ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بررسی هزینه های عمل های جراحی زیبایی لابیاپلاستی

تلاش برای حفظ برتری ظاهری و خود بهتر بودن از دلایلی است که افراد میخواهند جراحی زیبایی کنند .هزینه و  قیمت مشخصی برای جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی وجود ندارد قیمت های جراحی زیبایی بستگی به کلینیک و دستمزد خود جراح دارد .

هزینه لابیاپلاستی بین 1 تا 2 میلیون
هزینه عمل جراحی واژن بین 1 و نیم تا 2 و نیم میلیون
جراحی زیبایی واژن بین 1 و نیم تا 2 و نیم میلیون
هزینه تزریق چربی به واژن بین 3 و نیم تا 3 و نیم میلیون
هزینه تزریق ژل به واژن بین 3 و نیم تا 3 و نیم میلیون
هزینه لیفت واژن بین 1 و نیم تا 2 و نیم میلیون
   
   

 

برجسته و کلفت کردن لبه های واژن و از بین بردن چروک های سطحی ناحیه واژن بسته به جراح و نوع دستمزد آن متفاوت است .

فاکتور هزینه عمل زیبایی واژن بسیار مهم است و شاید اولین دغدغه افراد همین موضوع باشد . گاهی هزینه لابیاپلاستی بالاتر از حد استاندارد است و گاهی کمتر از حد خودش .ولی آیا قیمت بالا تضمین کیفیت است یا خیر ؟؟ ( هزینه بیمارستان ، مسئول بیهوشی ، هزینه اتاق عمل ، هزینه داروهای جراحی زیبایی واژن ، پرستار ، و وسایل مصرفی )

یکی از کاندید های جراحی زیبایی واژن درباره نحوه جراحی و قیمت اینگونه نظرش را بیان کرد ؟؟

“یکی از جراح زنان برای جراحی زیبایی واژن دو میلیون از من پول گرفته و از نتیجه عمل اش هم راضی بود” . این ارزانی ممکن است عوامل مختلفی داشته باشد . از آنجایی که عمل زیبایی واژن بسیار حساس است در صورت عدم موفقیت عوارض بسیار بدی بر بدن خود دارد . بنابر این نمیتوان دقیقا مشخص کرد این قیمت واقعی هست و دست هر جراح با جراح دیگر فرق دارد . خیلی از کلینیک های زنان آفر های موقت و ویژه میگذارند به منظور جذب بیمار . و برخی از جراح زنان دیگر هم سرشون انقدر شلوغ هست که فرصت انجام این کارها رو ندارند .

عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی واژن تاثیر دارد : ( میزان گشادی واژن – نوع پوست واژن ، میزان تیرگی واژن و هزینه ها ) ممکن است بالا و پایین برود و نوع عمل مورد نیاز نیز متفاوت باشد و این موضوع منصفانه است . چرا که عمل ها به دست و پنجه خود جراح بستگی دارد .

اگر قصد انجام جراحی زیبایی واژن دارید اصلاح شکل و فرم واژن و عملکرد آن و رفع نواقص ظاهری باید مد نظر باشد . معمولا هزینه عمل جراحی زیبایی واژن شامل بیمه نمی باشد اما درمان بی اختیاری استرسی ادراری میتوان شامل بیمه باشد .

قبل و بعد از جراحی زیبایی واژن چه هزینه ای باید کرد :

 • ویزیت اولیه
 • آزمایش پاپ اسمیر
 • هزینه ماه اول بعد از جراحی زیبایی
 • هزینه ویزیت ماه دوم جراحی زیبایی
 • هزینه ویزیت ماه سوم جراحی زیبایی

آمار بالای جراحی زیبایی واژن باعث محبوبیت این جراحی زیبایی در بین مخاطبان خود باشد . انجام جراحی زیبایی متعدد باعث شده است که جراح زنان تبحر خاصی در فرم دهی واژن نسبت به درخواست متقاضی داشته باشند . همچنین پایین بودن هزینه جراحی زیبایی واژن در مقایسه با خارج از کشور برای جراحی زیبایی مراجعه می کنند رو به افزایش است .

بارها اتفاق افتاده بود احساس میکردم واژن ام شکل خوبی ندارد . اما با این شک که این کار درست است یا نه ، اما به نظرم بهتر است واژن ام را دست جراح بسپارم .

از نتیجه عمل زیبایی واژن ام راضی هستم . افرادی که میخواهند عمل واژن انجام دهند در تلاش اند و با پرسش های مختلفی روبرو میشوند که چگونه میتوانند این نوع جراحی را انجام داد . به جز در نظر گرفتن هزینه جراحی واژن عوامل مختلفی در عمل واژن موفق تاثیر گذار است .

سعی کنید برای جراحی واژن خود به تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید عمل واژن موفقی داشته باشید یکی از راهکارها یافتن بهترین جراح زنان مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد جراحی است .

کلینیک تخصصی زنان سالم ترین و بهترین نتیجه را در عمل واژن برای بیماران فراهم کنند تا بیماران مشکلاتی پس از عمل واژن نداشته باشند

اگر بعد از عمل واژن ، نیازی به جراحی مجدد واژن داشتید باید حداقل یکسال بعد اقدام کنید زیرا طی مدت این یکسان واژن شما تغییر میکند

زمانیکه میخواهید هزینه جراحی واژن باید بدانند دو هزینه پایه اول را باید در نظر بگیرید ::

 • دستمزد جراح
 • هزینه کلینیک بیمارستان

بطور متوسط دستمزد جراح بیشترین مقدار کل هزینه را شامل میشود که کاملا جدا از هزینه کلینیک یا بیمارستان میباشد . تمام هزینه جراحی یکجا پرداخت میشود .

 

 

 

 

 

 

مقاله تخصصی تزریق چربی به واژن

تغییرات سنی در زنان باعث از بین رفتن شادابی و طراوت ناحیه تناسلی میشود . این موضوع ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس خانمها دارد و اثرات بدی در رابطه جنسی نیز دارد .تزریق چربی به لابیاماژور منجر به تغییراتی در واژن ، رفع چین و چروک واژن و چاق شدن واژن میشود . خیلی از مردها واژن تپل و چاق را دوست دارند. این موضوع در روابط جنسی نیز کمک بسیار زیادی می کند .

مزایای تزریق چربی :

عوارض بسیار کمتر دارد . هزینه اش مناسب است . صد در صد طبیعی است . روشن شدن پوست واژن . افزایش میل جنسی

امکان زایمان طبیعی پس از استفاده از این روش . عدم احتیاج به بیهوشی

کاربرد تزریق چربی به واژن : یکی از بهترین و جدیدترین متد زیبا کردن واژن در دنیاست . این عمل در بیمارستان فوق تخصصی با پیشرفته ترین دستگاه موجود انجام میشود . زیبا و روشن کردن واژن – رفع چین و لیفت واژن تغییر سایز و حجیم کردن لابیا ماژور

روشن سازی واژن – سفت کردن پوست واژن – درمان خشکی واژن – تقارن کردن شکل واژن

عمل تزریق چربی برای چه کسانی خوب است ؟؟

محدودیت خاصی ندارد هر کسی میتواند انجام بدهد . افرادی که بر اثر زایمان ، ناحیه تناسلی زشت و بدفرمی دارند

افرادی که دارای لابیا نامتقارن و نامتناسب هستند

افرادی که میخواهند واژن حجیم تر داشته باشند

آمادگی لازم برای تزریق چربی

معاینه اولیه – انجام آزمایشات تخصصی – در صورت عفونت در ناحیه واژن و دهانه رحم باید عفونت به طور کامل درمان شود

 • بیماری خاص داشته باشد باید اول درمان شود .- ترک سیگار و سایر داروها – محل تزریق چربی به واژن در ناحیه تناسلی باید پاک و تمیز باشد .

 

مراحل انتقال چربی :

1- برداشتن چربی : برداشتن چربی اضافی از خود شخص صورت میگیرد . این سلول ها چربی از بخش اهدا کننده با یک سوزن نمونه بردار زیر پوستی یا یک لوله مخصوص کانولا برداشته میشود و این فرایند به صورت طراحی شده که حداقل آسیب به سلول های چربی دارد میشود .

انتقال چربی میتواند دو مشکل را به طور همزمان برطرف کند . در این حالت چربی از نقاطی از بدن برداشته میشود که سطح تمرکز چربی در آن زیاد است .

2- جدا کردن سلول های چربی : هنگامی که به مقدار کافی چربی پوست از بافت اهدا کننده گرفته شد ، چربی با سرعت بسیار زیاد در سانتریفیوژ چرخیده شده تا به این ترتیب بتوان سلول های چربی را از ناخالصی ها و مایع اطراف آن جدا کند

3- تزریق مجدد سلول چربی : انتقال چربی با تزریق مجدد سلول های چربی به بافت های هدف بر روی واژن کامل می شود .

در این زمان ، پزشک قبلا محل های نیازمند تزریق چربی واژن را مشخص کرده و سعی میکند با تزریق مقدار چربی مناسب موارد اشکال را اصلاح کرده یا یک ظاهر جدید برای بیمار ایجاد کند .

در این مرحله با استفاده از یک سرنگ مخصوص زیر پوستی ، پزشک سلول های چربی را در محل مورد نیاز پوست تزریق میکند تا به این ترتیب بتوان به نتایج دلخواه پس از تزریق چربی است پیدا کرد.

هزینه و قیمت تزریق چربی به واژن : بستگی به فاکتورهای مثل مقدار چربی انتقال یافته و مورد نیاز بیمار و مقدار اصلاح انجام شده بر روی بافت های چربی دارد .

درمان از طریق انتقال چربی و هزینه تزریق چربی به واژن کمتر از برخی از سایر درمان های حجیم دهنده و چاق شدن واژن است . هزینه جوان سازی واژن با توجه به میزان نیاز چربی و تعداد واحد تزریق محاسبه میگردد . تزریق چربی به واژن یک روش ایمن و بی خطر برای افرادی است که میخواهند عمل حجیم سازی و جوان سازی واژن را در نواحی مختلف استفاده کنند .

تزریق چربی به واژن یک روش جوان سازی ایمن و ماندگاری طولانی ، نتایج و اثرات چشمگیر است.

لیزر زیبایی واژن جدیدترین روش کشیدن پوست واژن

جوان بودن و نداشتن چین و چروک از پایه های زیبایی محسوب میشود . الیاف کلاژن و الاستین در اثر گذشت زمان و سن باعث چین و چروک و شل شدگی میشود .

روشهای متعددی تاکنون در جهت رفع چین و چروک و شل شدگی پوست واژن مورد استفاده قرار گرفته است .

که بهترین روش آن را میتوان جراحی لیفتینگ واژن نام برد افرادی که تمایل دارند همیشه جوان بمانند بعد از 30 سالگی شروع به شل شدن پوست واژن خود می شوند . اصولا شل شدگی و افتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی بیشتر میدهد .

در افرادی که افرادی که افتادگی واژن زیاد دارند و تمایل به انجام عمل جراحی لیفت واژن ندارند می توان از روشهای ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه عمل زیبایی لابیاپلاستی انجام بدهد . تزریق چربی جدیدترین و موثرترین روش لیفت و جوان سازی واژن میباشد

نتایج و اثرات ترکیبی جراحی زیبایی واژن

 • لیفت واژن
 • رفع افتادگی واژن
 • رفع چروک های کناره های خارجی واژن
 • کم کردن عمق خطوط چروک خوردگی واژن
 • رفع افتادگی رحم
 • سفت و محکم شدن پوست واژن

 

بیشتر امار طلاق ها بر اساس امار بر مشکلات جنسی است . ترمیم واژن ( عمل پرینورافی ) برای خانم هایی که دارای گشادی و افتادگی در دهانه رحم (واژن ) شده اند .

عمل ترمیم واژن علاوه بر زیبا سازی واژن تقویت عضلات لگن و رفع افتادگی رحم را برطرف میکند . و دهانه واژن را تنگ تر میکند .

عوامل ترمیم واژن : زایمان طبیعی

مشاوره قبل از عمل ترمیم واژن

بیمار می بایستی تمام نیازهای خود را دقیقا از جراح زنان خود بخواهد و وضعیت جسمی و انتظارات خود را از عمل ترمیم واژن بیان کند

افتادگی لبه واژن : افتادگی لبه های واژن نه تنها باعث زشتی اندام تناسلی زنان است بلکه رابطه جنسی را ضعیف می کند .

 

لیفت واژن با نخ جز پرطرفدارترین جراحی زنان است با این حال مناسب ترین راه برای دستیابی به بهترین فرم را میتوان از روش جراحی لیفت واژن با نخ بهره گرفت .

با افزایش سن و تعدد زایمان میتوان بدحالتی واژن را به شکل اولیه بازگردانید عضلات واژن میتوانند با استفاده از نخ های همگرایی که حالت دو طرفه دارند به بهترین نحو به داخل کشیده شده و شکل زیباتری به واژن ببخشد . این اقدام به شکل سرپایی و سبک نیز قابل انجام است . عمل لیفت واژن امکان بازگشت آن را به فرم اولیه و متناسب شدن بخش های ورودی این عضو را فراهم کرد . نخ های استاندارد حالت مطلوب را به ارمغان می اورند .

چیزی که باعث عفونت زنان میشود ؟؟ ادرار کردن قبل از رابطه جنسی یکی از بزرگترین اشتباهات رایج زنان است که باعث به وجود آمدن عفونت ناحیه تناسلی میشود .

برای سلامت واژن چه باید کرد ؟؟

واکسن HPV – عدم استفاده از صابون ، اسپری یا نوار بهداشتی – تمرینات کگل – معاینات پزشکی منظم

ماساژ دادن ناحیه اطراف واژن بالا بردن میزان گردش خون در پاها باعث تحریک پذیری بیشتر جنسی ارگاسم واژینال راحت تر و رفع خستگی در انها میشود .

آیا میدانستید در هنگام رابطه جنسی علاوه بر آلت تناسلی و سینه ها بخش داخلی بینی متورم میشود ؟ دلیل این امر افزایش گردن خون در بدن هنگام برقراری رابطه است .

از کجا بفهمیم خانمم پریود شده ؟؟ خشم شدید ، احساس غم ناگهانی ، گریه شدید ، احساس طرد شدگی ، درد و خستگی ، احساس تنهایی

افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است ، رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان میگردد . مشروط بر اینکه از بیماری مقاربتی و حاملگی ناخواسته خبری نباشد .

در زمان عادت ماهانه دهانه رحم به طور کامل باز میباشد . رابطه جنسی در این زمان میتواند باعث عفونتهای شدید رحمی و در صورت تکرار عدم قدرت باروری زن در آینده را به همراه داشته باشد .

عده ای چون رطوبت منجر به رشد قارچ ناحیه تناسلی میشود با سشوار اقدام به خشک کردن ناحیه تناسلی میکنند که این غلط است . خشک کردن با دستمال کاغذی نرم و آرامی کافیست .

حقایقی درباره واژن : واژن ها حالت اسیدی دارد و در واقع P.H طبیعی آن باید بین 3.8 تا 4.5 باشد که تقریبا همتراز با یک گوچه فرنگی است کمی حالت اسیدی کمک زیادی به واژن میکند تا تعادل ترشحات واژن را حفظ کند .برای همین زمانی که از محصولات بهداشت زنانه استفاده می کنید ، باید مراقب باشید که استاندارد باشند ، چون غیر این صورت تعادل واژن را از بین میبرد . التهاب ناخواسته و مشکل زاد ایجاد میکنند جالب است بدانید که کلیتوریس فقط یک عملکرد دارد و آن هم تامین لذت جنسی است .

این بخش از بدن زنانه حساسیت خیلی زیادی دارد . و تعداد عصبی که در هر میلی متر آن وجود دارد . بیشتر از همه اندام بدن است بدن است . به نظر متخصصان تقویت عضله های واژن از طریق ورزش هایی که عضلات کف لگن را تقویت می کنند یا تمرین های میتوانند فرایند ارگاسم و کیفیت ارگاسم را در بین خانم ها بهتر کند .

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طول واژن خانم ها فقط 10 سانتی متر میباشد . بنابراین 10 سانتی متر طول آلت تناسلی مردانه برای ارضای جنسی زن کافی است.

اگر عفونت دارید از رابطه جنسی پرهیز کنید زیرا رابطه جنسی باعث افزایش عفونت میشود . هیچوقت با کسانی که مبتلا به عفونت هستند رابطه برقرار نکنید .

چگونه میتوانیم از خروج باد واژن هنگام رابطه جنسی جلوگیری کنم ؟؟

متاسفانه قادر به چنین کاری نیستید . این مساله یکی از پدیده های طبیعی است که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم . خروج باد هنگام رابطه جنسی به خاطر به دام افتادن هوا در واژن است که در طول یا پس از مقاربت رخ میدهد .

اضطراب در زنان میتواند باعث شود که واژن سفت شود . و ریلکس بودن و لذت بودن از رابطه جنسی دشوار شود و به ارگاسم رسیدن بسیار سخت است.

 

خشکی واژن موجب میشود بارداری رخ ندهد ؟ منظور از خشکی رحم نبون مخاط کافی در دهانه رحم است . ممکن هست باعث مشکلات نازایی بشود . اما این مشکلات قابل درمان است . برخی از خانم های که دچار خشکی واژن هستند . هنگام برقراری ذوابز جنسی از  ژل مخصوص واژن استفاده می کنند . استفاده از لوبریکاتور واژینال امکان بارداری را کاهش میدهد . خشکی واژن می تواند نشان دهنده وجود مشکلات مهمی مانند عدم تخمک گذری باشد .به ویژه اگر پریود نامنظم و عدم وقوع خونریزی ماهیانه همراه باشد

خانومی 30 ساله هستم که حدود 8 ماه هست ازدواج کردم و تقریبا دو ماه هست که توانستم با همسرم رابطه داشته باشم چند سالی هست که عفونت دارم و سه بار هم دکتر رفتم البته در زمان مجردی اما متاسفانه درمان نشد. برای درمان عفونت واژن چه کار میشود انجام داد ؟؟

در خانمها تجمع اعصاب جنسی در 1 سانت اول واژن قرار گرفته پس هنگام دخول فرقی بین الت 7 با 17 سانتی نیست .

سلام  . من مجردم هستم و 23 ساله مدتی هست هر ماه بعد از تمام شدن پریودم نواحی اطراف واژن ام خارش دارم . و این خارش تقریبا ده روز از روز آخر پریودم هست و تا ماه بعد خارش ندارم

افتادگی رحم چیست ؟

گاهی اوقات بدلیل مشکلاتی که برای ماهیچه ها و رباط های پرینه به وجود می اید رحم مثانه و رکتوم دچار افتادگی میشوند .  تقریبا 15 درصد زنان با این مشکل روبرو هستند . و اکثر در سن یائسگی به آن دچار می باشند . بارداری و زایمان طبیعی و طولان و سخت ، درشتی نوزاد و دوقلوزایی از جمله دلایل افتادگی رحم است . در واقع جنس بافت ها در این میان بسیار مهم است . در صورتی که خانم مبتلا در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی کند یا خود بخواهد به کمک عمل جراحی میتوان افتادگی رحم را برطرف کرد.

 

اگر نتیجه جراحی واژن برای من رضایت بخش نبود چه کاری انجام بدهم ؟؟

متاسفانه عمل زیبایی واژن علارغم بهترین تلاش ها برای دکترهای زیبایی زنان ، در بعضی مورد یک بیمار ممکن است از نتیجه جراحی زیبایی واژن دکتر خود ناراضی باشند . این اتفاق می تواند علل مختلفی داشته باشد . از جمله خطای جراحی یا انتظارات غیر واقع بینانه از طرف بیمار

 

اگر شکل جراحی زیبایی واژن در ماه های اول شکل ایده الی که مد نظر داشته اند نگرفته است . بیماران نباید وحشت زده بشوند . زیرا نتیجه نهایی جراحی میتواند تا یک سال تغییر یابد . اگر بیمار حتی پس از اینکه واژن شکل نهایی خودش را گرفت . از نتیجه جراحی ناراضی بود ، گزینه های برای اصلاح و درمان وجود دارد . بسته به میزان تغییرات که نیاز است جراح ممکن است تغییر شکل بدون جراحی ترمیمی باشد. جراحی ترمیمی را به شما پیشنهاد می کند .

مزایای سلامتی .

جراحی واژن علاوه بر داشتن مزایای زیبایی میتواند مشکلات مربوط با سلامت را نیز اصلاح کند. بهبود مشکلات ظاهری واژن و اصلاح نقص مادر زادی

کیفیت زندگی جراحی زیبایی واژن علاوه بر مزایای فیزیکی دارای مزایای روانی نیز باشد .

اشخاصی که از سایز و شکل واژن خود ناراضی هستند معمولا ظاهرشان احساس خجالت می کنند .و ممکن است از اعتماد به نفس پایین رنج ببرند

با این حال بسیاری از بیماران پس از انجام جراحی زیبایی واژن افزایش محسوس ای در اعتماد به نفس خود را گزارش کرده اند . این ویژگی به تنهایی میتواند یک دلیل بزرگ برای انتخاب جراحی زیبایی واژن باشد .

به حداقل رساندن ریسک ها : قدم اول انتخاب جراح واجد شرایط انتخاب یک جراح زیبایی واژن برجسته که استانداردهای ایمنی مناسب را حفظ کند . میتواند احتمال ایجاد عفونت ، ایجاد حفره و عوارض را کاهش دهد .

قدم دوم : بیماران باید دستورالعمل از جراحی و دستورالعمل ها فقط برای کاهش ناراحتی استفاده نمیشود . بلکه روند بهبود شما را سرعت بخشیده و سلامت بیمار را حفظ می کنند .

قدم نهایی: افراد باید ارتباط خود را با دکترشان در طول این فرایند حفظ کنند.

آنها باید تا آنجایی که ممکن است در مورد اهداف درمان ، همچنین در مورد سابقه ای پزشکی ، داروها مصرفی ، عادت کشیدن سیگار ، و نگرانی مرتبط خود به خود صادق باشند..

 

 

نکته ها

 

 

1- دیابت باعث این اختلالات جنسی در زنان میشود . کم شدن میل جنسی ناتوانی در رسیدن ارگاسم خشکی واژن و در نتیجه در حین مقاربت

2-علت گشادی واژن رابطه جنسی نیست . مهمترین علت زایمان طبیعی به علت باز شدن و کشیده شدن ماهیچه های واژن می باشد .

3- بانوان باید مواظب باشند با دیدن علائمی مانند : خونریزی پس از مقاربت ، خونریزی بین قاعدگی ، لکه بینی بین قاعدگی ، خونریزی پس از یائسگی به پزشک مراجعه کنید .

4- برای جلوگیری از عفونت ادراری هیچ گاه ادرار خود را نگه ندارید .

5- اگر پس از نزدیکی دچار لکه بینی یا خونریزی دهانه رحم شدید حتما تست پاپ اسمیر انجام دهید . هر چند پاپ اسمیر باید زمانی انجام شود که خونریزی دهانه رحم نباشد .

 1. دلایل درد در زمان رابطه جنسی : انقباض عضلات واژن زخم در جدار داخلی واژن بیماری عفونی خشکی واژن کمبود هورمون استروژن

7.حتی اگر یک بار هم رابطه جنسی از معقد داشته باشیم در معاینه قابل تشخیص است .

به طور کلی در چه از زمان نزدیکی از معقد بگذرد در تشخیص مشکل تر خواهد شد. مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از معقد داشته باشد و از زمان آن دو سال میگذرد در معاینه قابل تشخیص نیست .

 1. خشک کردن ناحیه تناسلی زنان با دستمال کاغذی بر خلاف رعایت بهداشت باعث برخی از بیماری ها و عفونت و خارش واژن میشود .

 

9.بیشترین نیاز جنسی در زنان : زمان تخمک گذاری چند روز قبل از شروع عادت ماهیانه

10.علت سیاهی و تیرگی واژن : لباس زیر تنگ شلوار تنگ استفاده زیاد از تیغ برای اصلاح موهای زائد واژن پیاده روی بیش از حد لباس زیر نایلونی اختلالات هورمونی

11- علائم سرطان تخمدان : علائم این بیماری شامل نفخ یا فشار در شکم ، درد در شکم یا گلن ، احساس سیر شدن سریع هنگام خوردن وعده های غذایی

12- زنان در تقسیم بندی نوع “ارگاسم ” به دو نوع کلیتورال ( تحریک کلیتوریس ) واژینال ( دخول و تحریک واژن )

12- رابطه جنسی منظم گردش خون را بهبود میدهد . و موجب از بین رفتن سموم پوستی تغذیه پوست با مواد مغذی است .

13- در دوران بارداری رابطه جنسی در حالت معمول هیچ مشکلی ایجاد نمی کند چنین در کیسه مخصوص خود و زاویه واژن به کیسه رحمی به نحوی است که مشکلی در هنگام رابطه جنسی برای جنین ایجاد نمی کند .

14- تاثیر شکل واژن در ارگاسم : هر چقدر فاصله بین کلیتوریس با واژن کمتر باشد . زنان ارگاسم بهتر و واژینال دارند زیرا کلیتوریس بیشتر تحریک میشود .

 1. آزمایشهای ضروری که زنان باید انجام شود : ماموگرافی پیشگیری از سرطان پستان پاپ اسمیر پیشگیری از سرطان رحم تراکم استخوان پیشگیری از پوکی استخوان

16.رفع تیرگی واژن یکی از ذغدغه های اصلی بانوان است این مشکل همه زنان است با این حال خبر بسیار خوبی هست که روشن کردن ناحیه تناسلی کاملا امکان پذیر بوده و از نظر پزشکی وضع تیرگی واژن از طریق لیزر واژینال امکان پذیر است .

 1. پیشگیری از تیرگی واژن : لایه برداری تنها جایی نیست که سلول های پوستی مرده جا خوش کننده در مناطق دیگر پوست بدن هم دیده میشوند . امیدوارم با مطالعه این مطلب توانسته باشید به هدف اصلی خود که پیدا کردن روشی برای رفع تیرگی واژن بوده است و با بهره گیری ناحیه تناسلی خود را برطرف نموده باشید .
 2. بهترین روش برای رفع خشکی واژن استفاده از لیزر واژنیال است . با تاباندن لیزر در ناحیه واژن در این ناحیه سلول های واژن تقویت شده و به جریان خون کمک می کند و تقویت مثانه را به دنبال خواهد داشت .
 3. افراد علاقه مند به لیزر واژینال : افرادی که به طور کامل دچار شلی واژن میشود .

کسانی که مایلند میزان شدت جنسی خودتان افزایش یابد . درمان بی اختیاری ادرار کسانی که واژن سفت تری دارند . کسانی که زایمان متعددی دارند  – زنان یائسه ( کسانی که در یائسگی متوجه تغییرات ناخوشایندی در دستگاه تناسلی شده اید میتوانند از لیزر واژنیال استفاده کنند.لیزر واژینال سلامت واژن را ارتقا و کیفیت زندگی را بهبود میدهند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل