ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

گرافت پوستی میتواند به شکل گرافت با ضخامت ناکامل STSG و گرافت با ضخامت کامل FTSG مورد استفاده قرار گیرد . همچنین تحقیقات بر روی ایجاد روش های موثر جهت گرافت های پوستی اپی درمال ، متمرکز شده است ، STSG شامل اپی درم و بخشی از درم است ، ضخامت ان میتواند مختلف باشد .

گرچه این نوع از گرافت نسبت به نوع FTSG سریع تر عروقی می شود و محل دهنده زودتر التیام خواهد یافت اما احتمال ایجاد جمع شدگی CONTRACTION در بعد از گرافتینگ در ان وجود دارد ممکن است با سطح گیرنده سازگاری کمتری داشته باشد . و ویژگی های ساختاری یک پوست طبیعی ( از لحاظ بافت ، خونرسانی ، منافذ و رشد مو ) را نداشته باشد . گرافت STSG را میتوان مش نمود . با مش کردن گرافت ها مساحت ان ها را میتوان تا چند برابر افزایش داد .

مش کردن گرافت ، امکان قرارگیری ان در ناحیه گیرنده ای که نامنظم است را نیز فراهم می اورد . هر چند که ظاهر ان ممکن است از لحاظ زیبایی خوشایند نباشد FTSG شامل اپی درم و تمام ضخامت درم است . قبل از انتقال FTSGبه محل گیرنده بافت های زیر جلدی چسبیده به ان باید برداشته شود

مزیت های FTSG نسبت به STSG عبارتند از حداقل جمع شدگی امکان استفاده از ان در نواحی فلکشن ، مقاوت بیشتر در برابر اسیب ها و زیبایی بهتر

محل دهنده STSG توسط رژنراسیون اپیتلیالی که به واسطه تقسیمات سلولی موجود در درم انجام میشود ، ترمیم خواهد شد . بنابراین نیازی به بخیه ندارد و فقط توسط پانسمان پوشانده می شود . به دلیل اینکه تمام ضخامت پوست در FTSGبرداشته می شود . بنابراین محل دهنده نمی تواند به طور خود به خودی ترمیم شود . جهت ترمیم ان از بخیه زدن لبه های ان به یکدیگر و یا از یک STSG می توان استفاده نمود . معمولا اسکار بافتی در محل دهنده ایجاد میشود . بنابراین باید محل دهنده را در مناطقی که توسط لباس پوشانده می شود انتخاب نمود . جهت موفقیت امیز بودن گرافتینگ خونرسانی محل گیرنده باید مناسب باشد .

بین گرافت و بستر گیرنده تماس برقرار شود و ناحیه باید بی حرکت باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل