ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

تکنیک‌های زیبایی واژن از جمله روش های جدیدی برای زیبایی واژن است که برای اکثر افراد جامعه ناشناخته محسوب می شود.در ادامه این مطلب با برخی از تکنیک‌های زیبایی واژن آشنا شوید و درباره این روش ها اطلاعات کسب کنید.

از آن جایی که امروزه روش های جراحی و غیر جراحی فراوانی برای زیبایی واژن خانم ها در کل دنیا وجود دارد، در این قسمت می خواهیم با تکنیک های ارزان قیمت زیبایی واژن در بانوان که در ایران رایج است، آشنا شویم.

خوب است بدانید که رضایت از اندام جنسی در هر مرد و زنی نقش مهمی را در سلامت جنسی و رضایت جنسی آن ها بازی می کند. به همین دلیل نیز در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی به خصوص در عرصه پزشکی شاهد رونق گرفتن تکنیک هایی برای زیبایی اندام جنسی مردان و زنان هستیم. در این بین تکنیک های جراحی ویژه زیبایی واژن زنان مانند لابیا پلاستی به دلیل قیمت بالاتر و ریسک کلی روش های جراحی که از تکنیک های تهاجمی به بدن محسوب می شود، از استقبال کمتری نسبت به روش های غیر جراحی برخوردار است.

زیرا تکنیک های غیر جراحی به سادگی و در کوتاه ترین زمان در یک مطب پزشک زنان قابل اجرا بوده و هزینه کمتری را نیز در بر دارند. در مقایسه با روش لابیا پلاستی که یک تکنیک جراحی است و در بیمارستان قابل انجام است و به دلیل بیهوشی فرد و ملزومات دیگر جراحی دارای هزینه و چالش های بیشتری هم برای بیمار و هم برای پزشک متخصص زنان است.

تکنیک‌های زیبایی واژن را بشناسید

با ورود تکنیک های تزریق ژل و چربی به عرصه تکنیک های زیبایی زنان، استفاده از این روش ها در زیبایی واژن بانوان نیز رایج شد. علاوه بر آن بی خطر بودن این تکنیک ها و ریسک پایین آن ها و هزینه به نسبت ارزان آن باعث شد که از سوی بانوان مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. در نتیجه بانوانی که به دنبال زیبایی ارزان قیمت و بی خطر واژن خود هستند، به استفاده از این روش ها تمایل پیدا کرده اند.
تکنیک‌های ارزان قیمت زیبایی واژن

لازم است بدانید که جراحی های زیبایی اندام جنسی زنان شامل بسیاری از اقدامات پزشکی بر روی دستگاه تناسلی زنان می شود که به منظور زیبایی و یا تغییر در عملکرد آن انجام می شود. این روش ها شامل جراحی های لابیا پلاستی و واژینوپلاستی ( تکنیک هایی برای سفت شدن واژن )، پرینوپلاستی و کاهش هود کلیتورال می شوند. هر کدام از این روش های زیبایی واژن مزایا و تاثیرات خود را دارند و با توجه به آناتومی واژن هر بانویی، نوع به خصوصی از این تکنیک ها کاربرد دارد. برای مثال روش کاهش هود کلیتورال برای هود کلیتورال بیش از حد بزرگ به کار برده می شود و لابیا پلاستی به منظور کاهش عرض و سایز لابیای واژن زنان انجام می شود و از سری تکنیک های جراحی زیبایی واژن و روش های تهاجمی و پر ریسک است.

در مقابل این روش های جراحی که تکنیک های پر ریسک و پر هزینه ای محسوب می شوند، تکنیک های ارزان قیمت دیگری نیز به منظور زیبایی اندام تناسلی خارجی زنان وجود دارد که خوشبختانه بسیار کم خطرتر و کم ریسک تر هستند. از بین این تکنیک های ارزان قیمت زیبایی واژن که به راحتی در داخل مطب زنان قابل اجرا هستند می توان به تزریق ژل و تزریق چربی به واژن اشاره نمود که بیشتر از روش های جراحی مذکور مورد استقبال بانوان قرار گرفته است.

تکنیک‌های زیبایی واژن را بشناسید

در توضیح بیشتر این تکنیک ها باید بگوییم همان گونه که شما برای زیبایی صورت و رفع چین و چروک از پوست چهره خود به تزریق چربی یا ژل در محل خطوط چروک صورت اقدام می کنید، در این روش ها نیز در اندام تناسلی زنان، به منظور زیبایی واژن، چربی و ژل تزریق می شود. البته لازم به ذکر است که این تکنیک ها توسط پزشک متخصص زنان انجام می شود.
تزریق ژل به واژن یکی از تکنیک‌های ارزان قیمت زیبایی واژن

جهت تشریح بیشتر روش تزریق ژل به واژن بانوان به منظور زیبایی بیشتر آن بهتر است در ابتدا با قسمت های مختلف اندام تناسلی زنان آشنا شویم. سقف دستگاه تناسلی زنان را مونس پوبیس را تشکیل می دهد که در حقیقت بافت چربی است که روی استخوان پوبیسم و لگن را پوشانده است و در طی دوران بلوغ نیز با موهای زائد پوشیده می شود. این قسمت به دلیل دارا بودن غدد سباسه، ترشحات چربی زیادی دارد. در نتیجه بخش مونس پوبیس واژن زنان از چربی تشکیل شده است که سقف دستگاه تناسلی بدن آن ها را پوشانده است.

در برخی زنان با افزایش سن این قسمت از ناحیه تناسلی چروکیده شده و یا خیلی استخوانی می شوند. در این مواد می توان با تزریق چربی یا ژل چین و چروک این قسمت را از بین برد و شادابی و زیبایی از دست رفته را به اندام جنسی زنان برگرداند.

هر چند بهتر است در هر کدام از این روش ها ابتدا با پزشک متخصص جراحی زنان خود به مشورت بپردازید و اقدامات مورد نیاز برای زیبایی اندام تناسلی خارجی خود را بر اساس صلاحدید ایشان انجام دهید. در انجام این تکنیک ها هرگز تحت تاثیر مطالب و عکس های تبلیغاتی و تجاری قرار نگیرید و هر گونه تصمیم در این موارد را زیر نظر پزشک متخصص زنان اتخاذ نمایید و اجرا کنید.

علاوه بر آن به هنگام انتخاب کلینیک زیبایی زنان برای انجام تکنیک های زیبایی واژن به تخصص پزشک حاضر در کلینیک و امکانات جانبی و حیاتی کلینیک نیز دقت کنید و تنها به هزینه های ارزان قیمت تبلیغاتی برخی کلینیک ها اعتماد نکنید. بلکه در این زمینه مشاوره ها و تحقیقات لازم را با پزشک متخصص خود انجام داده و سپس اقدام به تزریق چربی یا ژل به واژن نمایید.
تزریق چربی به واژن تکنیک ارزان قیمت دیگری جهت زیبایی واژن

باید بدانید که با افزایش سن یا تغییرات وزن زنان یا رسیدن به سن یائسگی بافت زیر جلدی اندام تناسلی آن ها از بین رفته و شکل و عملکرد واژن تغییراتی می کند. در نتیجه پوست، چربی و شفافیت و لطافت خود را از دست می دهد که می توان با تکنیک های تزریق چربی به واژن و یا فیلرهای مخصوص چربی یا ژل در ناحیه اندام جنسی زنان زیبایی و لطافت از دست رفته پوست واژن را برگرداند و ظاهر مطلوب و خوشایندی در بافت واژن ایجاد نمود. که این اقدامات در افزایش اعتماد به نفس جنسی بانوان تاثیر گذار است.

تکنیک‌های زیبایی واژن را بشناسید

خوشبختانه باید گفت که تکنیک تزریق چربی به لابیای ماژور به صورت سرپایی انجام می شود. پس از این که چربی از ناحیه تعیین شده استخراج شد، سپس خالص می شود تا از آن برای تزریق استفاده شود. اغلب در این شرایط بیمار با جراح زیبایی خود همکاری می کند تا محل مناسبی برای تزریق انتخاب شود و نتایج مورد انتظار فرد به دست بیاید. در هر صورت مقداری از چربی در بدن جذب خواهد شد.

دوره نقاهت تزریق چربی به واژن حدود یک هفته طول می کشد و اغلب بیماران ظرف مدت 5 روز قادر به انجام فعالیت های روزمره خود هستند. روابط جنسی و ورزش را می توان یک هفته پس از تزریق ژل یا چربی انجام داد. بهتر است در مشاوره اولیه، سابقه پزشکی خود را به همراه لیست داروهای مصرفی خود به پزشک اعلام نمایید.

به علاوه مصرف داروهای حاوی آسپرین، ویتامینE و سایر مکمل ها را طبق دستور پزشک قطع نمایید. زیرا داروهای رقیق کننده خون می توانند باعث کبودی بیش از حد و خونریزی شوند. یک هفته قبل از انجام تزریق و پس از آن سیگار را ترک کنید. زیرا نیکوتین مشکلاتی را در گردش خون و بهبودی ایجاد می کند.
جمع بندی

همان طور که می دانید رضایت از اندام جنسی در هر مرد و زنی نقش مهمی را در سلامت جنسی و رضایت جنسی آن ها بازی می کند. به همین دلیل نیز در سال های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی به خصوص در عرصه پزشکی شاهد رونق گرفتن تکنیک هایی برای زیبایی اندام جنسی مردان و زنان هستیم.

از طرفی تکنیک های جراحی ویژه زیبایی واژن زنان مانند لابیا پلاستی به دلیل قیمت بالاتر و ریسک کلی روش های جراحی، از استقبال کمتری نسبت به روش های غیر جراحی برخوردار هستند. زیرا تکنیک های غیر جراحی به سادگی و در کوتاه ترین زمان در یک مطب پزشک زنان قابل اجرا بوده و هزینه کمتری را نیز در بر دارند.

تکنیک‌های زیبایی واژن را بشناسید

با ورود تکنیک های تزریق ژل و چربی به عرصه تکنیک های زیبایی زنان، استفاده از این روش ها در زیبایی واژن بانوان نیز رایج شد. علاوه بر آن، بی خطر بودن ریسک پایین این تکنیک ها و هزینه ارزان آن ها باعث شده است که از سوی بانوان مورد استقبال قرار بگیرد.

تکنیک دیگر برای زیبایی واژن زنان، تزریق چربی به واژن است که در توضیح آن باید بگوییم همان گونه که شما برای زیبایی صورت و رفع چین و چروک پوست صورت خود به تزریق چربی یا ژل در صورت خوداقدام می کنید، در این روش نیز در اندام تناسلی زنان، چربی یا ژل تزریق می شود.

خوشبختانه باید گفت که تکنیک تزریق چربی به لابیای ماژور به صورت سرپایی انجام می شود. پس از این که چربی از ناحیه تعیین شده استخراج شد، خالص می شود تا از آن برای تزریق استفاده شود. اغلب در این موارد بیمار با جراح زیبایی خود همکاری می کند تا محل مناسبی برای تزریق انتخاب شود و نتایج مورد انتظار فرد حاصل شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل