ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

 

جراحی ( حتی جراحی الکتیو ) میتواند احساس اضطراب و ترس را در بیمار ایجاد نماید . نتایج جراحی پلاستیک لیپوماتیک شکم و پهلو و ترمیمی ( به ویژه در مواردی که جراحی جهت اصلاح بیماری یا تروما انجام میشود ) میتواند بر اعتماد به نفس بیمار و ذهنیت او از ظاهر بدنش ، تاثیرگذار باشد . حتی یک تغییر قابل پیش بینی و برنامه ریزی شده نیز میتوان برای بیمار استرس زا باشد ، بسیاری از بیماران تحت جراحی زیبایی ، فاقد سیستم های رایج حمایتی در دوران بهبودی و نقاهت خود هستند ، زیرا ممکن است از دیدگاه دوستان و خانواد این جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ها زیاد مهم و حیاتی تلقی نشود . در این شرایط حساسیت پرستار حوزه جراحی میتواند مهم باشد .

به طور کلی ، پرستار میتواند از طریق زیر یک محیط درمانی مناسب را برای بیمار فراهم بیاورد :

معرفی خود و سایر اعضای تیم جراحی به بیمار .

توضیح تمامی اتفاقات قبل ، حین و بعد از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو و همه ی مواردی که بیمار تجربه خواهد نمود

معرفی راه های مقابله با این موارد .

برقراری ارتباط ارام ، بدون عجله و اطمینان بخش با بیمار

تشویق بیمار به بین احساسات و دغذغه هایش و گوش دادن دقیق به صحبت های او

کاهش محرک های حوزه ی جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

توضیح مراحل جراحی ( در بیمارانی که هوشیار هستند )

اطلاع رسانی به خانواده بیمار

فراهم اوردن محیط راحت برای بیمار ( مثل پتوی گرم موسیق ارام به نظر بیمار )

کمک به بیمار در سازگاری های شخصی او نسبت با وقایع ناشی از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ( مثل مدیتیشن ، فکر کردن و تمرکز بر روی مسائل خوشایند ، ریلکسیشن )

کاندیدای مناسب برای جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو افرادی هستند که یک نگرش مثبت در مورد خود دارند اما در مورد ظاهر خود نگران هستند و امید به بهبودی ان دارند ، این بیماران در بعد از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو نگرش مثبت نسبت به خود را حفظ خواهند نمود گروه دیگر بیماران که کاندید مناسبی برای جراحی های لیپوماتیک شکم و پهلو هستند ، بیمارانی هستند که به دلیل نقص فیزیکی و یا نقص در زیبایی ، اعتماد به نفس شان به تدریج کاهش یافته است . این بیماران در بعد از جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو نیازمند زمان هستند تا بتوانند با شرایط جدید سازگار شده و اعتماد به نفس خود را ارتقا دهند .

کنترااندیکاسیون های انجام جراحی های پلاستیک عبارتند از :

  • بیمارانی که در بحران هستند و تصویر سازی غیر واقعی از خود دارند .
  • افاردی که مایل به قبول ریسک های احتمالی و یا تغییر در رفتارهایی که سبب ایجاد مشکل در ان ها شده است نیستند ( مثل : فردی که قرار است بعد از لیپوساکشن نیز به پرخوری خود ادامه دهد
  • بیمارانی که دارای مشکلات روانی ، هذیان و یا پارانوئید هستند

 

فرایند پرستاری در حیطه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو و پلاستیک و ترمیمی دارای ویژگی هایی نظیر پویایی ، پیچیدگی و اختصاصی بودن برای هر فرد است . ماهیت جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو و پلاستیک و ترمیمی در اغلب موارد سخت غیر روتین و غیر قابل پیش بینی است که پرستار حوزه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلوباید نسبت به این موضوع اگاه باشد . مراقبت پرستاری در این حوزه باید شامل این موارد باشد : ارزیابی کامل و مداوم ، تشخیص پرستاری ، برنامه ریزی جدی ، اجزا ، ارزیابی متفکرانه ، هدف پرستار حوزه جراحی پلاستیک و ترمیمی ، یجاد نتایج مثبت و با کیفیت در محیطی ایمن است که بهبودی فیزیکی و روانی بیمار را تسهیل نماید  .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل