ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

آناتومی جراحی زیبایی شکم و پهلو

آناتومی جراحی زیبایی شکم و پهلو

آناتومی جراحی زیبایی شکم و پهلو ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی شکم ،  واژه پلاستیک از کلمه یونانی plastikos به معنای قالب یا شکل دادن منشا می گیرد . جراحی پلاستیک plasticsurgery  تخصصی در پزشکی است که در خصوص حفظ یا شکل دادن به بدن فعالیت می نماید . جراحی پلاستیک دارای 2 زیر شاخه اصلی است :

آناتومی جراحی زیبایی شکم
آناتومی جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم cosmetic surgery در حفظ یا شکل دهی به ساختارهای طبیعی بدن ، جهت تغییر یا بهبود ظاهر بدن ، فعالیت می کن

جراحی ترمیمی شکم Reconstructive surgery این حوزه به ترمیم ساختارهای غیرطبیعی بدن که در اثر نقایص مادرزادی ، مشکلات تکاملی ، بیماری ، تومورها، عفونت یا اسیب ایجاد شده اند می پردازد ، هدف از این جراحی ها ، بازگرداندن عملکرد و اصلاح بدشکلی یا اسکار است .

بیشتر بخوانیم: بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران کیست؟

جراحی پلاستیک ، بسیاری از پیشرفتهای خود را مدیون جنگ هایی است که در قرن بیستم اتفاق افتاد .

در سال 2015 حدود 15.9 میلیون عمل جراحی زیبایی توسط جراحان مورد تایید انجمن جراحان پلاستیک امریکا (ASPS ) انجام شده است که این میزان ، یک افزایش %2 را در اقدامات کم تهاجمی و همینطور اعمال جراحی نشان میدهد . در این امار رایج ترین عمل های جراحی عبارت بودند از : افزایش سایز پستان ، لیپوساکشن ، تغییر حالت بینی ، جراحی پلک و ابدومینوپلاستی ، همچنین رایجترین اقدامات کم تهاجمی عبارت بودند از : تزریق بوتولونیوم توکسین نوع A مثل بوتاکس Botox تزریق یا وارد نمودن پر کننده بافت نرم   soft tissue filler ، لایه برداری شیمیایی ، برداشت مو توسط لیزر و microdermabrasion .بسیاری از اقدامات زیبایی در مراکز سرپایی انجام میشود در امار فوق سهم جراحی ترمیمی که عملکرد و زیبایی را بهبود می بخشد 1% بود .

بیشتر بخوانیم : عوارض جراحی تامی تاک چیست؟

همچنین در این امار ، پنج جراحی ترمیمی رایج عبارت بودند از : برداشت تومور ، ترمیم پارگی ، جراحی فک و صورت ، ترمیم اسکار و جراحی دست ، جراحی ترمیمی پستان با رشد 4 درصدی ( بیش از 106000 عمل جراحی ) نسبت به سال قبل روبرو شده است .

جراحی زیبایی شکم
جراحی زیبایی شکم

آناتومی جراحی زیبایی شکم و پهلو

تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ، نیازمند دانش جراح نسبت به اناتومی و بیولوژی بافتی است . روش های جراحی ، پیچیده و اغلب نیازمند انجام در چندین مرحله هستند .این جراحی ها همچنین شامل برداشت ، کوچک کردن و بزرگ کردن و بازسازی بافتی و ترمیم اسکارهای پوستی ( نزدیک کردن شکل ان ها به خطوط پوستی ) میباشد .

از بافت های بدن می توان به عنوان انواع فلپ ها استفاده نمود و ان ها را به نقطه ای دیگر پیوند زد .

زمانیکه که عصب نیز همراه با این فلپ ها پیوند زده می شود به ان فلپ ازاد عصبی – عروقی Neurovasclar free flap گویند از فلپ ها جهت پوشاندن نقایص و یا ایجاد ساختارهای جدید مثل پستان ، انگشتان ، ساختارهای صورت استفاده می گردد. بخش هایی از بدن را نیز می توان پیوند زد ممکن است اعتماد به نفس بیمار در اثر انجام جراحی زیبایی شکم افزایش پیدا کرده و بیمار در اجتماع و فعالیت های اجتماعی خود راحت تر باشد . با افزایش سن ، بافت های بدن دچار تغییرات می شوند . اهمیت بیمار به زیبایی خود ، انواعی از نقایص اکستابی ، انواع گوناگونی از اعمال جراحی و پاسخ های روانی بیماران چالش هایی هستند که پیش روی پرستار حوزه جراحی است

جراحی شکم
جراحی شکم

انجام جراحی زیبایی شکم در اکثریت مواقع همراه با لیپوساکشن پهلو ها و ناحیه معده انجام می شود. همچنین پوشیدن گن به مدت سه ماه پس از جراحی الزامی خواهد بود.

جراحی زیبایی شکم راهی برای کوچک کردن شکم و پهلو بوده که طی آن چربی های اضافه و همچنین پوست های افتاده و آویزان ناحیه شکم و پهلو حذف شده است .

جراحی زیبایی شکم در یکی_دو دهه اخیر جزء آن دسته از جراحی های زیبایی قرار گرفته … از بین رفته است و در قسمت شکم و پهلو ها دچار افتادگی پوست و چربی شده‌اند.

یکی از شایع ترین شکایات مراجعین در جراحی های زیبایی مشکلات مربوط به ناحیه شکم و پهلو ها است که این افراد از برجستگی و چاقی بیش از حد.

ابدومینوپلاستی یک نوع از جراحی زیبایی برای شکم است که با هدف داشتن شکمی صاف، تخت و یکدست در خانم ها و آقایان انجام می شود.

جراحی زیبایی شکم و پهلو
جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی زیبایی شکم، تامی تاک یا ابدومینوپلاستی روش جراحی است که با هدف بهبود فرم و کشیدگی ناحیه شکمی انجام می شود.

با انجام عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی طی یک جلسه می تواند بدون هیچ رژیم غذایی یا و ورزش های طولانی مدت به ظاهر ایده آل خود در شکم.

 

در عمل زیبایی شکم یا عمل ابدومینوپلاستی که به عمل ابدو نیز شهرت دارد، می‌توانید زیبایی اندام‌تان را با شکم تخت به‌دست آورید.

جراحی زیبایی شکم و پهلو ( ابدومینوپلاستی ) – ابدومینوپلاستی که نام دیگر جراحی شکم است، از جمله جراحی ها در حوزه پلاستیک است که با برداشت پوست و چربی اضافی از قسمت.

جراحی زیبایی شکم راهی برای کوچک کردن شکم و پهلو بوده که طی آن چربی های اضافه و همچنین پوست های افتاده و آویزان ناحیه شکم و پهلو حذف شده و در نهایت با سفت شدن عضلات شکم ، به استایلی زیبا و تراشیده دست پیدا خواهید نمود.  بهترین و ماهر ترین جراح پلاستیک در تهران با تکیه بر دانش ، مهارت و تجربه خود قادر است فرمی زیبا و جذاب برای بدن شما به ارمغان بیاورد.

افرادی که شکم و پهلوی بزرگ دارند و پوست این قسمت از بدنشان به دلایل مختلف خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی شده اند ، می توانند به کمک جراحی زیبایی شکم اقدام به کوچک کردن آن و همچنین رفع افتادگی پوست خود کنند. با توجه به اینکه طی این عمل زیبایی ، سلول های چربی از بین می رود ، نتیجه عمل دائمی بوده و امکان چاق شدن در این بخش از بدن شخص ، دیگر وجود نخواهد داشت.

3 دیدگاه ‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل