ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

شکم و پهلو جز بخش هایی هستن که …. برای اینکه جربی های موضعی شکم و پهلو از بین برود . از تکنیک خاصی برای لیپوماتیک این دو استفاده میشود .

قبل از انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو باید تمام فاکتورها را در نظر بگیریم . که هر فردی نتیجه خاصی از لیپوماتیک شکم و پهلو میگیرد .

اگر با ورزش کردن و رژیم گرفتن نتوانستید از چربی های دور شکم و پهلو خلاص بشوید . لیپوساکشن شکم و پهلو میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد .

لیپوماتیک شکم : لیپوماتیک با لوله کانالا انجام میشود . و متخصص لیپوماتیک با ارامی با برشی که در ناحیه شکم زده است کانالا را وارد شکم میکند .

سیستم هوشمند لیپوماتیک با چرخش ها و لرزش های فوق العاده خود ، سلول های چربی شکم را در هم میشکند و همزمان ان را به بیرون از شکم هدایت میکند .

لیپوماتیک با کاهش بافت های شکم در بین سلولهای چربی شکم میتواند ، شکمی جدید طراحی کند.

لیپوماتیک شکم یک فرایند بدون درد است . شکم بخشی بسیار حساس است که به دو روش میتواند لیپوماتیک برای کاهش چربی های این بخش استفاده کرد .

اول اینکه لیپوماتیک بخش های بالایی و پایینی شکم ممکن است با هم انجام شود .

دوم اینکه اگر لیپوماتیک در بخش پایینی شکم انجام شود . پوست قسمت بالایی شکم شل می ماند . و در طول زمان شل تر و افتاده تر هم میشود .

تکنیک های لیپوماتیک برای شکم

  • لیپوماتیک بخش مرکزی شکم که فقط شکم را در بر می گیرد . در این تکنیک سلول های چربی در کل ناحیه شکم با کمک لیپوماتیک تجزیه میشوند . متخصص شکم و پهلو ناحیه شکم را به 4 بخش تقسیم میکند . لیپوماتیک باید در هر یک از این چهار بخش انجام بشود . و اگر در یک بخش لیپوماتیک انجام بشود در سه بخش دیگر چربی ها متورم میشود . و شکم برامده نشان داده میشود . در یک جلسه میتوان با لیپوماتیک تمام این چهار بخش را پاکسازی کرد . و در نتیجه پوست لیپوماتیک سفت تر و زیبا تر به نظر میرسد . در هر قسمتی که قرار است لیپوماتیک صورت گیرد قطری با اندازه 2 تا 5 میلی متر ایجاد میشود . و بعد از ان دستگاه لیپوماتیک یا کالونا وارد بافت چربی میشود . و دستگاه با استفاده از اشعه ماوراصوت بافت چربی را از بین میبرد . و برای جلوگیری از خون ریزی در ناحیه سواخ شده ماده مخصوصی به این محل تزریق میشود . در نهایت مواد چربی از طریق بی حسی از منفظ خارج میشود . این دستگاه یک سیستم ایمنی فعال دارد . که وقتی که به بافت غیر از بافت چربی وارد میشود . تخریب بافت را متوقف میکند . تا خطر پارگی اندام ها رخ ندهد . تکنیک لیپوماتیک هم به طور جداگانه و هم در طول عمل جراحی کاهش یا حجیم کردن اندازه پستان ، ابدومینوپلاستی و یا سایر جراحی های پلاستیکی استفاده میشود .

اگر شما به طور ژنتیکی از چاقی موضعی رنج میبرید . و به طور منظم ورزش میکنید . غذاهای کم کالری مصرف میکنید ، کاندید بسیار مناسبی برای این روش هستید .

لیپوماتیک برای مناطقی مانند شکم ، باسن ، ران ها ، سینه ها و زانو ها موثر است .

و در چنین مناطقی بهتر از لیزر برای کاهش چربی ها عمل میکند .

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل