ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

پس از 40 روز نظر و رضایت خود را در رابطه با جراحی لابیاپلاستی و لیفت واژن با نخ اعلام کرده اند. این خانم پیش از عمل لابیاهای بزرگ و تیره ای داشته اما با توجه به گفته های ایشان نتیجه عمل بسیار رضایت بخش بوده و لابیاها ظاهر بسیار مطلوبی پیدا کرده اند. برای این خانم عمل لابیاپلاستی با لیزر و به فاصله یک روز پس از لیفت با نخ انجام شده است. این خانم با این تفکر که قرار است درد زیادی را تا مدت ها متحمل شوند، اقدام به جراحی کرد اما پس از جراحی متوجه شد که اشتباه کرده است.

خانمی 39 ساله است که 18 سال پیش ازدواج کرده است. ایشان رضایت خود را 3 ماه بعد از جراحی لابیاپلاستی اعلام می کند. همچنین بابت نداشتن درد حین عمل جراحی نیز بسیار رضایت دارد. دوره نقاهت این خانم تا زمان بازگشت به روتین عادی زندگی خود، 7 روز بوده و به مدت 2 ماه مقاربت نداشته است. به استناد توضیحات این مراجعه کننده عزیز، مزایای لابیاپلاستی تنها به زیبایی ظاهر ختم نشده است. بلکه موجب بهبود حس جنسی و چند برابر شدن آن نیز شده است.

خانم دیگر، متولد سال 1366 بوده، 15 سال از ازدواج او گذشته و دارای سابقه زایمان در سال 1391 بوده است. ظاهر لابیاهای ایشان نیز بسیار بدفرم و نامطلوب بوده است. پس از انجام جراحی لابیاپلاستی احساسات جنسی ایشان تا حد زیادی بهبود یافته و با علاقه بیشتری روابط خود را پیش می برند.

خانمی 38 ساله با سابقه 2 زایمان طبیعی  عمل لابیاپلاستی انجام داده و پس از 1 ماه، از نتیجه بسیار راضی است. به گفته ایشان هیچ مشکلی در پروسه جراحی و پس از آن وجود نداشته است. به علاوه میل جنسی بیشتری پیدا کرده است. این مراجعه کننده عزیز پس از لابیاپلاستی برای تزریق ژل به واژن نیز اقدام کرده اند که از نتیجه آن نیز بسیار رضایت دارند. می توانید با مطالعه مقاله لابیاپلاستی اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

علت تغییر شکل لابیاها برای ایشان به زایمان مربوط نیست بلکه ناشی از تغییر وزن زیاد است. پس از جراحی لابیاپلاستی، قرینگی لابیاها برای ایشان صورت گرفت و ظاهری زیبا برایشان ایجاد شد. بخیه های جراحی برای این مراجعه کننده عزیز، به صورت جذبی بوده است. دوره نقاهت برای ایشان حدود 1 هفته بوده اما تنها در همان 2 روز ابتدایی، احساس درد داشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل