ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

هزینه عمل ابدومینوپلاستی در سال 1401 چقدر است؟

هزینه ابدومینوپلاستی سال 1401 از معیارهای مهم برای متقاضیان این جراحی است. ابدومینوپلاستی یا تامی تاک یک عمل زیبایی است که طی آن چربی، بافت و پوست اضافه شکم حذف و بریده می شود. بیشتر افرادی به دنبال انجام ابدومینوپلاستی هستند که پوست آن ها بیش از حد آویزان و شل بوده و از قدرت کشسانی کمی برخوردار است. این عمل پس از خارج کردن چربی های موضعی، پوست اضافه شکم را نیز جدا می کند. پس از جدا کردن چربی ها عضلات شکم به هم نزدیک و بخیه شده و این عمل باعث سفت شدن دیواره شکم می شود. امروزه هزینه عمل ابدومینوپلاستی به یکی از عوامل موثر در انتخاب جراح تبدیل شده است. مانند تمام عمل های دیگر قیمت ابدومینوپلاستی نیز دارای مقدار مشخص و معین نیست‌. در واقع عوامل زیادی وجود دارد که باعث ایجاد نوسان در هزینه عمل زیبایی شکم می شود.

همانطور که می دانید هزینه عمل های جراحی سالیانه افزایش خواهد داشت. هزینه عمل ابدومینوپلاستی در سال 1401 نیز دارای تغییراتی بوده است. تغییر قیمت ابدومینوپلاستی برای پزشکان مختلف متفاوت است اما در یک محدوده مشخص بوده و فرق زیادی با هم ندارد. به طور کلی نمی توان قیمت عمل زیبایی شکم در سال 1401 را به طور دقیق بیان کرد اما می ‌توان محدوده آن را بیان کرد. اگر قصد انجام این عمل را دارید برای تعیین هزینه آن به بهترین جراح ابدومینوپلاستی مراجعه کرده تا پس از معاینه کامل، هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در سال 1401 بر اساس شرایط شما مشخص شود. می توان هزینه ای بین 45 تا 60 میلیون تومان را برای قیمت عمل ابدومینوپلاستی در نظر گرفت.

عوامل موثر در قیمت عمل ابدومینوپلاستی

عوامل موثر بر هزینه ابدومینوپلاستی شامل موارد زیادی است که هر کدام به درجات مختلف رقم نهایی را متاثر می کند. در ادامه عوامل موثر در تعیین قیمت عمل ابدومینوپلاستی را بیان می کنیم.

  • مهارت جراح در انجام ابدومینوپلاستی
  • هزینه مرکز جراحی و یا بیمارستان
  • مدت زمان جراحی
  • حجم چربی های شکم
  • شهری که عمل در آن انجام می شود
  • دستمزد دستیاران جراح
  • هزینه دارو، لباس و…

علاوه بر مواردی که ذکر شد، هزینه های دیگری همچون هزینه رفت و آمد، هزینه داروهای مصرفی بعد از عمل و… را نیز باید در نظر داشت.

عمل ابدومینوپلاستی شکم

ابدومینوپلاستی یک عمل زیبایی است که برای حذف بافت های اضافی شکم به کار می رود. بسیاری از افراد گمان می کنند عمل زیبایی شکم همان لیپوماتیک است اما اینگونه نیست و روش انجام این دو عمل کاملا با هم متفاوت است. ابدومینوپلاستی شکم در دو سطح کوچک (مینی ابدومینوپلاستی) و وسیع انجام می شود. هزینه عمل زیبایی شکم در این دو سطح متفاوت است. تنها زمانی قیمت ابدومینوپلاستی شکم به طور دقیق مشخص می ‌شود که جراح بیمار را از نزدیک معاینه کند.

هزینه عمل مینی ابدومینوپلاستی

مینی ابدومینوپلاستی برای افرادی کاربرد دارد که چربی های موضعی کمتری در ناحیه شکم دارند. مدت زمان این عمل کوتاه تر بوده و نیازی به ایجاد برش در ناحیه دور ناف ندارد همینطور در مینی ابدومینوپلاستی، عضلات دیواره شکمی دست نخورده باقی می ماند. در واقع عمل ابدومینوپلاستی نیمه، محدود تر بوده و زمان کمتری می گیرد. این عوامل باعث می ‌شود قیمت آن کمتر از ابدومینوپلاستی کامل باشد. این عمل هم نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد که این موضوع بر هزینه نهایی تاثیر زیادی دارد. در مواردی که نیاز به جدا کردن پوست باشد، قیمت جراحی مینی لیفت شکم مقداری افزایش می یابد. از آنجایی که این جراحی یک عمل زیبایی محسوب میشود، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. هزینه مینی ابدومینوپلاستی بین 40 تا 50 میلیون تومان است.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن همزمان

ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن دو عمل متفاوت هستند. در صورتی که بیمار قصد انجام عمل جراحی زیبایی شکم و لیپوساکشن را به طور همزمان داشته باشد، در صورت صلاحدید جراح می ‌توان این دو عمل را با هم انجام داد‌. در چنین مواردی هزینه ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن همزمان افزایش می یابد؛ زیرا دو عمل همزمان انجام می شوند و جراح انرژی بیشتری را صرف می ‌کند. در صورتی که انجام این دو عمل به طور همزمان به بیمار فشار وارد کند، باید جداگانه انجام شده و چند ماه فاصله بین آن ها باشد. قیمت ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن به طور بین 45 تا 60 میلیون تومان است.

هزینه عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک همزمان

گاهی اوقات این امکان وجود دارد که عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک به طور همزمان انجام شوند. در چنین حالتی هزینه عمل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک بیشتر از مواردی است که بیمار تنها تحت یک عمل قرار می گیرد. معمولاً در صورتی این دو عمل با هم انجام می شود که بیمار مینی ابدومینوپلاستی انجام دهد. قیمت ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک همزمان به دلیل کاهش هزینه های مرکز جراحی مقداری کمتر می شود. هزینه عمل لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی همزمان چیزی بین 45 تا 60 میلیون تومان برآورد میشود.

هزینه جراحی پوست شکم

جراحی پوست شکم در واقع همان ابدومینوپلاستی است. در مواردی که لازم باشد پوست شکم جمع شود، گفته می شود جراحی پوست شکم انجام شده است. قیمت جراحی پوست شکم بیشتر از مواردی است که تنها چربی ها از زیر پوست استخراج می شود. پس از جراحی جای برش روی پوست شکم باقی می ماند، اما به مرور زمان کم رنگ تر می شود. هزینه عمل زیبایی شکم بسته به عوامل زیادی قابل تغییر است و بین 45 تا 60 میلیون تومان است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل