ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

در تکنیک لیپوماتیک یک کالونا که دارای نوسانات یا چرخش است و امواج التراسونیک را ایجاد می کند . اجازه می دهد بافت های چربی بدن به اسانی و بدون ایجاد مشکل از بدن خارج شود . عمل لیپوماتیک شکم و پهلو برای خارج کردن چربی از بدن نیازی به ایجاد سوراخ بزرگ ندارد .

و فقط با یک تکنیک می توان یک سوراخ کوچک در بدن ایجاد کرد که بتوان کانالا را وارد کرد ، این سوراخ بسیار کوچک است . و غیر ممکن است که دچار اسکار شود . در مقایسه با تکنیک های دیگر برای حذف چربی از بدن در طی جراحی لیپوماتیک هیچ برشی انجام نمیگیرد .

پس خراش و تغییرات پوستی و اسکار مشاهده نشده و پوستی صاف و بدون چربی در لیپوماتیک ظاهر میشود .

علاوه بر این روش ساده ای لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی در اکثر مناطق و مواضع بدن ایجاد میشود . و به یک عمل روتین تبدیل شده است .

و بیمار بعد از جراحی لیپوماتیک می تواند یک روز بعد از جراحی به فعالیت های روزمره خود ادامه میدهد .

به کمک لیپوماتیک بسیاری از عوارض جانبی تکنیک ها و روش های جراحی به دلیل مزایای بالای این روش ایجاد نمیشود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل