ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو سال 1401

هزینه عمل لیپوماتیک چقدر است؟ هزینه لیپوماتیک بستگی به تعداد ناحیه مورد عمل دارد. قیمت جراحی هر ناحیه از حدود 10 میلیون تومان متفاوت است.اصلی ترین عامل در تعیین قیمت جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو، مهارت جراح است. توجه: برای دریافت هزینه دقیق باید توسط پزشک مشاور بصورت انلاین ویزیت شوید.

 

هزینه لیپوماتیک یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند هزینه لیپوماتیک می باشد هزینه مناسب لیپوماتیک.در مورد لیپوماتیک شکم و پهلو توضیحاتی رو به استحظار میرسانم .

 

یکی از دغدغه های اصلی مراجعین زیبایی هزینه و قیمت انجام کار لیپوماتیک شکم و پهلو در کنار رسیدن به نتیجه مطلوب است ، که با توجه به وضعیت اقتصادی موجود به یکی از مهمترین آیتم ها برای انتخاب پزشک برای لیپوماتیک شکم و پهلو بدل شده است.

برای انجام جراح لیپوماتیک شکم و پهلو هزینه ها به چندین قسمت تقسیم می‌شود . بعضی هزینه های پنهان در انجام این عمل‌ها وجود دارد که برای مراجعه کننده ها قابل تصور نیست ، ولی عملا باعث افزایش هزینه های نهایی می‌شود .

مثلا خیلی از مواد مصرفی و داروهای مورد استفاده در برهه های مختلف زمانی به دلیل کمبود و نایاب شدن باعث افزایش سرسام آور هزینه ها می‌شود . حتی افزایش دستمزد کارگری و کارمندی نیز در این موضوع دخیل است و در اصل دستمزد جراح و پرستار تنها قسمتی از دستمزد نهایی جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو میباشد .

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو سال 1401

کار لیپوماتیک کار تیمی و با استفاده از دستگاه و تجهیزات و بیهوشی و بستری در بیمارستان و کلینیک است دستگاههای مدرن و قابل اعتماد و به روز و تیم باتجربه و کار کشته و تجهیزات اتاق عمل ، داروهای مصرفی مطمئن از نظر تاریخ مصرف، در دسترس بودن icu در صورت لزوم و در دسترس بودن ازمایشگاه در صورت لزوم .

 

حتی داروخانه مجهز با دسترسی به داروهای کمیاب و اورژانسی بسیار مهم است .در کار پزشکی و درمانی به خصوص جراحی زیبایی همیشه احتمالات هر چند بعید را باید در نظر گرفت .

 

در جراحی زیبایی فرد بیمار نیست بلکه زیبا جو هست و تحمل هر گونه عارضه ای برای بیمار غیر قابل حزم و غیر قابل قبول است و باید در محیطی کاملا امن انجام شود . تا احتمال ایجاد عوارض به حداقل برسد و همچنین نتیجه نهایی به بهترین نحو برای بیمار مهیا شود .

 

پس هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو بر حسب بیمارستان یا کلینیک ، حتی درجه و کیفیت بیمارستان و کلینیک ، تیم بیهوشی و تیم جراحی و تجهیزات کاربردی ، زمان بستری و شب خوابی ، اتاق خصوصی و عمومی و پرستار همراه و icu و خیلی ایتم های دیگر میتواند متغییر باشد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو سال 1401

معمولا در مشاوره های انجام شده توسط پزشک با در نظر گرفتن وضعیت عمومی و سلامت فرد درخواست کننده و خواسته های فرد براورد حدودی هزینه به عمل می‌آید .هدف ما انجام کار عالی و فرم دهی بدن با امنیت بالا و حداقل هزینه است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل