ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

هزینه واژینوپلاستی در تهران به شرح است : هزینه واژینوپلاستی بر پایه سه (3) میلیون تومان هست . که این مبلغ صرفا شامل واژینوپلاستی تنها میباشد . مثلا اگر کسی سفید کردن واژن هم داشته باشد هزینه سفید کردن واژن یک میلیون است که بعلاوه هزینه واژینوپلاستی از ان گرفته میشود که در مجموع میشود 4 میلیون تومان . حال اگر کسی تنگی واژن داشته باشد هزینه تنگی واژن با لیزر میشود دو میلیون تومان که در مجموع هزینه واژینوپلاستی با تنگی واژن و سفیدی واژن میشود 7 میلیون تومان .
درباره عمل لابیاپلاستی چه اطلاعاتی دارید ؟
ما در این سایت قصد داریم به بررسی بهترین جراح لابیاپلاستی و بهترین مرکز لابیاپلاستی اشاره کنیم . در این خصوص باید اطلاعات مرجعی درباره عمل جراحی و زیبایی لابیاپلاستی داشته باشیم . در ابتدا به بررسی و تعریف عمل لابیاپلاستی میپردازیم : ( عمل لابیاپلاستی به معنی عمل جراحی دستگاه تناسلی زنان است که سبب کاهش اندازه و تغییر سایز لابیاهای زنان میشود . حال باید اینطور بررسی کنیم چه کسانی دچار این مشکل هستند ، بسیاری از خانمهای که بر اثر زایمان دچار تغییر شکل دستگاه تناسلی و لابیا ماژور خود هستند این تغییر شکل برای خانمها ناخوشایند است . و سبب میشود آنها از خود یا شریک جنسی شان خجالت بکشند. همه میدانیم که ظاهر زشت لابیاپلاستی موجب میشود که همه خانمها خجالت بکشند و یا اینکه عکسها و یا فیلمهایی دیده باشند که دوست داشته باشند شبیه آنها باشند . برخی از خانمها وقتی لباس میپوشند ایجاد ناراحتی میشود برایشان این ناراحتی از لحاظ روحی و روانی سبب میشود که زنان به سمت عمل جراحی لابیاپلاستی سوق داده شوند . یا خانمهایی که در ورزش کردن دچار اشکال میشود و ناراحت هستند . یا در رابطه پارتنر خود دچار اشکال هستند . در رابطه جنسی . ممکن است برخی ها بگویند که این موضوع مربوط به رابطه عاطفی و عصبی هست . ولی باید دانست که موضوع ظاهری واژن و لابیاها یک موضوع مهم است .
لابیاپلاستی چیست ؟
لابیاپلاستی یک نوع جراحی زیبایی واژن است که مخصوص زنان میباشد و درباره زیبا کردن دستگاه تناسلی زنان استفاده میشود. اغلب این روش را برای جوان سازی لابیاها و قشنگ تر کردن شکل لابیاها استفاده میکنند . عوامل مختلفی سبب انجام عمل لابیاپلاستی میشود که میتوان به بهبود رابطه جنسی برای انجام لابیاپلاستی اشاره کرد .
بیشتر خانمهایی که در خصوص راه رفتن دچار مشکل هستند میتوانند از عمل جراحی لابیاپلاستی استفاده کرد . ولی 90 درصد خانمها برای بهبود و افزایش رضایت جنسی به لابیاپلاستی رو می اورند . چرا که رابطه جنسی بستگی زیادی به روح و روان خانمها و اقایون دارند . که این موضوع در بر گیرنده مساله اصلی است . چرا که انها معتقد هستند که انجام عمل لابیاپلاستی میتواند مشکل انها را حل کند .
به طور کلی اگر بخواهیم دلایل انجام لابیاپلاستی را عنوان کنیم به شرح زیر است :
• بهبود سایز لابیاها از نظر بزرگی یا کوچکی
• قرینه کردن لابیاهای بیرونی
• بهبود رابطه جنسی خانمها
• بهبود فعالیت های روزانه از جمله فعالیت ورزشی
• بهبود اعتماد به نفس خانمها
• بهبود و به اوج رساندن کلیتورس
• شکل زیباتر لابیاماژورها
• شکل زیباتر لابیاها و واژن
بهترین کاندیدهای عمل لابیاپلاستی چه کسانی هستند ؟
خیلی از زنها هستند ( عمدتا کسانی که مادرزادی هستند ) این زنها دچار لبه های اضافی در قسمت خارجی دستگاه تناسلی شون هستند . میتوان گفت کسانی که در دوچرخه سواری دچار مشکل هستند اغلب این خانمها دچار درد در ناحیه دستگاه تناسلی خود میشوند . همچنین کسانی که حین رابطه زناشویی دچار درد میشوند . این افراد نیاز به کوچک کردن لابیا های خود دارند .
شاید بتوان گفت عفونت های زنانه و عفونت واژن یکی دیگر از علل های انجام عمل لابیاپلاستی هست.
نکته : لابیاپلاستی در افرادی که بالای 18 سال سن دارند مانعی ندارد.
شکل لابیاهای هر کسی متفاوت است و لذا نمیتوان گفت کدام افراد ( زنان ) نیاز به عمل لابیاپلاستی دارند ، میتوان گفت که بزرگی لابیا ها یکی از اصلی ترین دلایل انجام لابیاپلاستی است . چرا که بزرگی لابیا (ها ) خودش سبب بروز خیلی از مشکلات میباشد . بزرگ بودت لابیاها سبب نامتقارن بودن شکل لابیاها میشود که این ناتقارن بودن سبب کاهش اعتماد به نفس خانمها در رابطه جنسی میشود . این احساس شرم که ریشه در اعصاب خانمها دارد سبب میشود که خانمها رو به انجام عمل لابیاپلاستی دهند .
اغلب خانمهایی که با پوشیدن لباس تنگ دچار مشکل هستند گروهی از کاندیدهایی هستند که میخواهند عمل لابیاپلاستی انجام دهند .
چه افراد از عمل لابیاپلاستی خوشحال هستند ؟
همانطور که میدانید لابیاها به قسمت ناحیه خارجی دستگاه تناسلی گفته میشود . ناحیه تناسلی خانمها دارای دو قسمت اصلی به عنوان لابیا مینور ، لابیاماژور میباشد .
لابیاماژور که به قسمت خارجی لابیاها گفته میشود قسمتی که کاملا قابل رویت است و خود فرد میتواند ببیند . لابیاماژور در واقع مسئول امنیت و نگهداری کلیتوریس و دهانه واژن میباشد . اکثر بیماریهای لابیاپلاستی با انجام عمل لابیاماژور قابل انجام است .
نکته : در جامعه پزشکی اندازه دقیقی برای شکل طبیعی لابیا مینور تعیین نشده است . چرا که بین انسانهای مختلف است و این اندازه بستتگی به عامل های نظیر سن ، مسائل انسانی و شکل و اندازه ان و عوامل متعدد است .
آیا عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره قابل انجام است ؟
یکی از نکات مهم در خصوص این موضوع این است که دختران باکره نگران هستند که ایا انجام عمل لابیاپلاستی برای انها ضرری دارد یا خیر ؟؟ در این خصوص دکتر کاترین پزشکی جراح متخصص زنان با بیان اینکه عمل لابیاپلاستی به قسمت بیرونی واژن انجام میشود و هیچ کاری با قسمت داخلی واژن نداشته است . و هیچ اسیبی به پرده بکارت نزده است . و دختران بالای 18 سال سن میتوانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند .
دختران در سن 18 تا 20 سال میتوانند لابیاپلاستی کنند چرا که لابیاهای انها در این سن کاملا رشد کرده و به بلوغ رسیده است .
امادگی قبل از عمل لابیاپلاستی
ابتدا باید متخصص میزان حجم عمل برداشتن لابیاها از لابیاماژور را مشخص کند و اینکه چه میزان از حجم لابیاها باید برداشته شود . سپس باید بیمار را با دادن داروهای مسکن جهت انجام عمل لابیاپلاستی اماده کند .
همچنین باید سوابق پزشکی بیمار و همچنین میزان حساسیت آن به داروها را مشخص کند .
بیمار نباید باردار شود . چرا که شخصی که باردار است نمیتواند عمل لابیاپلاستی انجام دهد .
شخصی که میخواهد لابیاپلاستی کند نباید به استخر برود . همچنین از شیو کردن در عمل لابیاپلاستی پرهیز کنید چرا که سبب عفونت میشود .
بهتر است افرادی که قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارند روز قبل از جراحی لابیاپلاستی به حمام بروند و استحمام کنند .
در صورتی که میخواهند با بیهوشی انجام دهند بهتر است که مراقبتهای دارویی را رعایت کنند و همچنین 12 ساعت قبل از ان از خوردن و اشامیدن اجتناب کنند
مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی
در دو سه روز اول بعد از لابیاپلاستی ، درد و ورم ان طبیعی است باید ارامش خود را حفظ کنید
در روز اول استفاده از یخ در ناحیه تناسلی واژن توصیه میشود
معمولا تا یک هفته بعد از انجام لابیاپلاستی میتوانند به سرکار و فعالیت های عادی خود برگردند .
اقدامات بعد از عمل لابیاپلاستی
در این قسمت به بررسی مراقبت های بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی میپردازیم . در مجموع یک سری دستور العمل ها هستند که برای هر فردی متفاوت است .
• هر چه میتوانید محل جراحی لابیاپلاستی را خشک نگه دارید . بهتر با سشوار ولرم بعد از هر بار دستشویی ان را خشک کنید
• جهت شستشو مقداری بتادین و اب ولرم را مخلوط نموده و خود را شستشو دهید
• از نشستن روی زمین و دولا شدن و فشار روی بخیه ها و محل عمل اکیدا خودداری نمایید .
• تا دو هفته بعد از عمل توالت فرنگی استفاده نمایید
• بهتر است از انجیر ، الو ، روغن زیتون و ملین های مختلف استفاده نمایید که دچار یبوست نشده و اجابت مزاج شما به بخیه ها فشار نیاورد
• در صورت سوزش شدید در محل بخیه ها میتوانید از پماد تتراسیکلین استفاده نمایید
• از دو هفته بعد از جراحی بهتر است در اب ولرم و جفت به مدت روزانه 20 دقیقه بنشینید
• تا می توانید بعد از جراحی و از یک هفته قبل از ان از ترکیبات حاوی ویتامین c و Zn استفاده کنید
• انتی بیوتیک های توصیه شده توسط پزشک را دقیقا سرساعت مصرف نمایید تا دچار عفونت زخم نگردید
• معمولا بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی ترشحات ناحیه عمل افزایش می یابد در صورت نداشتن بوی نامبوع نگران نباشید و این کاملا طبیعی است
• حتما 10 روز یا دو هفته بعد از عمل لابیاپلاستی به پزشک جهت معاینه بعد از لابیاپلاستی مراجعه نمایید
• تا 6 هفته بعد از عمل لابیاپلاستی اکیدا از انجام نزدیکی جنسی خودداری فرمایید
• حتما از داروهای ضد التهاب که پزشک توصیه کرده روزی سه الی چهار عدد استفاده نمایید
• در صورت داشتن درد شدید بعد از جراحی لابیاپلاستی میتوانید از شیاف دیکلوفناک به فاصله هر چهار ساعت یک بار استفاده نمایید .
• در صورت وجود خونریزی شدید بعد از جراحی لابیاپلاستی ، حتما با پزشک خود تماس بگیرید وگرنه لکه بینی و خونریزی خفیف بعد از جراحی لابیاپلاستی شایع بوده و جای نگرانی ندارد .
هزینه جراحی لابیاپلاستی
یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های افراد را میتوان هزینه جراحی (عمل ) لابیاپلاستی دانست .به خاطر مسائل مالی و نرخ تورم در تهران میتوان گفت این موضوع تعیین کننده است . البته خیلی از جراحان لابیاپلاستی هزینه ای خارج از عرف دریافت میکنند ( مخصوصا جراح زنانی که مطلب شان در بالاشهر تهران است ) . به طور معقول
هزینه عمل لابیاپلاستی بین 3 میلیون تومان الی 7 میلیون تومان است .
که این نرخ بستگی به میزان کار شخص دارد .
اینکه در مطب انجام بدهد یه موضوع دیگری است . به دلیل اینکه این عمل ( لابیاپلاستی ) سرپایی است اغلب در مطب انجام میدهند و نیازی به دریافت هزینه کلینیک نمی باشد . اما اگر نیاز به هزینه کلینیک باشد باید هزینه اش را جدا پرداخت کرد .
هزینه لابیاپلاستی با کلینیک 4 میلیون تومان میباشد . که اضافه میشود به هزینه خود عمل لابیاپلاستی . در مجموع هزینه یک عمل لابیاپلاستی 9 میلیون براورد شده است .
هزینه لابیاپلاستی در مطب تنها برای اغلب افراد قابل توجیح است و بیشتر خانمها میل به استفاده از این خدمات دارند .
اخیرا انجام لابیاپلاستی با لیزر میتواند نرخ این عمل را تغییر دهد . به طوری که هزینه لابیاپلاستی با لیزر به میزان 5 میلیون تومان باشد .
همچنین بعضی افرهای ویژه مثلا سفیدی واژن با لیزر همراه با عمل لابیاپلاستی میتواند در قیمت عمل لابیاپلاستی تاثیرگذار باشد .
برخی خدمات لیزر واژینال از قبیل زیر است :
• تنگی واژن با لیزر
• سفیدی واژن با لیزر
• جوان سازی واژن با لیزر
• رفع خشکی واژن با لیزر
• درمان بی اختیاری ادرار
• هایفو واژینال با لیزر
مطلب پیشنهادی درباره : بهترین روش تنگ کردن واژن چیست ؟
که بنا به استفاده هر یک از خدمات فوق میزان هزینه ان تغییر میکند
هزینه های جراحی لابیاپلاستی شامل پوشش بیمه و بیمه های تکمیلی نمیشود . میتوان گفت در کنار عمل لابیاپلاستی سایر عمل های زیبایی مانند جراحی زیبایی واژن ، واژینوپلاستی ، پرینورافی ، رفع تیرگی واژن ، روشن سازی واژن ) انجام داد. که این هزینه ها با هزینه اصلی میتواند فرق داشته باشد و شامل تخفیف باشد .
هزینه جراحی لابیاپلاستی در کشورهای اروپایی میتواند بین 5 تا 6 هزار دلار باشد . اما به دلیل اینکه این هزینه در تهران مناسب تر است . بیشتر افراد سعی میکنند جراحی لابیاپلاستی را در تهران انجام دهند .
هزینه عمل لابیاپلاستی
لابیاپلاستی 3 میلیون تومان
لابیاپلاستی با لیزر 5 میلیون تومان
تنگ کردن واژن با لیزر 3 میلیون تومان
لیزر واژینال 2 میلیون تومان
سفیدی واژن با لیزر جلسه ای یک میلیون
جوان سازی واژن با لیزر جلسه لی یک میلیون تومان
هایفو واژینال یک میلیون تومان
عوامل مهم برای هزینه جراحی لابیاپلاستی و عمل های مربوط به آن
– شکل ظاهری لابیاها از عمده ترین علل هزینه لابیاپلاستی است
• تکنیک های برش لابیاها
• میزان حجم لابیاها
• موارد مورد استفاده در عمل لابیاپلاستی : این وسایل عبارتند از ( وسائل مورد استفاده جراحی لابیاپلاستی از قبیل لوازم یک بار مصرف )
• نخ بخیه که شامل جنس و مدل استفاده از ان دارد .
• نوع لیزر مورد استفاده : در لابیاپلاستی از لیزر متفاوتی استفاده می کنند که میتوان به لیزر مونالیزا تاچ اشاره کرد .
مطلب پیشنهادی درباره : لیزر مونالیزا تاچ چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟
سوالات متداول در خصوص عمل جراحی لابیاپلاستی :
• ایا عمل لابیاپلاستی سرپایی هست یا نیاز به بیهوشی دارد ؟ جراحی لابیاپلاستی به صورت سرپایی هست البته میتوان ان را با بیهوشی انجام داد . که در صورت بیهوشی مبلغ بیمارستان یا کلینیک به ان اضافه میشود . به طور معمول به شکل سرپایی و با بی حسی موضعی صورت میگیرد .
• ایا سفید کردن واژن همراه عمل لابیاپلاستی قابل انجام است ؟ به وسیله لیزر واژینال میتوان سفید کردن واژن هم انجام داد .
مطلب پیشنهادی درباره : درباره سفید کردن واژن با لیزر چه میدانید ؟
• میزان نقاهت عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟ بعد از انجام عمل لابیاپلاستی 3 روز تا یک هفته میتوان استراحت در منزل داشت .
• آیا جای بخیه در عمل لابیاپلاستی می ماند ؟ نه ، چون بخیه ها به شکل جذبی هستند و پس از دوره نقاهت جای بخیه ها خوب میشود . لذا در این صورت جای بخیه ها نمی ماند .
• ایا عمل لابیاپلاستی محدودیت سنی دارد ؟ معمولا افراد بالای 18 سال میتوانند از عمل لابیاپلاستی استفاده کنند . البته این افراد باید مورد مشاوره دقیق صورت بگیرند تا دلایل انجام لابیاپلاستی روشن شود .
• میزان درد عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟ درد عمل لابیاپلاستی با بی حسی موضعی صورت میگیرد . و معمولا بدون درد است .
اعتماد به جراح لابیاپلاستی با هزینه کم
چون در حوزه عمل لابیاپلاستی و بحث هزینه جراحی لابیاپلاستی یک موضوع مهم مطرح است و ان اینکه چرا برخی از دکترها هزینه کمتری میگیرند و برحی دکترها هزینه بالاتری ؟؟؟ باید عرض کرد که تجربه پزشک در این زمینه بسیار مهم است . چرا که بسیاری از افراد از تجربه پزشک خود مطلع نیستن و این موضوع تجربه جراح لابیاپلاستی بسیار مهم است . بهترین نوع اعتماد به جراح لابیاپلاستی این است که افرادی که قبلا عمل لابیاپلاستی انجام داده اند مورد بررسی قرار گیرد و نظر شان را در رابطه با میزان رضایتشان پرسید .
جراح خوب برای عمل لابیاپلاستی در تهران ( بهترین جراح لابیاپلاستی )
با توجه به مطلب گفته شده نمیتوان تعریف دقیقی از جراح خوب لابیاپلاستی کرد .لذا افرادی که سابقه بالا با رضایت مندی بالا دارند میتوانند در اولویت یک جراح خوب باشند

مطلب پیشنهادی درباره : بهترین متخصص زنان در لابیاپلاستی کیست؟
چرا انتخاب جراح لابیاپلاستی نامناسب میتواند مشکل ساز شود ؟؟
در انتخاب یک جراح لابیاپلاستی باید دقت مناسبی داشته باشیم لذا اگر انتخاب درستی نداشته باشیم ممکن است در موارد زیر دچار مشکل شویم :
• بد فرم بودن و یا بد فرم دراوردن لابیاها و دستگاه تناسلی
• تقارن نداشتن لابیاها در جراحی لابیاپلاستی
• به ریختن سیستم عصبی و جراحی کلیتوریس
• باقی ماندن اثر بخیه ها در روی لابیاها
خیلی از بیمارانی که جراحی لابیاپلاستی انجام داده اند از رابطه جنسی خود بعد از عمل لابیاپلاستی احساس نارضایتی می کنند. این ریشه در انتخاب یک جراح نامناسب دارد . و هزینه چند برابری را بر گردن افراد میگذارند .

دستور العمل قبل از جراحی زیبایی لابیاپلاستی
1. لطفا حتما قبل از جراحی لابیاپلاستی قبل از پزشک متخصص معاینه شده و مشاورات لازم در صورت لزوم را انجام دهید .
2. بهتر است قبل از عمل جراحی لابیاپلاستی از بیمار تست پاپ اسمیر گرفته شده باشید .
3. آزمایش hiv و hbsag جز ازمایشات روتین قبل از جراحی انجام شود .
4. جراحی هایی که در این مرکز انجام میشود با بی حسی موضعی است و مطمئن باشید که اگر با پزشک خود همکاری داشته باشید ، درد و مشکلی حین عمل جراحی لابیاپلاستی نخواهید داشت .
لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر جز جدیدترین روش های جراحی زیبایی لابیاپلاستی میباشد . البته تبلیغ این روش بسیار زیاد است و افراد با توجه به تبلیغ های وسیع سعی در جمع اوری افراد جهت انجام ان کار دارند .لذا باید خیلی مواظب بود که کجا و چگونه عمل لابیاپلاستی با لیزر را انجام داد .
یکی از مزایاهای مهم لابیاپلاستی با لیزر را میتوان زمان انجام ان دانست به طوری که زمان انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر کمتر از یک ساعت میباشد .
یکی از توصیه های که اکثر جراح زنان میکنند این است که در طول دو ماه بعد از لابیاپلاستی نباید رابطه جنسی داشت .
اقدامات بعد از جراحی لابیاپلاستی
هدف ما این است که شما احساس راحتری بعد از ترک کلینیک و بیمارستان داشته باشیم .
اقداماتی که بلافاصله بعد از لابیاپلاستی بهتر است انجام دهید
شما بهتر است بلافاصله بعد از جراحی لابیاپلاستی در یک پوزیشن کاملا مسطح قرار داشته باشید .
هر 4 تا 6 ساعت از کیسه یخ در 24 ساعته اول استفاده کنید تا زمانی که بیدارید .
کیسه یخ هیچ وقت مستقیم نباید روی پوست قرار بگیرید و باید با یک پوشش نرم و ظریف روی پوست قرار گیرد .
استفاده از کیسه یخ باعث میشود . تورم بعد از عمل کاهش یافته و احساس بهتری داشته باشید .
این کاملا طبیعی است . که احساس سوزش و ورم روی لابیا داشته باشد . این احساس از هفته دوم کاملا برطرف میشود .
آخرین و جدیدترین یافته ها و اطلاعات درمورد لابیاپلاستی در لب های بزرگ دستگاه تناسلی زنان.
خطرات و فواید لابیاپلاستی در لب های بزرگ چیست؟؟
سوال : من اخیرا یک بیمار که حدود 100 سی سی در لب های بزرگش تزریق کرده بود مشاهده کردم که خیلی تعجب امیز به نظر میرسید . فواید این عمل لابیاپلاستی چیست ؟ ایا فقط برای زیبایی لابیاپلاستی استفاده میشود ؟
2- جهت افزایش لذت جنسی انجام میشود؟؟
3- ایا این کار خطراتی دارد ؟؟
4- به طور معمول تا چه مدت باقی می ماند ؟؟
5- ایا مشکلی جهت زایمان طبیعی دارد یا خیر ؟؟
تعدادی از متخصصان در این باره توضیح میدهند ؟؟
در چهار هفته اول لب های بزرگ به نظر بزرگ و ورم کرده به نظر میرسد و بعد به تدریج تورم انها به تدریج کاهش یافته بعد از 3 ماه به حجم مناسب میرسد.این سوال بسیار مهم است که به ما اجازه داده شده جهت بیماران لابیاپلاستی داشته باشیم . در ابتدا جوان سازی واژن محدود به درمان لب های کوچک ( لبیاپلاستی ) بود و بیماران رضایت کافی از این عمل داشته اند . معذالک لب های بزرگ تغییری نمی کرد بخصوص در بیمارانی که سن بالاتر داشته اند و یا بعد از حاملگی . با تزریق چربی توانستیم اثرات پیری و چروک خوردگی لب های بزرگ را از بین ببریم .
پاسخ پزشک دوم : با تشکر از این سوال لابیاپلاستی جهت زیبایی بسیار مفید است در طولانی مدت بیش از 5 درصد از چربی تزریق شده به طور دایم باقی می ماند و به این دلیل ما معمولا هنگام تزریق میزان بیشتری چربی تزریق می کنیم که بقیه باقی بماند .
پاسخ پزشک سوم ::
خطرات خاص و مناسب بودن این جراحی برای هر بیمار خاص و متفاوت است . در تمام جراحی ها وجود دارد .کمترین عوارض که هیچ پیامدی ندارد در این عمل وجود دارد .
مشکلات بزرگ در این عمل بسیار نادر است . که شامل عفونت ، خونریزی ، هماتوما ، باز شدن محل تزریق ، تغییر احساس و درد که این عوارض بسیار نادر است .
با توجه به وضعیت زندگی خانم ها و خاصیت ارتجاعی واژن که به مرور زمان با افزایش سن دچار افتادگی و شلی می گردد . بر آن شدیم که تکنیک جدید استفاده از عمل لابیاپلاستی جهت بالا کشیدن عمل لابیاپلاستی و پرینه را به شما معرفی کنیم .
موارد استفاده :
1: ترمیم ورودی واژن و جوان سازی
2: تنگ کردن واژن
3: بازسازی پرینه بعد از زایمان و اپیزیوتومی
4: ترمیم شل شدگی چروک خردگی پرینه
5: لیفت دستگاه تناسلی خارجی ( ولو)
روشهای تاثیر عمل لابیاپلاستی در تنگ کنندن واژن
1: تاثیر مکانیکال که بسیار سریع است و باعث تنگی ولو یا فرج میشود.
2: تاثیر طولانی مدت که با تشکیل کلاژن و ایجاد فیبروز و افزایش خون رسانی باعث جوان سازی واژن می گیرد .
سیستم عمل لابیاپلاستی : تکنیک ای است در گذشته جهت لیفت صورت و بدن استفاده می شد و در حال حاظر متد جدیدتر آن جهت لیفت پرینه و واژن استفاده می گردد . عمل لابیاپلاستی ها قابل جذب بوده و اثر آن تا اخر عمر در پرینه در صورتی که بیماران زایمان طبیعی نداشته باشد باقی می ماند .
تکنیک های این عمل لابیاپلاستی :
عمل کاملا سرپایی بوده با بی حسی موضعی انجام میشود .
نیاز به درمان آنتی بیوتیک تزریقی ندارد . و فقط به مدت 5 روز مصرف آنتی بیوتیک خوراکی کافی است. خون ریزی حین عمل وجود ندارد . و عمل کاملا بدون درد است .
مراقیت های قبل از عمل لابیاپلاستی:
قبل از عمل بیمار بهتر است توسط متخصص زنان معاینه شده و در صورت وجود عفونت قبل از عمل درمان گردد .
و همچنین بهتر است قبل از عمل از بیمار آزمایش پاپ اسمیر تهیه شود .
مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی:
بیمار باید به مدت 4 تا 6 هفته بعد از گذاشتن عمل لابیاپلاستی نزدیکی نداشته باشد . بعد از جراحی بیمار نیاز به استراحت نداشته و می تواند به فعالیتهای روزمره خود ادامه دهد
موارد منع :
1: افراد حامله
2: عفونت لگنی PID
3: افراد مجرد ( دوشیزه )
هزینه تزریق ژل به واژن با هزینه جراحی لابیاپلاستی چقدر است ؟ این هزینه میتواند رنج مختلف قیمتی داشته باشد . به طور مثال لابیاپلاستی در اخر سال میتواند با توجه به تخفیفات نوروزی محاسبه شود . این قیمت در رنج 3000000میلیون تومان است . اما در شرایط تخفیف 2700000 تومان هم میتوان گرفت .اما تزریق ژل به واژن میتوان هزینه 7000000 تومانی داشته باشد . که البته در فضای تخفیف عیدانه میتواند به مبلغ 6700000 برسد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل