ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

1. برای جراحی بینی من چه ریسک ها و خطر هایی وجود دارد ؟
مثل تمام جراحی ها روی بدن جراحی بینی نیز چون با بی هوشی عمومی انجام میشود .یک سری خطرات از لحاظ حساسیت به دارو و یا مشکلات حین بیهوشی ممکن است گریبان گیر مریض شود میزان و درصد آن البته خیلی ناچیز میباشد. به غیر از خطر بیهوشی خود عمل بینی ریسک خاصی ندارد . چون ارگان حیاتی نیست . ریسک های بعدی میتواند مربوط به عوارض ظاهری و فیزیولوژیک باشد هر یک از مراحل عمل جراحی باید با علم و اگاهی و دقت انجام شود تا از عوارض و خطرات مربوط به عمل جراحی مجدد و تنگی نفس و عدم تناسب بینی با اجزا صورت خودداری شود اگر سایز دریچه های بینی کوچک تر از حد معمول بشود و تکنیک های جلوگیری کننده از تنگی نفس مثل گذاشتن اسپریدر گرفت رعایت نشود بیمار دچار تورفتگی دریچه بینی شده و تنگی نفس و بد بوی دهان و سینوزیت دچار میشود .

2. برای جراحی بینی من از چه تکنیکی استفاده می کنید ؟
3. از چه نوع بیهوشی برای جراحی بینی من استفاده می کنید و دلیل استفاده از این نوع بیهوشی چیست ؟
دو روش برای بیهوشی وجود دارد :
1) روش Standby Anesthesia : در این روش لوله گذاری برای بیمار انجام نمیشود و داروهای ضد درد و خواب اور به اندازه ای به بیمار داده میشود که در عین هوشیاری بتواند از دستوران جراح موقع عمل تبعیت کند متخصص بیهوشی باید به قدر کافی مهارت و نظارت داشته باشد تا مقدار دارو به اندازه مناسب تزریق شود اگر مقدار دارو طوری اضافه گردد که بیمار از انجام رفلکس های مربوط به بلع را از دست بدهد خطر اسپیره کردن خون و ترشحات حین عمل برای بیمار حادث میشود و وضعیت بیمار خطرناک میگردد . مزیت این روش خونریزی کم آن میباشد ولی وضعیت ایمنی کمتر است مگر اینکه همکاری متخصص بیهوشی و تکنسین بیهوشی و مهارت مربوطه زیاد باشد .
2) : بیهوشی با لوله گذاری : درست است که این روش مقدار خون ریزی را کمی زیاد تر میکند و مقدار داروی مصرفی زیاد تر از روش اول است ولی چون لوله بیهوشی از دهن بیمار عبور داده و از حنجره گذشته و در نای قرار دارد احتمال اسپیره کردن یا ورود خون به ریه خیلی کم میباشد و جراح با اطمینان بیشتر میتواند هنر و تکنیک های عمل را روی بیمار در وضعیت ایمن و با خیال اسوده انجام دهد .

4. عمل جراحی خود را در چه مکانی انجام می دهید و اگر جراحی شما در بیمارستان یا کلینیک انجام نمی شود چه تمهیداتی در هنگام بروز حوادث غیر مترقبه در نظر گرفته اید.
عمل جراحی که به صورت بیهوشی کامل میباشد هم در بیمارستان و هم در مراکز جراحی محدود قابل انجام میباشد .معمولا هزینه بستری و بیهوشی در بیمارستان زیاد تر میباشد و بیمارستان مجهز به بخش های ccu و icu میباشد که اگر به هر دلیلی مشکلی در حین عمل یا بعد از عمل ایجاد شود تمام امکانات موجود است .معمولا بیمارانی را در بیمارستان کار عمل جراحی شان را انجام میدهیم که سن بالای 40 سال داشته و یا بیماری های مثل تیروئید پرکار و یا دیابت و یا چاقی بیش از حد و غیره داشته باشند . محیط بیمارستان بهتر است . بیماران دچار ms و یا سابقه صرع و یا ضربه به صرع در بیمارستان انجام میشود . ولی در بیماران جوان در مراکز جراحی قابل انجام است .یک مزیتی که مراکز جراحی محدود با توجه به تجربه اینجانب دارند مراقبت های پرستاری در بخش و نقل و انتقال انها بهتر از بیمارستان میباشد . چون در بیمارستان علاوه بر اعمال بینی عمل های درمانی دیگر در سایر رشته ها هم انجام میشود و پرستار مربوطه مهارت عمومی ( و نه اختصاصی ) برای اعمال روتین بینی دارد . و ورود و خروج بیماران در مراکز جراحی سریعتر است و چون مراجعه کننده وضعیت وخیم بیماران رشته های دیگر را مثل اپاندیس ، سنگ کلیه ، سرطان و اعمال جراحی گوارش ، ارتوپدی را نمی بینند . استرس بی مورد برای ایشان ایجاد نمیشود .
5. چند درصد از عمل های جراحی شما باز بوده و چند درصد بسته بوده ؟ (آیا می توانید از هر دو نوع استفاده کنید؟)
البته در اکثر موارد جراحی بینی باز را ترجیح میدهم چون در این روش تکنیک های عمل راحت تر انجام میشود . در مواردی که بینی مشکل انچنانی نداشته و در حد قوز برداری و کوچک کردن بینی به صورت عادی بوده و مقدار غضروف استخوان کافی باشد میشود از روش بسته نیز استفاده کرد . ولی در بینی هایی که انحراف شدید ، درازی بینی ، افتادگی شدید ، فرورفتگی شدید و یا بینی گوشتی داشته باشند اکیدا روش باز توصیه میگردد . 90 درصد عمل های این جانب عمل باز است .
6. آیا می توانم نتیجه جراحی بینی هایی که به بینی من شبیه بوده اند را ببینم ؟ (عکس های قبل از عمل و بعد از عمل )

اقای دکتر لطفا درباره قالب کنترلی توضحاتی بفرمایید ؟
با ورود پرینتر 3 بعدی و اجری برنامه 3 مکس ساختن هر شکلی از هر جسمی مقدور است اینکه ما با طراحی سه بعدی یک دیدی به بیمار بعد از عمل بدهیم قابل توجیه است ولی این که به بیمار اطمینان بدهیم که شکل نهایی عین همان شکل طراحی شده خواهد بود کار بسیار عبث و بیهوده ای است کسانی که با این تفکر امده و قالب کنترلی را ابداع کرده اند صرفا فکر طمع ورزی در جذب بیمار داشته اند و هیچ اطلاعی از علم پزشکی ندارد. چون برای شکل دادن کیک و یا مجسمه های گچی قالب کاربرد دارد . که همه کیک ها و مجسمه ها یک شکل و به شکل قالب دربیایند ولی بینی خمیر یکپارچه نیست و تغییرات در ان با حرکت موس در روی صفحه کامپیوتر اتفاق نمی افتد بلکه بعد از باز کردن بینی و مشاهده غضروفها و مقدار بافت نرم میشود در مورد مقدار کم کردن بینی وارد عملیات شد . و تازه تغییرات بعد از عمل با تغییرات 6 ماه بعد از عمل تفاوت دارد چون پدیده هیلینگ یک پدیده دراز مدت یا ترمیم ایجاد کلاژن جدید به کلاژن های قدیمی و جذب نخ های بخیه و جمع شدن پوست بعد از عمل چیز هایی نیستن که با قالب حین عمل درست بشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل