ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

یکی از مهمترین عوامل که سبب میشود افراد به کلینیک زیبایی لابیاپلاستی مراجعه کند را میتوان هزینه لابیاپلاستی دانست

هزینه عمل لابیاپلاستی نقش مهمی در انجام عمل لابیاپلاستی دارد . اما دقیقا هزینه  های این عمل چگونه است ؟ هزینه های لابیاپلاستی به چند عامل بستگی دارد که میتوان به مهمترین آن به شرح زیر اشاره کرد .

تخصص و تجربه دکتر ، تجربه دکتر خیلی مهم است همانطور که می دانید لابیاپلاستی جای حساس است و اگر دکتر زنان تجربه کافی نداشته باشد زندگی مریض به شدت دچار مشکل میشود .

برخی از دکترها هستن که هزینه گزافی می گیرند که این میتواند به بالای 20 میلیون تومان تمام شود . اما چرا این هزینه لابیاپلاستی اینقدر بالاست.

البته بعضی دکترها هم هستند که هزینه 3 الی 4 میلیون میگیرند اما دقیقا چرا هزینه عمل لابیاپلاستی انقدر فرق دارد و مریض باید کجا مراجعه کند ؟ به چه کسی اعتماد کند ؟ شاید نکته اینجاست که کسی که لابیاپلاستی میخواد انجام بدهد یک سری موارد را باید رعایت کند .

اول متخصص زنان خوب پیدا کند . و رزومه دکتر زنان لابیاپلاستی را از مراجع مختلف از جمله سایت های اینترنتی و سایت های پزشکی زنان دراورد .

دوم اینکه ایا لابیاپلاستی در مطب انجام میشود یا در بیمارستان ؟؟؟ اگر در بیمارستان انجام شود که هزینه ان 2 الی 3 میلیون اضافه می شود . اما اگر در مطب انجام شود 2 الی 3 میلیون کمتر شود .

مورد سوم اینکه بجز لابیاپلاستی چه چیز دیگر لازم دارد . ممکن است سفید کردن واژن بخواهد و یا لیفت واژن نیاز داشته باشد با عمل تنگی واژن بخواهد . یا بخواهد با لیزر واژینال انجام بدهد .همه این موارد فوق در هزینه عمل لابیاپلاستی دخیل است .

ممکن است باعث تخفیف در عمل لابیاپلاستی شود . این تخفیف سبب میشود مراجعه افراد به مراکز لابیاپلاستی بیشتر شود و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد . برخی از کلینیک های عمل لابیاپلاستی پکیج های ویژه ارائه میدهند مثلا :

لابیاپلاستی + سفیدی واژن با هزینه 5 میلیون تومان

عمل لابیا با تنگی واژن 6 میلیون تومان

عمل لابیاپلاستی + تنگی واژن + سفیدی واژن 8 میلیون تومان

این موارد ها با سلیقه افراد مهم است . به طور معمولا در اغلب مراکز هزینه لابیاپلاستی بین 3 الی 4 میلیون است . که البته برخی کلینیک های شمال تهران هزینه بالاتری میگیرند . که این معقول نیست .

یکی از دغدغه های مهم کسانی که میخواهند لابیاپلاستی کنند انتخاب مرکز لابیاپلاستی است که با توجه به شرایط موجود لابیاپلاستی در تهران میتواند بهترین گزینه باشد . چرا که تهران پایتخت است و کلیه امکانات جراحی زیبایی در ان مستقر است . خیلی از کسانی که از شهرستان می ایند می توانند در تهران عمل لابیاپلاستی انجام دهند .

انتخاب دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران نقش بسیار مهمی دارد . چرا که نباید جای بخیه بعد از عمل جراحی لابیاپلاستی بماند .

جراح و متخصص زنان با بکارگیری جدیدترین لیزر زیبایی واژن و لیزر واژینال اقدام به جراحی زیبایی واژن می کند . از ویژگی های یک پزشک متخصص زنان خوب در تهران میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

اخلاق حرفه ای داشته باشد

سواد و دانش داشته باشد

سابقه کاری بالا داشته باشد

از تکنیک های جدید استفاده کند

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل