ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

ارزیابی جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

در حین جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ، پرستار حوزه جراحی باید دائما در حال ارزشیابی پاسخ بیمار به مداخلات پرستاری ، بیهوشی و جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو باشد .

رسیدن و یا نرسیدن به نتایج مورد انتظار جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ، باید دائما پایش گردد . نتایج این ارزشیابی های مداوم ، پرستار حوزه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو را قادر خواهد کرد که بیمار را مجددا بررسی نموده ، اولویت های مراقبتی بیمار را مجدد تعیین نماید . نتایج جدید را مشخیص نموده و بر روی پلان مراقبتی بیمار تجدید نظر نماید

در نتیجه گیری عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو ، پرستار حوزه جراحی ، باید ببیند که کدامیک از نتایج مورد انتظار ، به دست امده است .

انسجام پوستی بیمار بررسی گردیده ، بیمار پانسمان گردیده و قبل از ترخیص بیمار از اتاق عمل ، پانسمان او مجددا بررسی می گردد. باید به هر گونه درن یا لوله بیمار توجه نمود . مناطقی که تزریق در ان ها انجام می شود . را باید بررسی کرد و اطلاعاتی نظیر نوع محلول تزریق ، سرعت و میزان محلول تزریق را باید در پرونده بیمار ثبت نمود . تمام داروهای بی حس کننده موضعی ، سداتیو و سایر داروها را نیز باید به همین روش ثبت نمود . پاسخ های بیمار باید در مراحل قبل ، حین و بعد از جراحی ثبت شود.

هر گونه پاسخ غیرطبیعی یا ناخواسته باید توسط پرستار ریکاوری ثبت گردد. پتوهای گرم را باید اماده داشت و بیمار با دقت به برانکارد منتقل گردد. بیماری که از بیهوشی عمومی خارج شده است را باید در یک پوزیشن ایمن بر روی برانکارد منتقل نمود . بیماران هوشیار در انتقال خود همکاری می نمایند .

پرستار حوزه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو، با همکاری مسئول بیهوشی ، باید در مورد بیمار به پرستار ریکاوری توضیح دهند ، مناطقی از بدن بیمار که نیازمند تحت نظر گرفتن مداوم است را باید به پرستار ریکاوری گوش زد نمود ، همچنین باید گزارشی در خصوص وضعیت قبل از جراحی ، حین جراحی و بعد از جراحی ارائه نمود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل