ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

________________________________________
لابیاپلاستی با لیزر
در این قسمت میخوایم درباره یک سری همزمانی جراحی زیبایی تناسلی صحبت کنیم ، لابیاپلاستی رو وقتی در مطب انجام میدهیم . و با لیزر انجام میدهیم . میتونیم یک سری از کارها رو به صورت همزمان انجام بدهیم . من خودم بیشتر ترجیح میدهم با لیزر و در مطب انجام بشود . کار اضافه ای رو با لابیاپلاستی انجام ندهم . چون این یک عمل خیلی ظریفی هست . و نقاهت بعد از عمل خوب دارد . ترجیح میدهم خیلی دستکاری روی مناطق دیگه انجام نشده . البته ما میتونیم جوان سازی واژن رو همراه با لیزر واژینال انجام بشه و میتوان همزمان با لابیاپلاستی انجام بشه . یعنی اول لیزر جوان سازی واژن از داخل انجام میشه و سپس عمل لابیاپلاستی برای بیمار انجام میشود . ولی کاری که در روی پوست باشه مثلا ، جوان سازی روی پوست ، یا تزریقات روی پوست ، یا سفید کردن ، تنگ کردن ، ترجیحا این کارها رو با هم برای بیمار در مطب انجام ندهیم بهتر است .
البته میتونیم همزمان ، مثلا ژل بزنیم ، یا مثلا اگر در اتاق عمل ، لابیاپلاستی رو داریم انجام می دهیم .به دلیل اینکه بیمار در اتاق عمل امده و بیهوشی گرفته و هزینه کرده ، بهتره یک سری کارها رو با لابیاپلاستی انجام دهد ، در این مورد هست که ما میتوانیم تنگ کردن داخلی واژن رو انجام بدهیم . اصطلاحا تایتنیگ با جراحی ، پرینه پلاستی میتونیم برای مریض انجام بدهیم . یعنی قسمت بیرونی واژن اگر گشاد هست رو برایش ترمیم کنیم . لابیاپلاستی رو هم همزمان در بیمارستان و اتاق عمل انجام بدهیم . تزریق چربی به واژن هم انجام بدهیم . پس این کارها رو همزمان میتوانیم با لابیاپلاستی انجام بدهیم .
یک سری کارهایی دیگه رو هم که میشه انجام داد ، مثلا جوان سازی واژن با لیزر همراه با جوان سازی پوست بیرونی تناسلی ، همزمان با سفید کردن ناحیه تناسلی ، اینها کارهایی هستند که نیازی به دستکاری و جراحی ندارد . و ما میتوانیم به صورت همزمان در هر جلسه به صورت جداگانه انجام بدهیم .
________________________________________
عدم ارگاسم علل مختلفی دارد مهمترین علتش علل روحی و روانی است . ولی اگر علت ارگاسم اناتومی بهم خورده دستگاه تناسلی باشد . مثلا بر اثر زایمان، عفونت های مکرر ، بافت مخاطی واژن بهم بخوره ، یا بر اثر افزایش سن سلولهای واژن بهم خورده باشد . و لغزندگی کافی حین نزدیکی ایجاد نکنند . در این موارد میتوانیم به کمک جراحی های واژن یا لابیاپلاستی ، لیزر واژن این مشکل رو حل کنیم . و بیمار به ارگاسم حین مقاربت برسد.
________________________________________
عمل لابیاپلاستی
انسان هر چیز زیبا رو دوس دارد ، علاقه به زیبایی جز لاینفک احساسات بشری است همانطور که میدانید ، زیبایی نسبی است و معیار های زیبایی در هر فردی متفاوت است ، در مورد منطقه تناسلی و لابیاها هم مثل همه اعضای بدن ، اشکال مختلفی درباره لابیاها وجود دارد و یک شکل ثابت نیست ، و در هر حالت و هر فرمی میتونه وجود داشته باشد و میتونه در نوع خودش زیبا باشد.
ولی در بعضی از موارد ، واقعا اشکالات واقعی در لابیاها وجود دارد ، که میتونیم با انجام جراحی انها رو برطرف کنیم . و زیباتر کنیم.مثلا ممکن هست که لابیاپلاستی غیر قرینه گی خیلی واضح ای توش مشاهده شود . یا اینکه بیش از حد بزرگ باشند و یا چین های متعدد داشته باشند ، که هم از نظر رنگ و هم از نظر زیبایی و هم از نظر بهداشتی مشکلاتی را برای اون فرد ایجاد می کنند . و میتوانند باعث عدم اعتماد به نفس خانم ها ، در مورد شکل ظاهری بدن خودش باشند ، و باعث کاهش میل جنسی ، و کاهش لذت جنسی ، و کاهش ارگاسم در اون خانم بشوند ، که در این موارد توصیه ما انجام جراحی و رفع این اختلالات میباشد . ولی متاسفانه ، در فرهنگ ما و در جامعه ما خیلی خانمها به خاطر ، شرم و حیا که دارند ، یا خیلی هاشون به خاطر ترس از درد ، ترس از جراحی لابیاپلاستی ، به پزشک مراجعه نمی کنند ، و یا از انجام جراحی اجتناب می کنند . ولی این مشکل همیشه با انها است ، و همیشه یک تیکه از ذهن شان ، درگیر این قضیه است ، این موضوع باعث اختلال در زندگی جنسی انها میشود .
لابیاپلاستی ، تحت بی حسی موضعی میتونه انجام بشود ، میتوان در مطب به صورت سرپایی انجام داد ، یا در کلینیک یا در بیمارستان ، با یک خواب کوچیک ( بیهوشی عمومی ) انجام بشه ، که البته توصیه ما انجام جراحی در بیمارستان ، و تحت بیهوشی هست . به خاطر اینکه امنیت بهتری دارد هم کار برای جراح لابیاپلاستی راحت تر است . و هم اینکه نتیجه بهتری برای بیمار دارد .
پس انجام جراحی لابیاپلاستی درد ندارد . به خاطر اینکه به هر حال بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی یا بی دردی نخاعی ، به هر حال اون منطقه بی حس است . و حین انجام جراحی لابیاپلاستی بیمار ما دردی ندارد . بر خلاف تصور عمومی هم . دقیقه 3
________________________________________
بعد از اینکه جراحی لابیاپلاستی انجام میشود ؛ درد زیادی در بیمار دیده نمیشود . احتمالا به خاطر وضعیت خونرسانی اون منطقه است . چون خون رسانی خیلی خوبی دارد . ترمیم در اون منطقه سریع انجام میشود . و باعث میشود که درد در ان منطقه خیلی کمتر شود . و قابل تحمل باشد .
جراحی لابیاپلاستی بخیه زیاد میخورد ، به هر حال تیغ میخورد اون منطقه ، و برش داده میشود و بافت اضافه برداشته میشود . حداکثر درد در چند ساعت اول بعد از عمل لابیاپلاستی میباشد . که با یک مسکن خیلی معمولی میشود این درد رو کنترل کرد . و این موضوع خیلی برای بیمار اذیت کننده نیست .
حالا اینکه جراحی لابیاپلاستی رو به کدوم روش انجام بدهیم بهتر است ، این موضوع خیلی فرقی در درد لابیاپلاستی در بیمار ندارد . جراحی لابیاپلاستی رو میتوانیم با کمک لیزر لابیاپلاستی انجام بدهیم . یا به کمک تیغ جراحی ، لابیاپلاستی را انجام بدهیم . دقیقه 4
یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود افراد به کلینیک زیبایی لابیاپلاستی مراجعه کنند را میتوان هزینه لابیاپلاستی دانست ، هزینه جراحی لابیاپلاستی نقش مهمی در انجام جراحی لابیاپلاستی دارد . اما دقیقا هزینه های این جراحی چگونه است . هزینه های لابیاپلاستی به چند عامل بستگی دارد که میتوان به مهمترین آن به شرح زیر اشاره کرد.
تخصص و تجربه دکتر و جراح زنان ، تجربه دکتر خیلی مهم است .هماهنطور که میدانید لابیاپلاستی جای حساسی هست . و اگر دکتر زنان تجربه کافی نداشته باشد . زندگی مریض به شدت دچار مشکل خواهد شد.
برخی از دکترها هستن که هزینه گزافی می گیرند که این میتواند به بالای 20 میلیون تومان تمام شود . اما چرا این هزینه جراحی لابیاپلاستی اینقدر فرق دارد و مریض باید به کجا مراجعه کند ؟ به چه کسی مراجعه اعتماد کند . خب ! شاید نکته اینجاست که کسی که لابیاپلاستی میخواهد انجام دهد یک سری موارد را باید رعایت کند ، اول متخصص زنان خوب پیا کند و رزومه دکتر زنان لابیاپلاستی را از مراجع مختلف از جمله سایت های اینترنتی و سایت های پزشکی زنان دراورد . دوم اینکه ایا لابیاپلاستی در مطب انجام میشود یا در بیمارستان ؟ اگر در بیمارستان انجام شود که هزینه ان 2 الی 3 میلیون اضافه میشود . اما اگر در مطب انجام شود 2 الی 3 میلیون کمتر میشود . مورد سوم اینکه بجز لابیاپلاستی چه چیز دیگر لازم دارد .
ممکن است سفید کردن واژن بخواهد و یا لیفت واژن نیاز داشته باشد با عمل تنگی واژن یا بخواهد لیزر واژینال انجام بدهد همه این موارد فوق در هزینه عمل لابیاپلاستی دخیل است .
ممکن است باعث تخفیف در عمل لابیاپلاستی شود این تخفیف سبب میشود مراجعه افراد به مرکز لابیاپلاستی بیشتر شود . و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد . برخی از کلینیک های جراحی لابیاپلاستی پکیج هایی لابیاپلاستی بیشتر شود و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد .
پکیج برخی از کلینیک ها به شرح زیر است : لابیاپلاستی + سفیدی واژن با هزینه پنج 5 میلیون تومان . پکیج دوم : جراحی لابیاپلاستی با تنگی واژن شش میلیون تومان . پکیج سوم : جراحی لابیاپلاستی با سفیدی واژن و عمل تنگی واژن هشت میلیون تومان .
این موردها به سلیقه افراد مهم است . و برخی مریض ها دوست دارند از این خدمات استفاده کنند. به طور معمول در اغلب مراکز هزینه جراحی لابیاپلاستی بین 3 الی 4 میلیون است . که البته برخی کلینیک های شمال تهران هزینه بالاتری میگیرند . که این معقول نیست . و کمتر کسی مراجعه می کنند . .
یکی از دغدغه های مهم کسانی که میخواهند لابیاپلاستی کنند انتخاب مرکز لابیاپلاستی است که با توجه به شرایط موجود لابیاپلاستی در تهران میتواند بهترین گزینه باشد . چرا که تهران پایتخت است و همه امکانات پزشکی و درمانی در ان هست . خیلی از کسانی که از شهرستان می ایند می توانند در تهران جراحی لابیاپلاستی انجام دهند . انتخاب دکتر خوب لابیاپلاستی در تهران نقش بسیار مهمی دارد چرا که نباید جای بخیه بعد از جراحی لابیاپلاستی بماند . دکتر شیرین پزشکی جراحی زیبایی زنان با توجه به کارگیری جدیدترین لیزر زیبایی واژن و لیزر واژینال اقدام به جراحی زیبایی واژن کرده است . از ویژگی های یک پزشک و متخصص زنان خوب در تهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد ، اخلاق حرفه ای داشته باشد و سواد و دانش داشته باشد ، سابقه کاری بالا داشته باشد و از تکنیک های جدید استفاده کند .
کلیات عمل لابیاپلاستی
تعریف لابیاپلاستی : لابیاپلاستی یک نوع عمل زیبایی واژن است ، که سبب زیبایی جراحی زیبایی واژن میشود ، همچنین باعث کاهش سایز لابیاها در واژن می باشد . همچنین باعث تقارن کردن شکل واژن میشود
دلایل انجام جراحی لابیاپلاستی را می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• تقارن بین لابیاها های بیرونی
• بهبود رابطه جنسی
• کاهش درد در حین فعالیت جنسی
• جوان سازی واژن
• رفع خشکی واژن
کاندید مناسب جراحی لابیاپلاستی
• افرادی که دارای واژن شل و گشادی هستند
• افزایش سن
• کسانی که بر اثر زایمان طبیعی واژن نامنظمی داشته باشند
• کسانی که وزن کمی دارند و از بیماری کاهش وزن رنج میبرند
• کسانی که از عدم تقارن و افتادگی واژن رنج می برند
عمل جراحی لابیاپلاستی در دختران باکره
یکی از مهمترین مواردی که افراد پیگیر هستند این است که ایا این جراحی لابیاپلاستی برای افراد باکره هم قابل انجام است . باید گفت بله . چون این جراحی لابیاپلاستی با قسمت بیرونی تماس دارد و با پرده بکارت که در ناحیه داخلی است هیچ کاری ندارد .
لابیا را می توان به عنوان بخشی از دستگاه تناسلی زنان دانست که در ان قسمت بخش اصلی قابل مشاهده دهانه واژن است. در خانمها میتوان گفت که دو نوع شکل لابیا وجود دارد: لابیا ماژور – labia majora-(یا لابیای بیرونی) که در ادامه به ان اشاره می کنیم . در ادامه به عکس و اناتومی لابیا ماژور می پردازیم (labia majora anatomy)
بیشتر بدانید : کلیتوریس کجاست و چه وظیفه ای دارد؟
فواید جراحی لابیاپلاستی
معمولا کسانی که دچار لابیاهای بزرگی هستند سبب بروز مشکلاتی میشوند . که در ادامه به ان میپردازیم : تاثیر جراحی لابیاپلاستی در(Labiaplasty) رابطه جنسی : یکی از مهمترین دلایلی که سبب میشود عمل لابیاپلاستی صورت گیرد نداشتن اعتماد به نفس است . چرا که اعتماد به نفس پایین در اکثر خانمها دیده میشود . لابیا مینور ها دارای عصبهای جنسی فراوان هستند . که این سبب میشود در لذت جنسی تاثیر بسیار زیادی داشته باشند .
تیرگی و ظاهر زشت در قسمت ناحیه تناسلی زنان که در اثر خانمها دیده شده است سبب میشود که این خانم ها احساس شرم کنند به همین جهت برای رفع این مشکل عمل لابیاپلاستی انجام میدهند .
بسیاری از خانمها دارای بوی بد واژن هستند به همین دلیل با انجام لابیاپلاستی نظافت ناحیه تناسلی خیلی بهتر میشود .
مشکلات زیادی از قبیل سابیده شدن و سوزش در حین رابطه جنسی دیده میشود . این مساله بر کیفیت رابطه جنسی میتواند تاثیر زیادی بگذارد و این مشکل با انجام جراحی لابیاپلاستی رفع شود .
عمل پرینورافی
جهت پیشگیری از پرولاپس های مکرر بهبود کیفیت رابطه ی جنسی و زیبایی ناحیه ی تناسلی و بهبود دردهای ناحیه تناسلی در دهانه ورودی واژن انجام میشود.
پرینورافی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان است که میتواند به تنگ کردن واژن و کاهش سایز دهانه آن کمک کند . تمامی مشکلات ناحیه پرینه زنان ( حد فاصل واژن و معقد ) با انجام این عمل زیبایی قابل رفع است

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل