ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

جراحی واژن و جوان سازی واژینال امروزه بیشترین میزان رشد هر عمل جراحی پلاستیک را در این زمینه دارد. از لحاظ جمعیت شناختی، توزیع سن بیماران تحت درمان این را نشان می دهد که اکثریت دریافت کنندگان زنانی هستند که فرزند خود را به پایان رسانده اند و به دنبال جوان سازی هستند.

بهترین جراح زیبایی , در زنان بارور، این روش به طور معنی داری بر توانایی آنها در حفظ چرخه قاعدگی خود و ایجاد یک کودک زمانی که تخمدان و رحم آنها در حالت طبیعی خود حفظ می شود، تأثیر نمی گذارد.
در بعضی موارد، زایمان واژینال پس از داشتن یک و درمان از روش حتی ممکن است.

هنگامی که جراحی زیبایی واژن برای تعمیر، بازسازی و یا کامل ساخت قسمت های پیچیده ولو-واژن انجام می شود، جراح از بافتی که از بیمار (بافت اتولوگ) گرفته شده است، برای ساخت قطعات و ناحیه تناسلی جدید استفاده می شود.
فلپ های پوستی
نمودارهای پوست
مخاط دهانی
واژن واژن
پوست آلت تناسلی
بافت پنبه ای
پوست اسکروتال
مخاط روده

پوستی که حاوی فولیکولهای مو است، قبل از اینکه برای هدف جدید آن متصل شود، باید آنها را از طریق الکترولیتی حذف یا تخلیه کرده و یا به صورت دستی در اتاق عمل انجام دهید.
بعضی از روشهای اصلی واژینال پزشکی عبارتند از:

جراحی واژن بالون
موکوس باکال
جراحی واژینوپلاستی
کلوواژینوپلاستی
روش Vecchietti
McIndoe Technique
معکوس پنیر
روش ویلسون
اصلاح دون فلپ (Labia Minora Flap)
Hymenotomy و Hymenorrhaphy
جراحی واژن بالون

این تکنیک سریعترین روش است که توسط یک جراح می تواند یک نئو-واژن برای بیمار ایجاد کند.

یک لاپاراسکوپ برای قرار دادن سوند فولی در کیسه مجدد بینی زن استفاده می شود (گسترش حفره صفاقی بدن او به طور طبیعی بین دیواره عقب رحم و رکتوم آن است).

انفصال تدریجی بالون در حین اعمال کشش، موجب ایجاد نئو-واژن می شود. این روش همچنین با موفقیت در درمان پوکیوب واژن انجام می شود.

این عمل به ویژه هنگامی مفید است که جراحی لاپاروسکوپی سنتی بی ایمنی و امکان پذیر نیست.

یک مزیت خاص این روش کنترل جراح در ایجاد ابعاد طول و ابعاد عمقی جنتی است.
بسیاری از زنان این عمل زیبایی واژن را انجام می دهند تا ظاهر تناسلی خود را بهبود ببخشند، جنسیت خود را بازسازی کنند و سلامت جسمی و روانی خود را بهبود ببخشند.
پس از کشش عظیم که در طی زایمان رخ داده است، واژن زن هرگز به همان اندازه تند تلقی نخواهد شد، همانطور که پیش از این، پنج تا نه پوند انسان، سر و بدنشان را از طریق آن انداخت.

بعضی از زنان بیش از صرف شستشوی واژن تجربه می کنند.

آنها از پرولاپس واژن رنج می برند و برای درمان مشکل نیاز به درمان دارند.

پیری نیز سبب تضعیف و انقباض عضلات می شود و باعث کاهش توانایی احساس عواطف در طول رابطه جنسی می شود. این می تواند منجر به کاهش رضایت جنسی شود و می تواند منجر به جراحی سفتی واژن شود. هنگامی که دوستداران در طول تمرین اصطکاک کافی ندارند، سخت تر است که برای حفظ نعوظ و رسیدن به اوج، یک روش جراحی انتخابی می تواند کمک کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل