ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

برای تنگ کردن واژن طیف مشخصی وجود ندارد و قالبا زنان بالای 18 سال سن میتوانند نسبت به این عمل اقدام کنند . به همین دلیل افرادی که بیشتر از شلی واژن خود رنج می برن و دوست دارن واژن تنگ تری داشته باشند میتوانند نسبت به این عمل تنگی واژن اقدام کنند .
اما نکته ای که مورد نظر هست این هست که قبل از عمل تنگی واژن باید پرسشنامه و مشاوره تخصصی را پر کنند تا دلایل انجام این عمل مشخص شود . چرا که خیلی ها خواهان عمل تنگ کردن واژن هستند . اما دلیل مشخصی برای عمل خود ندارند .
یکی از سولاتی که خیلی مطرح میشود این است افراد مناسب برای عمل تنگ کردن واژن چه کسانی هستند ؟؟

سلامتی روحی افراد برای انجام این عمل بسیار مهم است چرا که خیلی از افراد تصور خاصی از عمل تنگی واژن دارند و ممکن هست آن شکل ایده ال در ذهن آنها با انجام عمل تنگی واژن محقق نشود .
شاید خیلی از این افراد شکل واژن مناسب و ایده ال در فضای مجازی دیده باشند و تصور کنند که این شکل ، مطلوب من خواهد بود .
البته خیلی مواقع با تبهر جراح این اتفاق خواهد افتاد اما باید توجه داشت که این نوع عمل باید متناسب با نیاز افراد باشد . و افراد حس رضایت خود را باید کاملا احساس کنند .
عمل تنگی واژن ممکن است با اصلاح شکل و ساختار واژن نیز همراه باشد .
عمل پرینورافی نیز یکی از عمل های دیگه واسه زیبایی هست که افراد برای تنگ کردن واژن از آن استفاده می کنند .
فعالیتها و پیشرفت‌های حاصل شده در زمینه مشکلات زنان مخصوصا در درمان گشادی واژن را میتوان در حوزه لیزر تنگ کننده واژن جستجو کرد و به نتایج خوبی رسید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل