ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بر اساس آخرین آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، متوسط هزینه عمل جراحی شکم ۶۱۵۴ دلار است. این هزینه متوسط تنها بخشی از کل قیمت است – بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا سایر هزینه های مرتبط را شامل نمی شود. لطفاً برای تعیین هزینه نهایی خود با مطب جراح پلاستیک خود مشورت کنید.

دستمزد جراح برای جراحی شکم بر اساس تجربه او، نوع روش مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی مطب خواهد بود.

اکثر طرح‌های بیمه درمانی، جراحی زیبایی شکم یا عوارض آن را پوشش نمی‌دهند، اما بسیاری از جراحان پلاستیک برنامه‌های تأمین مالی بیمار را ارائه می‌دهند، بنابراین حتماً سؤال کنید.
هزینه های جراحی شکم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

هزینه های بیهوشی
هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی
آزمایش های پزشکی
لباس بعد از جراحی
نسخه های دارویی
حق الزحمه جراح

هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد در منطقه خود برای انجام عمل جراحی شکم، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او به اندازه هزینه نهایی جراحی مهم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل