ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

 

اغلب مداخلات جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو نیازمند این هستند که مواضع جراحی و نواحی اطراف ان توسط یک صابون انتی باکتریال ، در قبل از جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو تمیزز گردند . جراح ممکن است از بیمار بخواهد که قبل از جراحی تمییز گردند . جراح ممکن است از بیمار بخواهد که قبل از جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو ، این کار را انجام دهد ، در بیمارانی که قرار است تحت جراحی ناحیه دست قرار گیرند ، باید به تمییزی ناخن ها توجه ویژه نمود ، همچنین به تمییزی موها در جراحی های سر ، صورت و گردن ؛ و همینطور بهداشت دهان در جراحی های دهان یا نزدیک به دهان ، توجه شود . پرستار حوزه جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو باید از انجام رژیم های غذایی توصیه شده به بیمار اطمینان حاصل نماید . قبل از پرپ پوست ، باید تمامی زیورالاتی که پوست را سوراخ نموده اند را خارج نمود . مواضع جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو باید از هر گونه راش ، کبودی ، زخم باز ، بریدگی یا سایر شرایط پوستی ، بررسی گردد.

فقط در صورتی که موی بیمار در انجام جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو تداخل ایجاد می نماید ، باید ان را زد . از شیو کردن خودداری نمایید و به جای ان از ماشین جهت کوتاه کردن موها استفاده نمایید . شیو کردن با تیغ ، خطر ورود باکتری ها به موضع جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو را افزایش خواهد داد .

ابروها و مژه ها باید دست نخورده باقی بمانند تا بدین ترتیب ، حالت صورت حفظ گردد . محل برش جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو و حتی لندمارک ها ، توسط مارکر در قبل از جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو مشخص می گردند . محلول هایی که میتوان برای پرپ استفاده نمود عبارتند از : بتادین ، ترکیب یدین- الکل ، کلر هگزیدین گلوکونات CHG یا سایر ترکیبات وسیع الطیف انتی میکروبیال دیگر .

استفاده از CHG در اطراف گوش ها و چشم ها ممنوع است . جهت جلوگیری از ورود محلول شستشو دهنده به داخل چشم یا گوش ، میتوان از شیلدهای محافظ چشم و گوش ، قرار دادن گوله های کتانی یا کیتنرهای استریل در داخل گوش و استفاده از پماد چشمی محافظ استفاده نمود .

اگر از کیتنر و یا گلوله های کتانی استفاده می شود ، باید ان ها را شمارش نمود . پرستار حوزه جراحی عمل لیپوماتیک شکم و پهلو باید بیمار را نسبت به الرژی به محلول های انتی میکروبیال بررسی نماید ، در صورت حساسیت داشتن بیمار به محلول خاصی ، باید ان محلول را از برنامه حذف نمود . اگر قصد گرافت برداری پوستی وجود دارد ، باید محل دهند و گیرنده را به طور جداگانه پرپ نمود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل