ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بهترین جراح واژینوپلاستی در تهران کیست؟

بهترین جراح واژینوپلاستی در تهران کیست؟

بهترین جراح واژینوپلاستی در تهران کیست؟یک عمل پزشکی است که برای ساخت یا ترمیم واژن انجام می شود. این روش انواع شرایط پزشکی را درمان می کند و می تواند نوعی جراحی تایید جنسیت باشد.

بهترین جراح واژینوپلاستی در تهران کیست؟
واژینوپلاستی

بررسی اجمالی

برای افراد تراجنسیتی و غیر دودویی علاقه مند به جراحی تایید جنسیت، واژینوپلاستی فرآیندی است که طی آن جراحان یک حفره واژن بین رکتوم و مجرای ادراری ایجاد می کنند. هدف از واژینوپلاستی ایجاد واژنی از بافت آلت تناسلی است – واژنی با عمق و ظاهر یک واژن توسعه یافته بیولوژیکی.

– افراد مناسب برای انجام جراحی زیبایی واژن  چه کسانی هستند

2-عمل پرینورافی

3-درمان یائسگی

4-عمل لابیاپلاستی

5-خشکی واژن

6-نحوه سفید کردن واژن با لیزر

7 – بهترین جراح واژینوپلاستی

اما نکته ای که مورد نظر هست این هست که قبل از عمل تنگی واژن باید پرسشنامه و مشاوره تخصصی را پر کنند تا دلایل انجام این عمل مشخص شود . چرا که خیلی ها خواهان عمل تنگ کردن واژن هستند . اما دلیل مشخصی برای عمل خود ندارند .

روش وارونگی آلت تناسلی

رایج ترین روش واژینوپلاستی، روش وارونگی آلت تناسلی است. در این تکنیک از پوست آلت تناسلی برای ساختن پوشش واژن استفاده می شود. لابیا بزرگ با استفاده از پوست کیسه بیضه ایجاد می شود و کلیتوریس از پوست حساس نوک آلت تناسلی ساخته می شود. پروستات در جای خود رها می شود، جایی که می تواند به عنوان یک منطقه اروژنی شبیه به نقطه G عمل کند.

در برخی موارد، پوست کافی برای رسیدن به عمق واژن لازم نیست، بنابراین جراحان پیوند پوست را از قسمت فوقانی لگن، پایین شکم یا داخل ران انجام می دهند. جای زخم از محل اهدا معمولاً پنهان یا حداقل است.

استفاده از پیوند پوست برای ساخت فرج موضوعی است که در میان جراحان پلاستیک بحث‌برانگیز است. برخی معتقدند که پوست اضافی اجازه می دهد تا ظاهر زیبایی بهتری داشته باشد. برخی دیگر معتقدند که عملکرد نباید قربانی شود. پوست سایت های اهدایی هرگز به اندازه پوست ناحیه تناسلی حساس نیست.

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی
50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی

واژینوپلاستی وارونگی آلت تناسلی به عنوان روش استاندارد طلایی بازسازی دستگاه تناسلی در بین جراحان پلاستیک در نظر گرفته می شود و توسط مرکز عالی سلامت ترنس ها توصیه می شود.
روش کولون

تکنیک دیگری وجود دارد که از پوشش روده بزرگ به جای پوست آلت تناسلی استفاده می کند. تحقیقات در مورد نتایج این جراحی محدود است.

یکی از جنبه های مثبت این روش این است که بافت خود روان شونده است، در حالی که واژن های ساخته شده از بافت آلت تناسلی به روانکاری مصنوعی وابسته هستند. با این حال، به دلیل خطرات مرتبط، بافت کولون معمولاً فقط در صورت وارونگی ناموفق آلت تناسلی استفاده می شود.

عمل پرینورافی
عمل پرینورافی

بسیاری از افرادی که واژینوپلاستی انجام می دهند

در نهایت برای بهبود ظاهر زیبایی لابیا، جراحی دوم را انجام می دهند. جراحی دوم که لابیاپلاستی نام دارد، فرصتی را برای جراحان فراهم می کند تا با بافت بهبود یافته کار کنند، جایی که می توانند موقعیت مجرای ادرار و لب های واژن را اصلاح کنند. طبق گفته مرکز عالی سلامت ترنسجندرها، لابیاپلاستی ثانویه که بسیار کمتر تهاجمی است، بهترین نتایج زیبایی را تضمین می کند.

در طول روند مورد نظر چه اتفاقی می افتد؟

صبح روز جراحی با جراح و متخصص بیهوشی ملاقات خواهید کرد. آنها یک نمای کلی از نحوه انجام روز به شما ارائه می دهند. آنها احتمالاً به شما یک داروی ضد اضطراب یا آرام‌بخش دیگر می‌دهند تا به شما کمک کند آرام شوید. سپس شما را به اتاق عمل می آورند.

در طول واژینوپلاستی وارونگی آلت تناسلی، شما تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرید و به پشت دراز می کشید و پاهای خود را به صورت رکابی بالا می برید.

این روش پیچیده است و شامل بافت ظریف، عروق و رشته های عصبی است. در اینجا برخی از سکته مغزی گسترده آورده شده است:

بیضه ها برداشته و دور انداخته می شوند.

حفره جدید واژن در فضای بین مجرای ادرار و راست روده حک شده است.
یک پروتز آلت تناسلی (دیلدو جراحی) برای حفظ شکل در حفره قرار داده می شود.
پوست از آلت تناسلی خارج می شود. این پوست کیسه ای را تشکیل می دهد که بخیه شده و وارونه می شود.
یک تکه مثلثی از گلانس آلت تناسلی (نوک پیازی) برداشته می شود تا به کلیتوریس تبدیل شود.
مجرای ادرار قبل از قطع و دور انداختن قسمت‌های باقی‌مانده آلت تناسلی خارج می‌شود، کوتاه می‌شود و برای تغییر موقعیت آماده می‌شود.

همه چیز به هم بخیه می شود و بانداژ می شود. کل روش دو تا پنج ساعت طول می کشد. بانداژها و کاتتر معمولاً به مدت چهار روز در جای خود باقی می مانند و پس از آن باید مراحل بعد از عمل انجام شود.

خطرات و عوارض

همیشه خطراتی در ارتباط با جراحی وجود دارد، اما عوارض واژینوپلاستی نادر است. عفونت ها معمولاً با آنتی بیوتیک برطرف می شوند. برخی از خطرات فوری پس از جراحی عبارتند از:

خون ریزی
عفونت
نکروز پوست یا کلیتورال
پارگی بخیه ها
احتباس ادرار
افتادگی واژن
فیستول

آماده شدن برای جراحی واژینوپلاستی

برخی از پوست اطراف کیسه بیضه مانند نواحی که پیوندهای پوستی از آنها گرفته می شود، مودار است. در مورد محل برداشت پوست جدید واژن با جراح خود صحبت کنید. ممکن است برای از بین بردن پتانسیل رشد موهای واژن، یک دوره کامل الکترولیز را تکمیل کنید. این ممکن است چند هفته یا چند ماه طول بکشد.

دستورات جراح خود را در شب قبل و صبح جراحی خود دنبال کنید. به طور کلی، شب قبل از بیهوشی نباید بعد از نیمه شب چیزی بخورید یا بنوشید.

سایر نکات قبل از جراحی واژینوپلاستی:

در مورد تجربیات خود با سایر افرادی که جراحی کف پا انجام داده اند صحبت کنید.
در ماه های قبل از جراحی با یک درمانگر یا مشاور صحبت کنید تا از نظر ذهنی خود را آماده کنید.
برای آینده باروری خود برنامه ریزی کنید. با پزشک خود در مورد گزینه های حفظ باروری خود (ذخیره نمونه های اسپرم) صحبت کنید.
یک برنامه پس از عمل با خانواده و دوستان خود تهیه کنید. شما به حمایت زیادی نیاز خواهید داشت

قیمت آن چند است؟

هزینه متوسط ​​واژینوپلاستی وارونگی آلت تناسلی حدود 20000 دلار بدون بیمه است. این شامل چند روز بستری در بیمارستان، به علاوه بیهوشی است. با این حال، این فقط برای یک عمل جراحی است. اگر می خواهید لابیاپلاستی ثانویه انجام دهید، هزینه ها افزایش می یابد.

بسیاری از افرادی که واژینوپلاستی انجام می دهند نیز تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه و زنانه سازی صورت قرار می گیرند که بسیار گران است. همچنین باید هزینه الکترولیز را نیز در نظر داشته باشید که می تواند تا هزاران دلار افزایش یابد.

هزینه ها بسته به پوشش بیمه ای شما، محل زندگی و محل انجام عمل جراحی متفاوت خواهد بود.
بهبود

موفقیت دراز مدت واژینوپلاستی شما تا حد زیادی به این بستگی دارد که چگونه دستورالعمل های بعد از عمل را رعایت کنید. جراح شما به شما یک دیلاتاتور واژن می دهد تا به محض برداشتن بانداژها شروع به استفاده از آن کنید. این دستگاه گشاد کننده باید حداقل به مدت یک سال روزانه استفاده شود تا عمق و دور واژن مورد نظر حفظ شود.

جراح شما برنامه اتساع را در اختیار شما قرار می دهد. به طور معمول، شامل قرار دادن دیلاتور به مدت 10 دقیقه، سه بار در روز برای سه ماه اول و یک بار در روز برای سه ماه آینده است. سپس، شما آن را دو تا سه بار در هفته برای حداقل یک سال انجام خواهید داد. قطر دیلاتور نیز با گذشت ماه ها افزایش می یابد.
بایدها و نبایدهای بازیابی

به مدت هشت هفته حمام نشوید و خود را در آب غوطه ور نکنید.
به مدت شش هفته فعالیت شدید انجام ندهید.
به مدت سه ماه شنا و دوچرخه سواری نکنید.
دوش گرفتن بعد از اولین ویزیت بعد از عمل خوب است.
برای راحتی روی یک حلقه دونات بنشینید.
به مدت سه ماه رابطه جنسی نداشته باشید.
در هفته اول هر ساعت 20 دقیقه یخ بزنید.
نگران تورم نباشید
در چهار تا هشت هفته اول منتظر ترشح و خونریزی واژینال باشید.
حداقل یک ماه از مصرف محصولات تنباکو خودداری کنید.
مراقب داروهای مسکن باشید؛ آن را فقط تا زمانی که کاملا ضروری است مصرف کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل