ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

یک روش است که در آن لابیا بازسازی شده یا مجددا شکل گرفته است. این کار را می توان به دو یا چند لوب (Labial Mouth) یا Labia Majora (لب های بیرونی) انجام داد تا بتوانند اندازه آنها را کاهش داده و به دنبال و یا احساساتی که بیمار می خواهند، دست یابد. این جراحی را می توانید در دفتر یا به عنوان یک سرپایی در اتاق عمل انجام دهید و حدود یک ساعت طول می کشد تا انجام شود. پزشکان در Reno Cosmetic Gynecology از یک ابزار برش ویژه با تکنولوژی بالا استفاده می کنند که دستگاه Ellman Surgitron نامیده می شود که دقیق تر از لیزر است. این کمک می کند تا زنان با درد و تورم کمتری بهبود ببخشند و در نهایت سریع تر به فعالیت های معمول خود باز گردند.
بهترین جراح زیبایی , به طور معمول، زنان علاقه مند به این جراحی دارای لبه های بزرگ، نامتقارن یا مزاحم هستند که حتی ممکن است نشانه هایی از قبیل درد با مقاربت، تحریک یا مالش با ورزش یا فعالیت، ظاهر ناخوشایند یا بریدن در لباس های تنگ و یا لباس های حمام را ایجاد کنند. بعضی از زنان ممکن است از فعالیت یا روابط خودداری کنند زیرا از خجالت و یا تحریک، حتی درد، ثانویه به کانتور یا اندازه لگن است. این را می توان با کاهش اندازه و بهبود تقارن لگن درمان کرد، به طوری که آنها دیگر در راه نیست و آنها ظاهر زیبایی زیبایی است.
در حالی که روشهای مختلفی برای انجام یک لابیاپلاستی وجود دارد، نحوهی که ما اغلب انجام میدهیم، لایهبرداری از طریق برش پوست بیش از حد لگن است و سپس مجاورت لبههای پوست را مجددا قرار دهیم. به طور کلی، چندین بخیه قابل حل برای قرار دادن لبه های پوستی در طول فرآیند بهبود است. پس از این روش بیشتر زنان می توانند در عرض یک هفته شروع به کار و فعالیت های نور کنند. استفاده از یخ، ایبوپروفن و کرم موضعی می تواند بسیار مفید برای کاهش درد پس از عمل و بهبود بهبود و نتایج نهایی. پس از جراحی، بسیار مهم است که منطقه را ترک کنید. این به این معنی نیست که دست زدن، کشیدن، حتی در این منطقه به مدت حداقل 4 هفته نگاه کند.
Labiaplasty معمولا توسط شرکت های بیمه تحت پوشش نیست. کارکنان ما به خوبی واجد شرایط هستند و خوشحال خواهند بود که در مورد هزینه ها و گزینه های تامین مالی با شما صحبت کنند، اگر تصمیم بگیرید که این روش به تنهایی یا در ترکیب با سایر روش ها باشد. در صورت امکان، انجام مراحل انجام شده در دفتر ممکن است مقرون به صرفه تر باشد زیرا فقط یک بار از دفتر ما وجود دارد.

واژینوپلاستی
واژینوپلاستی یک روش است که واژن را تشدید می کند و باعث افزایش اصطکاک و احساس در طول رابطه جنسی برای شما و شریک زندگی شما می شود. این روش عضلات کف لگن را بین واژن و رکتوم از خارج باز (پروینوم) تا تقریبا 5-7 سانتی متر در داخل واژن بهبود می بخشد.

زنان که این روش را انتخاب کرده اند، معمولا در باز و دیواره های مهبل (واژن) نبوده است. این معمولا پس از داشتن بچه ها واژینال باعث کشش همه این بافت ها / عضلات می شود. تولد واژن ممکن است منجر به اشک نیازی به اپیزیوتومی شود که گاهی اوقات به درستی درمان نمی شود، در نتیجه مشکل را بیشتر می کند. اگر این کمخونی موجب کاهش احساس احساس واژینال برای شما یا همسر شما شود، ممکن است واژینوپلاستی کمک کند.

واژینوپلاستی را می توان در دفتر یا در یک مرکز جراحی سرپایی انجام داد. این شامل برش در دیواره خلفی مهبل (واژن)، تقریبا مجدد عضلات کف لگن و اندازه مناسب واژن است. این روش معمولا طول می کشد و ساعت به یک ساعت و نیم به اجرا می شود. بیماران در همان روز به خانه می روند، با فعالیت کاهش یافته توصیه می شود که ابتدا 1-2 هفته بعد از عمل انجام شود. شفا کامل حدود شش تا هشت هفته طول می کشد. در این زمان، بیماران آموزش داده میشوند ماساژ محل جراحی را شروع کنند و به کار بر روی نرم کردن بافت اسکار بپردازند تا بتوانند پس از این دوره بهبودی با کمترین ناراحتی به روابط بازگردند.

جراحی واژن و جوان سازی واژینال امروزه بیشترین میزان رشد هر عمل جراحی پلاستیک را در این زمینه دارد. از لحاظ جمعیت شناختی، توزیع سن بیماران تحت درمان این را نشان می دهد که اکثریت دریافت کنندگان زنانی هستند که فرزند خود را به پایان رسانده اند و به دنبال جوان سازی هستند.
بهترین جراح زیبایی , در زنان بارور، این روش به طور معنی داری بر توانایی آنها در حفظ چرخه قاعدگی خود و ایجاد یک کودک زمانی که تخمدان و رحم آنها در حالت طبیعی خود حفظ می شود، تأثیر نمی گذارد.
در بعضی موارد، زایمان واژینال پس از داشتن یک و درمان از روش حتی ممکن است.

هنگامی که جراحی زیبایی واژن برای تعمیر، بازسازی و یا کامل ساخت قسمت های پیچیده ولو-واژن انجام می شود، جراح از بافتی که از بیمار (بافت اتولوگ) گرفته شده است، برای ساخت قطعات و ناحیه تناسلی جدید استفاده می شود.

 

فلپ های پوستی
نمودارهای پوست
مخاط دهانی
واژن واژن
پوست آلت تناسلی
بافت پنبه ای
پوست اسکروتال
مخاط روده

پوستی که حاوی فولیکولهای مو است، قبل از اینکه برای هدف جدید آن متصل شود، باید آنها را از طریق الکترولیتی حذف یا تخلیه کرده و یا به صورت دستی در اتاق عمل انجام دهید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل