ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

1. در جراحی بینی چقدر تجربه دارید؟ (بهترین جراح بینی استخوانی در تهران ) (چه تعداد عمل جراحی انجام داده اید و به مدت چند سال این کار را انجام می دادید)
اینجانب از سال 75 دوره رزیدنتی خود را در بیمارستان امیر اعلم شروع کرده ام و در سال سوم نیز شروع به جراحی زیبایی بینی کرده ام . با توجه به این که پایان نامه تخصصی خود را در زمینه تفاوت های اناتومیکی اجزای بینی و سینوس در بین افراد مختلف با تشریح روی 62 جسد به پایان رسانده ام. علاقه خاصی به اعمال جراحی بینی و سینوس دارم و زیر نظر استاد محترم دکتر نراقی مراحل اموزشی خود را طی نموده ام. از سال 79 نیز طرح خود را در یک شهر دور افتاده شروع کرده و از ابتدا علاوه بر اعمال روتین رشته گوش و حلق و بینی عمل های جراحی مربوط به انحراف و زیبایی بینی را نیز انجام داده ام در این منطقه با توجه به جو فرهنگی و ضربه های وارده حین منازعات میزان شکستگی بینی فراوان بوده است . و اکثریت نیاز به عمل های اصلاحی در این زمینه داشته اند و سال 86 در تهران اعمال جراحی را ادامه داده ام و با شرکت در کنگره ها و سمینارهای مربوطه دانش و تجربه خود را در زمینه اعمال بینی افزایش داده و سعی کرده ام با کمترین خطر به بهترین نتیجه این اعمال را انجام بدهم . تعداد اعمال جراحی در این 20 سال بیش از 3 هزار مورد بوده است.
2. چند درصد از جراحی های خود را به رینوپلاستی (جراحی بینی استخوانی ) اختصاص داده اید ؟
در ابتدا شروع فعالیت جراحی خود در زمینه های درمانی مثل اعمال جراحی لوزه و لوزه سوم و شکاف کام و شکاف لب و اعمال لوله گذاری گوش و پرده گذاری گوش و ماستوئیدکتومی و اعمال جراحی مربوط به سر و گردن از قبیل تیروئید و کیست های گردن را علاوه بر اعمال مربوط به زیبایی بینی و جراحی سینوزیت با اندوسکوپ انجام داده ام .شروع عمل جراحی سینوزیت همزمان با شروع این اعمال در ایران بوده است . در شهری که من فعالیت خود را شروع کردم به علت اینکه تنها متخصص گوش و حلق اینجانب بوده ام مجبور بوده ام تمام نیاز های مردم در زمینه اعمال جراحی رشته خودم پاسخگو باشم . ولی با شروع کردن فعالیت خود در تهران بیشتر اعمال جراحی خودم را در زمینه پلاستیک بینی و جراحی سینوزیت و پولیپ و اندوسکوپ متمرکز کرده ام.
3. چند درصد از بیماران شما از عمل جراحیتان (بهترین جراح بینی استخوانی در تهران) راضی بوده اند ؟
90 درصد بیماران اینجانب با توجه به نحوه عمل جراحی من که بیشتر حالت طبیعی و نیمه فانتزی داشته و با حفظ راه هوایی و تنفس بیمار است رضایت کامل دارند . با توجه به توضیحات قبل از عمل جراحی به بیماران و تعیین مدل نهایی که بر گرفته از اناتومی صورت و تعدیل کردن نظر بیمار با دلیل و منطق و متقاعد کردن آنها به روش و اسلوب نهایی که خودم مد نظرم میباشد 90 درصد بیماران از نحوه عمل راضی میباشند . ولی مهم تر از درصد ذکر شده این مساله است که اگر بیماری به هر دلیل از لحاظ ظاهر بینی و یا تنفس مشکلی برای ایشان ایجاد شده باشد پزشک جراح بتواند ایرادات مربوطه را برطرف کند . در کتاب های رفرنس جراحی بینی نیز تعداد اعمال مجدد در حد 10 الی 20 درصد گزارش شده است .
3. نظر شما درباره جراحی ترمیمی یا رویژن چیست ؟
معمولا تایم انتظار برای کسب نتیجه نهایی شکل بینی حداقل بین 6 ماه الی یک سال برای بینی های معمولی و تا 18 ماه برای بینی های گوشتی توصیه میگردد . بیماران نباید نتیجه عمل بینی خود را بلافاصله بعد از دراوردن گچ روی بینی مورد قضاوت قرار بدهند و با پزشک خود باید صادقانه برخورد داشته باشند .و در طی روند بهبودی هر گونه ضربه وارد به بینی چه در خواب چه در محل کار چه در مواجه به کودک خود و شوهر خود به اطلاع پزشک شان برسانند . حداقل بعد از 6 ماه بعد از تکمیل شدن فرایند ترمیم میتوانیم نسبت به عمل جراحی مجدد اقدام کنیم در این شش ماه بخیه های بینی جذب شده و بافت پوست بینی به راحتی از روی غضروف قابل بلند کردن است . ( البته نه به راحتی بینی که بار اول عمل میشود ) پس بیماران این نکته بسیار مهم را باید اویزه گوش خود بنمایند که در قضاوت جراحی زیبایی عجله نکنند. چه بسا با روش های چسب زدن و داروهای ضد ورم و اصلاح تغذیه خود و رعایت ورزش های مربوطه و یا استفاده از امپول های پرکننده و ماساژ بینی و تکنیک های ظریف دیگر ایرادات ابتدایی بینی به مرور زمان رفع گردد و دیگر نیازی به عمل روتوش نباشد .

4. برای جراحی بینی معمولا چقدر زمان صرف می کنید ؟ (به طور مثال برای یک بینی مانند بینی من): تایم عمل جراحی بسته به تکنیک عمل متفاوت است در روش بسته (Closed)که با حداقل برش و باز کردن پلن جراحی مواجه هستیم تایم اعمال جراحی کوتاه است . البته اینجانب اوایل روش بسته و یا همان روشی که نیاز به برش زیر بینی نمیباشد ( اصطلاحا لیزری) انجام میدادم. ولی با پیشرفت تکنیک های مربوط به بهینه کردن تنفس و بهبود استحکام بینی بعد از عمل و بهتر کردن نتایج دراز مدت این روش را کنار گذاشته و از روش open یا باز که نیاز به برش های بیشتر از روش بسته دارد . تایم میانگین اعمال جراحی به دو ساعت رسیده است . البته به طور کلی این تایم زمانی میتواند ثابت باشد که همکاران محترم بیهوشی بیمار را طوری بیهوش بکنند که فیلد عمل جراحی خونریزی غیر عادی نداشته باشد و وقت جراح به ساکشن و تمیز کردن خون تلف نشود . اگر شرایط بیهوشی مطلوب باشد دو ساعت تایم عمل مناسب میباشد . البته بعضی از بیماران مثلا بیمارانی که تیپ بینی دراز داشته و یا crooked nose( بینی منحرف به یک طرف) داشته باشند چون لازم است استئوتمی این بیماران به صورت پله ای انجام شود و غضروف های زیادتر در محل گذاشته شود تایم عمل افزایش می یابد .بعضی از بیماران نیاز به برش پره بینی ندارند که تایم انها کمتر خواهد بود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل