ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

تجهیزات و وسایل مکانیکی ویژه

تخت جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ، یکی از تجهیزات اساسی در اتاق عمل محسوب می شود . این تخت ها باید قابلیت این را داشته باشند تا در هر وضعیتی قرار بگیرند  و همچنین دارای ضمائم و اتصالات پوزیشن دهی ( مثل جاسری و تجهیزات مربوط به پوزیشن دهی اندام ها ) نیز باشند .

همچنین ، اتاق باید در موقعیت پوزیشن درستی قرار داشته باشند . اتاق باید دارای پریزهای برق متعدد ، چراغ سیالتیک مناسب ، تجهیزات ساکشن ، نگاتوسکوپ و ترمینال های کامپیوتری برای ثبت الکترونیک اطلاعات پزشکی باشد .

چهارپایه ها ، میزها ، میزهای دست ، تورنیکه ها ، میکروسکوپ ها و پایه سرم ها را باید در دسترس داشت

ابزار ، ست ابزار پایه برای جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو در دسترس هستند . یک ست جراحی لوکال ، میتواند شامل این وسایل باشد . فورسپس های بافتی ( دندانه دار و بدون دندانه ) harmon و adson قیچی های مستقیم و کرو ایریس ، استیونس و متزنیام ، موسکیتو ظریف ، هوک های پوستی ، ست های مینور و ماژور جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو میتواند شامل انواعی از فورسپس های بافتی ، قیچی ها ، هموستات ها و رترکتورها باشد . با اضافه نمودن ابزارهای اختصاصی مربوط به جراحی ها و یا جراحان ، این ست ها برای انجام همه جراحی های پلاستیک مناسب خواهد بود ، جهت جلوگیری از استریل نمودن سریع وسایل ، باید ابزارهای کافی را در اختیار داشت .

درماتوم ها Dermatomes از درماتوم ها جهت برداشته stsgsاز محل دهنده استفاده می گردد. سه نوع درماتوم وجود دارد : تیغه ای ، drum ، الکتریکی / بادی

در هنگام برداشت stsgs باید روغن معدنی استریل و یک تیغه زبانی در دسترس باشد .

مشرهای پوستی : چندین نوع از مشرهای پوستی موجود هستند که هر یک جهت ایجاد شکاف های منظم چندگانه ( به فواصل حدود 0.05 اینچ ) بر روی یک گرافت پوستی استفاده میشوند . علت ایجاد نمودن این شکاف ها بر روی گرافت پوستی این است که بدین طریق میتوان سطح گرافت را افزایش داد تا بتوان سطح وسیع تری را توسط ان پوشش داد .

این شکاف ها همچنین به درناژ ترشحات و جلوگیری از تجمع ترشحات در زیر گرافت کمک می نماید .

وسایل بادی : وسایل و تجهیزات بادی از یک گاز فشرده غیر مشتعل به عنوان منبع انرژی خود استفاده می نمایند . موتور این وسایل را میتوان توسط یک پدال و یا کنترل دستی فعال نمود . جهت افزایش عمر وسیله و همینطور اطیمنان از استریلیزاسون صحیح ان ، باید تمامی اجزای ان را طبق توصیه های شرکت سازنده استریل نمود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل