ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

در مورد ایمنی روشهای آرایشی و زیبایی واژینال، تحقیقات زیادی وجود دارد و کنگره ماماها و متخصصین زنان و زایمان آمریکا دارد . این هزاران نفر از زنان هر ساله که تحت عمل جراحی واژن قرار می گیرند، به ویژه لابیاپلاستی را که باعث کاهش میزان لب های درونی یا بیرونی واژن می شود را بازتاب نمی دهد. در واقع، این یکی از جراحی های زیبایی سریع در ایالات متحده است. در سال 2013، خانم ها 5،070 خانم U.S. دارای لبه های پلکسی هستند که 44٪ بیشتر از سال قبل است.
ظاهر یکی از دلایلی است که مردم جراحی زیبایی واژن را انتخاب می کنند، اما این تنها نیست. با دکتر متخصص زنان و جراح زیبایی زنان درباره سه روش انجام شده در مرکز جراحی زیبایی واژن صحبت کرده و به همین دلیل مردم آنها را دریافت می کنند.
دکتر زنان می گوید: “هنگامی که بیماران وارد می شوند، آنها می گویند که لگن آنها بیش از حد بزرگ هستند و یا به همین ترتیب آنها متولد شده و یا لب های آنها در طول زمان افزایش یافته است.” “بعضی از افراد متوجه شده اند که لگن مینورا بعد از تحویل واژینال بزرگتر شده است.” در حالی که بعضی از مردم می گویند که فقط به دلایل زیبایی لبه های لایه ای را می خواهند، دکتر بلات می گوید که آنها در اقلیت قرار دارند: بیشتر گزارش می کنند که لوب های آنها با لباس تحریک می شوند یا فعالیت هایی مانند ورزش و جنسی می کنند. طولانی شدن آنها در طی واکسیناسیون (واکس) به واژن کشیده می شود. یک لابیاپلاستی طول می کشد یک یا دو ساعت و در بیمارستان مرکز دکتر Blatt یک ساعت دیگر در یک اتاق بازیابی تحت نظارت RN انجام می شود. جراحی می تواند با بیهوشی موضعی انجام شود، اما مرکز بیهوشی عمومی – به ویژه “آرامش آگاهانه” استفاده می کند، به این معنی که بیماران در طول فرایند خواب می خوابند و بعد از گذشت زمان از خواب بیدار می شوند. هزینه عمل جراحی واژن متفاوت است .
کانال واژن را تشدید می کند و معمولا بر روی زنان متولد می شود که واژینال دارند.

دکتر زنان می گوید: “تولد واژن، بافت ها را گسترش می دهد، و سپس آنها را به عقب می اندازند، اما هرگز به جایی که پیش از این بودند.” “بسیاری از بیماران در طول مقاربت احساس ناراحتی می کنند و آنها یا شرکای آنها احساس آرامش می کنند.” این روش شامل پیوند عضلات در مهبل (واژن) با سوزن های قابل حل است، و قطر واژن خود را کاهش می دهد. مدت یک تا دو ساعت طول می کشد و بیماران دکتر زنان تحت یک نوع بیهوشی برای لابیاپلاستی استفاده می شوند – بعلاوه مراکز دیگر ممکن است از بیهوشی موضعی استفاده کنند و به دنبال آن یک ساعت در یک اتاق بهبودی قرار بگیرند. (مرکز جراحی واژن به هزینه می کند). (“جوان سازی واژن” یک واژینوپلاستی و یک عمل لیپوپلاستی است که همزمان انجام می شود – )
دکتر زنان می گوید: “برای برخی از بیماران، کلیتوریس خود را بیش از حد بزرگ است و کاملا کلتور را پوشش می دهد.” “آنها می خواهند که کلتورها بیشتر در معرض قرار بگیرند تا احساسات بیشتری در طول رابطه جنسی داشته باشند.” این روش شامل ساختن در برش بر روی کاپوت و برداشتن بافت از iy است تا بیشتر از کلیتوریس را نشان دهد. حدود سی دقیقه طول می کشد و تحت آرامش عمیق قرار می گیرد، که کمی کمتر شدید تر از آرام سازی آگاهانه مورد استفاده برای لابیاپلاستی و واژینوپلاستی است. بیماران در خواب هستند، اما در حالی که آنها در معرض درد و سایر عوامل محرک هستند.
آیا کسی می تواند عمل زیبایی واژن را انجام دهد؟
دکتر زنان می گوید: “تا زمانی که هیچ مشکلی در سابقه پزشکی شما وجود ندارد و شما جوان و سالم هستید، فقط تعداد دفعات خون را بررسی می کنیم.” بیماران سالمند یا کسانی که با مشکلات پزشکی ابتدا باید از پزشک متخصص داخلی و یا متخصص مراقبت از معالجه استفاده کنند، و دکتر زنان از دادن درمان به افرادی که فقط به آنها فکر نمی کند، به عنوان مثال بیشتر نوجوانان را رد می کند. (تقاضا در میان نوجوانان برای جراحی زیبایی و تنفس در حال افزایش است، با تبلیغاتی که معمولا به عنوان مسئول توسعه استانداردهای زیبایی شناخته می شود، همانطور که ما به اندازه کافی از آن ها در حال حاضر نیستیم.)

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل