ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

هزینه عمل جراحی هموروئید با لیزر در تهران چند است ؟

هزینه عمل جراحی هموروئید با لیزر در تهران چند است ؟

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شهرها زیاد فرق نداره ⚡ هزینه جراحی بواسیر در شیراز یا اصفهان و هزینه جراحی لیزر شقاق درتهران و کرج باتوجه به وضعیت بیمار محاسبه می شود اما از 8تا 10میلیون تومان برای این جراحی لیزر بهتره کنار بگذارید دوران نقاهت بعد از عمل 6تا 8هفته.مدت زمان جراحی 30تا 60دقیقه برآورد هزینه جراحی هموروئید با لیزر و یا هزینه جراحی شقاق با لیزر و جراحی سنتی بصورت تقریبی آورده شده

 

 جراحی هموروئید

زمان مطالعه :8دقیقه ولی میزان اطلاعاتی که این مقاله  به شما میدهد بسیار ارزشمند است

این سایت هیچ گونه عمل جراحی را تقبل نمیکند و با هیچ شخص حقیقی و یا مراکز درمانی هم در زمینه جراحی انواع هموروئید ،طرف قرارداد نیست مقاله زیر صرفا برگرفته از تجارب بیمارانی هستند که این راه را قبلا رفته اند ،هدف ما در این مقاله صرفا اطلاع رسانی است و برای هیچ شخص یا سازمانی تبلیغ نمیکنیم .

بنابراین ممکن  بعضی از مراکز درمان بواسیر با لیزر تفاوت قیمتی هم داشته باشند اما زیاد چشمگیر نیست

هزینه جراحی بواسیر با لیزر در ارومیه” یا “هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کرمانشاه” یا “هزینه جراحی شقاق با لیزر در شیراز” و یا “هزینه جراحی بواسیر با لیزر در اصفهان و یا اهواز” زیاد متفاوت نیست یعنی این جور نیست در یک شهری هزینه 15تومان باشد و در شهر دیگه 7تومان باشد .مثل مراکز کاشت مو نیست که مثلا در اصفهان ارزانتر از سایر جاها باشد و همه به اصفهان هجوم بیاورند

اگر شما از آندسته بیمارانی هستید که مدتهاست که با شقاق مقعدی دست و پنجه نرم میکنید،و مکررا دچار خون ریزی و سوزش و خارش مقعدی میشوید و مرتبا بواسیر شما عود میکند. باید بهتون بگم که چاره ای جز جراحی هموروئید خود با لیزر ندارید .ما در این مقاله هزینه های حدودی جراحی  بیماریهای نشیمنگاهی با لیزر و همچنین  قیمتهای عمل جراحی سنتی در تهران و کرج بررسی کردیم .

ما همچنان معتقدیم که بهترین روش مداوای خانگی برای درمان بیماری بواسیر و شقاق استفاده از پماد آنتی هموروئید فروشگاه مرسی درمان است.

تجربه یک بیمار از هزینه جراحی بواسیر خود با لیزر

تقریبا دو سالی میشد که من دچار هموروئید بودم.هر راهی که برای درمان بواسیر خارجی پیشنهاد میدادند، عملی میکردم. از طرفی شده بودم -مستر تستر -که انواع روشهای درمانی و پمادها و داروهای ضد بواسیری را تست میکردم.نتیجه هم میگرفتم اما بصورت مقطعی بود، یعنی یه چند روزی از درد و سوزش خبری نبود. ولی با توجه به اینکه شغلم طوری بود که باید از صبح تا شب پشت سسیتم باشم. مرتبا درد بواسیرم عود میکرد روزانه 2یا سه بار توی لگن آب گرم با محلول بتادین می نشستم ولی ثمری نداشت .و بصورت مقطعی دردم کم میشد.

تا اینکه تصمیم به عمل این بیماری  با لیزر گرفتم به مراکز درمانی و کلینیکهای مختلفی سر زدم هر کی قیمتی پیشنهاد میداد تا اینکه به سفارش یکی از دوستانم  به پزشکی در شهرستان رشت مراجعه کردم وبا یک کلینک تخصصی توافق کردیم که بستری بشم .حدود ساعت 11صبح در کلینک پذیرش شدم و ساعت 5غروب منو به اطاق عمل بردند بعد از اینکه به هوش آمدم فردا صبح ساعت 11 با نظر پزشکم ترخیص شدم . و الان بعد از اون مدت دیگه خبری از درد نیست .هزینه جراحی هموروئید من با لیزر بعلاوه هزینه یک شب بستری در بیمارستان خصوصی حدود 2300.000تومان در سال 1394 شد.در همین سال هزینه جراحی در یکی از کلینیکهای تهران 4.500.000تومان بهم پیشنهاد شد که خارج از توان مالی بنده بود. در این رابطه تجربیات بیماران هموروئیدی در سایت مرسی درمان  درج شده که میتوانید آنها را مطالعه کنید

چه نوع هموروئیدی نیاز به جراحی با لیزر دارد؟

اگر بیماری هموروئید شما یکی از انواع زیر است ممکن است بعد از مشورت با پزشک تان نیاز به جراحی داشته باشید .

1-شقاق مقعدی :شقاق یک نوع زخم دهانه مقعدی است که بصورت چاک خوردگی  می باشد در این نوع بیماری معمولا هنگام توالت رفتن و دفع مدفوع با خون ریزی و سوزش و خارش شدیدی همراه است باید بهتون بگم که این نوع هموروئید بدترین و دردناکترین نوع آن است

2- هموروئید داخلی : که بصورت یک زائده گوشتی داخل ناحیه مقعدی رشد کرده و بعد از هر بار اجابت مزاج متورم شده و حتی در معدود مواردی بیرون زده گی دارد درد کمتری دارد با آب سرد شستشو شود درد کمتری احساس میشود ولی بهتر آن است که هر چه زودتر این زائده جراحی شودچراکه با هر دفعه اجابت مزاج این زائده گوشتی متورم شده و بزرگ و بزرگتر میشود.

3- هموروئید بیرونی که باز هم بصورت یک زائده گوشتی بیرون دهانه مقعد رشد میکند تقریبا در صورت تداوم تبدیل به شقاق از نوع دسته اول میشود . این نوع بیرون زدگی بواسیر (بواسیر خارجی) هم نیاز به جراحی دارد.

4- خانمهای باردار در مورد درمان بواسیرخونی در بارداری یک مقدار حوصله به خرج بدهید، و با پزشک متخصص زنان و زایمان مشورت کنید.چرا که جراحی در زمان بارداری سلامت جنین را به خطر می اندازد.

قیمت های تقریبی جراحی هموروئید و شقاق با لیزردر تهران و کرج:

در این نوع جراحی هیچ کدام از موسسات بیمه هزینه درمان را متقبل نمی شوند.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در تهران ،تعرفه قیمت انواع جراحی با لیزر در کرج

این هزینه ها برای شهر تهران برآورد شده در سایر استانها ممکن است قیمتها تا حدودی کمتر باشد .اما اگر میخواهید یه آمار تقریبی قیمتی داشته باشید ،میتوان به جدول زیر استناد کرد از آنجا که هیچ تعرفه ای برای این گونه جراحی ها در نظر گرفته نشده است با توجه به فرمی که در اطاق پزشک پر میکنید و یک سری معیارهای دیگر برای شما هزینه ای در نظر میگیرند که جای چک و چونه هم دارد .

توجه :قیمتهای زیر تقریبی است

در ضمن هزینه و دستمزد جراحی که قراره شما را جراحی با لیزر کند، جدای از هزینه بستریی شدن در کلینک خصوضی می باشد .معمولا هر جراحی با یک سری کلینیکهای خصوصی قرارداد دارد که بیماران خود را برای بستری شدن به آنجا معرفی میکنند. که هزینه این کلینکها بعلاوه دستمزد جراح تا سقف 5یا 6 میلیون تومان با توجه به نرخ تورم حاکم بر جامعه آب میخورد .

قطعا هر بیماری باید 24 ساعت کامل تحت نظر در کلینیک مدنظر باشد چیزی به نام سرپایی و جراحی فوری هم نداریم .چون بیهوشی مطلق صورت میگیرد .

البته در جراحی سنتی هم به این منوال است منتها پذیرش در اکثر بیمارستهایی که پزشکان متخصص و جراح آنجا حضور دارند صورت میگیرد .با یکی دو میلیون تومان تفاوت قیمت میتوانید خودتان را جراحی کنید .دستمزد جراح سنتی از یک میلیون تا زیر دو میلون تومان میرسد . هزینه یک شبانه روز بستری در بیمارستان اگر بیمه در نظر نگیریم از یک تا یک و نیم میلیون میرسد .

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر و جراحی سنتی :

در جراحی با لیزر وقت کمتری از بیمار گرفته می شود. ترس از بیهوشی و یا استرس اطاق عمل جراحی بر بیمار و خانواده وی وارد نمی شود.در حین عملیات جراحی با لیزر مریض درد کمتری را متوجه می شود. صرفنظر از هزینه بالای اقتصادی که به بیمار و خانواده وی در این روش وارد می شود. بیمار قادره روز بعد به محل کار خود برگردد و به کارهای روزمره و عادی مشغول شود.

اما اینها تنها یک روی سکه است. در طرف دیگر سکه خبرهای است که کسی دوست ندارد شما از آن مطلع شوید.

دوران نقاهت بعد از عمل 40تا 60روزاست. که به شدت دردناک و زجر آور و آزار دهنده است. شما طی این مدت هر روز باید مسکن تزریق کنید. در 10روز اول بعد از عمل شاید روزانه بتوانید نیم ساعت بنشینید. بیشتر از این فشار به ناحیه رکتوم وارد می شود.که باعث دردناکی نشیمنگاه می شود.

احتمال عود مجدد بیماری فیشر و هموروئید بعد از جراحی بین 2تا 5 سال می باشد. در جراحی به شیوه سنتی وضع از توضیحات بالا یک مقدار وخیم تر و دردناکتر است. تصور نکنید بعد از جراحی و گذراندن دوران نقاهت همه چیز به روال قبل بر می گردد. و شما هر کاری دوست داشتید می توانید انجام بدهید. و هرچیزی که دوست داشتید می توانید بخورید. اصلا اینطور نیست. ناحیه به شدت در اثر جراحی حساستر و اسیب پذیرتر می شود.

هم با اصلاح رفتار و هم با اصلاح الگوی غذایی باید  دائما از خودتان مراقبت کنید.

در روش جراحی سنتی بیهوشی مطلق داریم و 24ساعت کامل بیمار باید تحت نظر باشد .هیچ گاه از منابع و سایتهای متخصص در این زمینه قیمت نگیرید چون به شما نمیگویند . پیشنهاد آنها معاینه شما است .بعد حضورا قیمت میدهند .

شاید ترس از جراحی داشته باشید و یا هزینه آن در توانا مالی شما نباشد. از قسمت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

حتما با پماد برای درمان سوزش مقعدی آشنا شوید (پکیج 3منظوره درمانی)

هزینه جراحی  بواسیر و شقاق با لیزر یا سنتی از توان من خارج است چه کار کنم ؟

همچنانکه در بالا توضیح دادیم عمل جراحی شقاق با لیزر یا بواسیر با لیزر هیچ گونه تعرفه ای ندارد. مانند جراحی زیبایی بینی و صورت است که تعرفه بخصوصی ندارد و اکثر پزشکان هم بیمه قبول نمی کنند. و قیمتها را بصورت عرفی و با توجه به تورم حاکم بر جامعه تعیین می کنند. ولی اگر این هزینه ها خارج از توان مالی شما است و یا اینکه از جراحی میترسید، در زیر چند تا راهکار برای شما داریم .

حتما با یک پزشک عمومی در این رابطه مشورت کنید ممکن است نیاز به جراحی نداشته باشید و با روشهای خانگی درمان هموروئید شما امکان پذیر باشد.

سعی کنید در مدت زمانی که برای خودتان تعیین میکنید حتما بخش قابل توجهی از درآمدتان را پس انداز کنید تا از پس هزینه های جراحی بیایید.

اگر فوبیا یا ترس از جراحی دارید حتما با راونپزشک مشورت کنید.

در آخر توصیه جدی ما برای درمان هموروئید شما روشهای درمان هموروئید  بدون عمل جراحی در سایت مرسی درمان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل