایش بارداری
– رادیولوژی و نوار مغزی پس از سنی معین ، یا در صورتی که بیمار سابقه بیماری قلبی یا ریوی داشته باشد.

با کیفیت ترین و بهترین مرکز فوق تخصصی لیپوماتیک در شیراز و پیکر تراشی در شیراز – ابدومینوپلاستی.

بهترین جراحان زیبایی شکم در شیراز
جراحی زیبایی شکم در شیراز
بهترین جراح زیبایی شکم در شیراز
هزینه جراحی شکم و پهلو
انتخاب جراحی واجد شرایط و مرکز جراحی معتبر دارای پروانه احتمال بروز عوارض بعدی را برای شما کاهش میدهد. اما خود شما به عنوان بیمار تعداتی دارید . تعهدات می تواند شامل مراحل زیر باشد .
با صداقت و به طور کامل هر نوع بیماری یا عارضه پزشکی مزمن یا خفیف را اعلام کنید
با صداقت کامل سبک زندگی خود را مثل استعمال دخانیات و مصرف الکل استفاده از داروهای تجویزی و سایر داروها استفاده از ویتامینها و مکمل های گیاهی را اعلام کنید .
کاندیدهای مناسب برای جراحی پلاستیک کسی است که از میل باطنی خود انگیزه میگیرد . انتظارات واقع بینانه دارد و وضع جسمانی خوبی دارد . باید با دقت به دستورات جراح شکم خود عمل کند و هر وقت چه قبل و چه بعد از جراحی دچار عوارض جسمانی شدید بلافاصله با پزشکتان تماس بگیرید .
چطور میتوانم محل عمل جراحی خود را انتخاب کنم ؟؟؟
در کل جراح پلاستیک شکم شما قاعدتا جایی را برای جراحی ترجیح میدهد . اگر حق انتخاب با شما باشد و از لحاظ ایمنی هم تفاوتی نکند ان وقت حتما هزینه ای ان دو محل را با هم مقایسه کنید.
معمولا در مورد نقاهت گزینه های بیشتری در اختیارتان خواهد بود . در اغلب موارد میتوانید در خانه یا در هتل به کمک یک دوست عضوی از خانواده یا استخدام فردی حرفه ای به راحتی دوره نقاهت را بگذرانید .
جراح (ی) شکم در شیراز شما ممکن است مرکزی برای مراقبتهای پس از عمل را که به نظرش مطمئن و به صرفه است به شما توصیه کند . در چنین محلی میتوانید زیر نظر پرستاران راحت و خلوت دوره نقاهت را بگذرانید خوب است درباره خدمات جراحی شکم در شیراز و انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در شیراز و هزینه های ان پرس و جو کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل