ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بعد از جراحی زیبایی بینی چه انتظاری دارید ؟؟

خیلی مهم هست که بعد از عمل زیبایی بینی چه اقداماتی برای بهبود باید انجام بدهید .

در اولین روزهای بعد از عمل ، هر مریض نتایج مختلفی ممکن است داشته باشد .اما به طول معمول صورت شخص عمل شده و مخصوصا زیر چشم های شان کبود و قرمز خواهد بود .

برای این که زمان کمتری برای ناراحتی ایجاد شود، ممکن است برای متابولیسم تجویز شود. شما توصیه می شود فشردهای سرد را به ناحیه اطراف بینی (اما نه به داخل بینی) اعمال کنید. بعضی از جراحان همچنین توصیه های هومیوپاتی مانند و برملائین را توصیه می کنند که ممکن است تورم را کاهش دهد.

پس از عمل جراحی بینی، بیمار در معرض کبودی در اطراف بینی نیست،   در واقع، دکتر و جراح بینی   به خاطر توانایی او برای جلوگیری از کبودی در بیماران رینوپلاستی مشهور است. استفاده او از فن آوری  سه بعدی سازی اجازه می دهد تا او را به برش کوچکتر، که باعث کاهش کبودی و آسیب بافت، و همچنین زمان بازیابی.

در طی چند روز اول پس از جراحی زیبایی بینی، ممکن است تهوع دارید. احتمالا شما نیز با مشکل مواجه خواهید شد. شما نمیتوانید بینی خود را ضربه بزنید، اما دندانپزشکان (قبلا توسط جراح شما تایید شده) می توانند کمک کنند. ممکن است از شما خواسته شود که سرتان را بالا بیاورید و به پشت خود نیاز دارید. بسته بندی بینی که برای کاهش تورم استفاده می شود، حدود دو روز نیز حذف می شود.

همچنین توصیه می شود بعد از عمل زیبایی بینی از هر گونه فعالیتی که ممکن است بینی خود را در معرض آسیب قرار می دهد، بخصوص سفر و ورزش، اجتناب کنید. شما نمی توانید عینک بزنید.

در عرض 2-3 هفته در اغلب موارد، در انتهای روش، یک تکه کوچک محافظ روی بینی قرار می گیرد. این احتمالا در عرض شش یا هفت روز پس از این روش حذف خواهد شد. شما باید قبل از اینکه عینک های جدید را دوباره ببندید، چند هفته بعد از برداشتن شل شدن، صبر کنید. تورم همچنان ادامه دارد اما کمتر بیان می شود. شما هنوز هم باید بر روی پشت خود بخوابید. حدود 7 روز پس از عمل شما باید بتوانید به کار بازگردید. به شما آموزش داده خواهد شد که از ورزش تماس با ما جلوگیری شود.

پس از سه هفته در حالی که بسیاری از تورم از بین می رود، برخی از تورم ها به مدت چند ماه و یا حتی تا یک سال ادامه خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل