ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

عکس های زیبایی واقعی عمل لابیاپلاستی

عکس های زیبایی واقعی عمل لابیاپلاستی

در مقدمه به این موضوع مهم اشاره کردیم که تعداد علاقه مندان به عمل های جراحی زیبایی زنانه در حال افزایش است، حال قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم که چرا تمایل خانم ها به انجام عمل های زیبایی روز به روز در حال افزایش است، اگر در رابطه با این موضوع کنجکاو شده اید، تا انتها با ما همراه باشید.

همانطور که می دانیم برقراری رابطه جنسی یک از مهم ترین اجزاء یکی رابطه پایدار و زندگی زناشویی آرامش بخش می باشد

اما متاسفانه در مواردی شاهد این هستیم که خانم ها به هر دلیلی از رابطه جنسی خود راضی نیستند و علت این عدم رضایت از رابطه به عدم رضایت از اندام جنسی خود بر می گردد، یعنی خانم از فرم و حالت اندام جنسی اش ناراضی است.

یکی از مهم ترین عواملی که افراد را به سمت عمل های جراحی زیبایی (بهترین جراح ) می کشاند، همین موضوع بسیار مهم است و سبب مزیت های فراوانی برای عمل های جرای زیبایی زنان می شود که در ادامه آن ها را به طور کامل شرح خواهیم داد.

 

عکس های زیبایی واقعی عمل لابیاپلاستی

نکته مهمی که در رابطه با این موضوع باید به آن توجه داشته باشید این است که عمل جراحی لابیاپلاستی زیر مجموعه عمل های جراحی زیبایی به حساب می آید

اما این عمل کاربردهایی غیر از زیبایی هم دارد که در ادامه به طور کامل آن را شرح خواهیم داد.

نکته مهمی که در رابطه با افزایش تعداد عمل های جراحی زیبایی زنان باید به آن اشاره کنیم این است که در گذشته برای بدن زن و اندام جنسی منتسب به زنان، تابوهای بسیاری در جامعه وجود داشت که البته بسیاری از آن هنوز هم وجود دارد. در چنین موقعیتی یک زن نمی تواند برای اندام جنسی خود تصمیم بگیرد.

اما خوشبختانه در سال های اخیر با این موضوع روبرو هستیم که خانم های زیادی برای آن که لذت بیشتری را در رابطه با همسر خود تجربه کنند، اعتماد به نفس بالاتری در حین رابطه داشته باشند و در مواردی درد کمتری را متحمل شوند، به آسانی اقدام به عمل های جراحی زیبایی زنان می کنند.

عمل های جراحی زیبایی زنان متعدد هستند و هر یک از آن ها بر روی قسمتی خاص متمرکز می شود. در این مقاله مجال کافی برای توضیح در رابطه با انواع عمل های جراحی زیبایی نیست و تنها به توضیح در مورد عمل جراحی لابیا پلاستی بسنده خواهیم کرد. توجه داشته باشید که عمل جراحی لابیا پلاستی در گروه جراحی های پلاستیک قرار می گیرد، اگر چه کاربرد درمانی هم می تواند داشته باشد.

آیا با کاربرد درمانی عمل جراحی لابیا پلاستی آشنایی دارید؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که گاهی عمل جراحی لابیا پلاستی برای کاربردهای درمانی هم استفاده می شود.

در این قسمت قصد داریم به طور کامل این موضوع را بررسی کنیم و بگوییم که در چه زمانی عمل جراحی لابیا پلاستی کاربرد درمانی می تواند داشته باشد، پیشنهاد می کنم این مطلب مهم و کاربردی را از دست ندهید.

در ابتدا باید به این موضوع بسیار مهم اشاره داشته باشیم که عمل لابیا پلاستی دقیقا چه نوع عملی است و چگونه انجام می شود تا در ادامه بتوانیم کاربرد درمانی و زیبایی این عمل پر طرفدار را به طور تفکیک شده بیان کنیم. لابیا قسمتی از اندام جنسی منتسب به زنان است که در قسمت بیرونی واژن قرار دارد.

در عمل جراحی لابیا پلاستی، عمل بر روی لابیاها انجام می شود. در بعضی از خانم ها به هر دلیلی لابیا نسبت به حالت عادی و معمول افتاده تر است

علت این افتادگی می تواند عواملی مانند زایمان یا عوامل ژنتیکی دیگری باشد. لابیای افتاده اگر چه ظاهر زیبایی ندارد، اما در بعضی از موارد برای شخص هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد.

اما در بعضی از موارد شاهد این هستیم که خانمی با لابیای افتاده درد عذاب آوری را تحمل می کند و این درد در هنگام پوشیدن شلوار چندین برابر می شود

خانم هایی که لابیای افتاده دارند و از آن رنج می برند، باید در اسرع وقت برای رفع این مشکل اقدام کنند. در چنین مواردی می گوییم که عمل جراحی لابیا پلاستی اگر چه جراحی پلاستیک و زیبایی به حساب می آید، اما کاربرد درمانی هم دارد.

نکته مهمی که در این رابطه باید به آن توجه داشته باشید این است که عمل جراحی لابیا پلاستی برای کاربرد درمانی انجام شود یا صرفا برای زیبایی صورت گیرد

باز هم تاثیرات مثبتی بر روی زیبایی اندام جنسی دارد و اندازه لابیا را کاملا متناسب و عادی می کند، پس می توان گفت که کاربرد درمانی و زیبایی آن همزمان با هم هستند.

قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی چه مراقبت هایی را باید انجام داد؟

نکته مهمی که در رابطه با مراقبت های قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی باید به آن توجه داشته باشید این است که از یک ماه قبل از انجام عمل جراحی شروع می شوند و تا روز عمل جراحی هم ادامه دارند.

توجه داشته باشید که این مراقبت ها برای کاهش هر چه بیشتر عوارض عمل جراحی صورت می گیرند. به طور یقین می توان گفت اگر پزشک معالج خود را با دقت انتخاب کرده باشید

و همچنین مراقبت های قبل از عمل و بعد از عمل را هم با حوصله و دقت پشت سر گذاشته باشید، عمل جراحی لابیا پلاستی هیچ عوارضی ندارد.

یک ماه قبل از نوبت عمل جراحی لابیا پلاستی خود باید تست پاپ اسمیر را انجام دهید. تست پاپ اسمیر به منظور اطمینان به عدم عفونت های واژینال انجام می شود.

لازم به ذکر است که اگر شخص دچار عفونت های واژینال باشد، انجام عمل جراحی لابیا پلاستی غیر ممکن است، زیرا عوارض بسیاری در انتظار شخص خواهد بود. پس اگر بعد از تست پاپ اسمیر به این نتیجه رسیدید که واژن شما عفونت دارد، برای درمان آن اقدام کنید.

تست تبخال تناسلی، یکی از همان اقداماتی است که قبل از انجام عمل جراحی لابیا پلاستی باید انجام شود. توجه داشته باشید که اگر با این عارضه دچار هستید

هرگز عمل جراحی لابیا پلاستی را انجام ندهید و قبل از عمل حتما پزشک معالج خود را در جریان این امر قرار دهید تا وی برای درمان، راه کارهایی به شما ارائه دهد.

زگیل تناسلی هم یکی دیگر از عارضه هایی است که با وجود آن نمی توان عمل جراحی لابیا پلاستی را انجام داد. به شما توصیه می کنیم که در اولین مراجعه به پزشک معالج خود، او را در جریان این زائده قرار دهید تا در همان روزهای ابتدایی، برای درمان زگیل تناسلی اقدامات لازم انجام گیرد.

تست دیگری که از شخص متقاضی انجام عمل جراحی لابیا پلاستی گرفته می شود، مربوط به میزان حساسیت پوست وی است.

اشخاصی که پوست حساسی در ناحیه اندام تناسلی خود دارند باید عمل جراحی لابیا پلاستی برای آن ها به صورتی انجام شود که آسیبی به پوست حساس آن ها وارد نشود.

نکته دیگری که در رابطه با عمل جراحی لابیا پلاستی باید به آن توجه داشته باشید این است که زمان انجام عمل جراحی باید بعد از دوره قاعدگی شخص باشد.

معمولا پزشک ها چهار روز بعد از آخرین روز قاعدگی را برای انجام عمل جراحی لابیا پلاستی پیشنهاد می کنند، البته این مدت می تواند افزایش پیدا کند.

لازم به ذکر است که اقدامات قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی یک هفته قبل از عمل جراحی شکل دیگری به خود می گیرد.

در ادامه قصد داریم این مراقبت ها را به طور کامل شرح دهیم تا متقاضی عمل جراحی لابیا پلاستی بداند چه نکاتی را در نظر داشته باشد که بعد از عمل جراحی عوارضی برای شخص وجود نداشته باشد.

یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی، کشیدن سیگار و دیگر دخانیات باید به طور کامل فراموش شود. توجه داشته باشید که مصرف هر گونه دخانیات می تواند تاثیرات بسیار منفی بر روی نتیجه عمل جراحی بگذارد. البته توجه داشته باشید که مصرف دخانیات در هر زمانی برای سلامت شما مضر خواهد بود.

نوشیدنی های الکلی هم از موادی هستند که یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی باید مصرف آن منع شود.

یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، کلوپیدوگرل‌ها، پراسوگرل‌ها، پرزانتین، هپارین‌ها، زارلتو، پراداکسا و داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی نباید مصرف شود، اگر از این داروها استفاده می کنید پزشک را در جریان بگذارید.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شده است، شخص باید مراقبت های لازم را انجام دهد که دچار بیماری پوست نشود. لازم به ذکر است که یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی یا نهایت سه روز قبل از عمل، هیچ رابطه جنسی نباید داشته باشید، زیرا می تواند سبب عوارضی بعد از عمل جراحی شود.

توجه داشته باشید که یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی نباید به استخر بروید. نکته دیگری که باید قبل از عمل جراحی خود به آن توجه داشته باشید این است که اطمینان حاصل کنید باردار نیستید. لازم به ذکر است که انجام عمل جراحی لابیا پلاستی در زمان حاملگی می توان جان جنین و مادر را به خطر اندازد.

آزمایش ادرار و آزمایش خون هم از جمله آزمایش هایی هستند که ده روز تا یک هفته قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی از شخص گرفته شود. آزمایش ادرار به این منظور گرفته می شود که پزشک مطمئن شود شخص هیچگونه عفونتی در قسمت واژن و کلیه خود ندارد. آزمایش خون هم برای بررسی فاکتورهای متعددی از شخص گرفته می شود.

بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی رعایت چه نکاتی ضروری است؟

در مطالب بالا اقداماتی را شرح دادیم که قبل از عمل جراحی لابیا پلاستی باید به آن ها توجه کرد تا نتیجه عمل بهترین نتیجه ممکن باشد.

در این قسمت قصد داریم نکات و اقداماتی را بیان کنیم که بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی باید به آن توجه داشته باشید بهترین نتیجه برای شما رقم بخورد.

لازم به ذکر است همانطور که رعایت مراقبت های قبل از عمل لابیاپلاستی اهمیت بالایی دارد، مراقبت های بعد از عمل هم از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

بعد از انجام عمل لابیا پلاستی باید دو روز استراحت مطلق داشته باشید و سه روز بعد از این مدت هم نباید هیچ کاری انجام دهید. اگر شاغل هستید مدت پنج روز از محل کار خود مرخصی بگیرید. البته این زمان در بعضی از افراد ممکن است بیشتر شود که پزشک معالج این موضوع را تشخیص خواهد داد.

تا یک ماه نباید هیچ حرکت سنگین بدنی را انجام دهید. بلند کردن اشیاء سنگین، ورزش کردن و تحرک زیاد را فراموش کنید و در این مدت بیشتر زمان خود را استراحت کنید.

البته لازم به ذکر است که پنج تا یک هفته بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی می توانید فعالیت های روزانه خود را سر بگیرید.

استفاده کردن از استخر، وان حمام و جکوزی به مدت یک ماه بعد از انجام عمل جراحی لابیا پلاستی برای شما ممنوع خواهد بود. در این یک ماه نباید رابطه جنسی هم داشته باشید. توجه داشته باشید که این موارد برای حفظ نتیجه عمل جراحی و همینطور سلامت شما ضروری هستند، پس باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

تا یک هفته بعد از انجام عمل جراحی لابیا پلاستی از خوردن غذاهای تند و شور خودداری کنید، غذاهای چرب را هم از برنامه غذایی خود حذف کنید.

در مقابل پیشنهاد می شود که هر روز مصرف سبزیجات و میوه های تازه را در برنامه غذایی خود قرار دهید تا بدن شما به خوبی بتواند با عمل انجام شده کنار آید.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که بعد از یک ماه می توانید رابطه جنسی خود را شروع کنید، البته پیشنهاد می کنیم که این کار را به مرور زمان و به آهستگی پیش ببرید تا مشکلی برای شما پیش نیاید و اگر در حین رابطه خود احساس درد یا سوزش های غیر طبیعی داشتید از ادامه رابطه دست بکشید و موضوع را با پزشک معالج خود در میان بگذارید.

نکته دیگری که بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی باید به آن توجه داشته باشید این است که قسمت اندام تناسلی شما بیش از حالت عادی حساس می باشد، توصیه می کنیم حتما از لباس زیرهای نخی استفاده کنید، استفاده از لباس های پلاستیکی موجب بروز عوارضی برای شخص خواهد شد.

عکس های عمل جراحی لابیا پلاستی چه اطلاعاتی به بیمار منتقل می کنند؟

در رابطه با این سوال باید بگویم که دیدن عکس های عمل لابیاپلاستی قبل از عمل می تواند کمک بسیاری به شخص کند. توجه داشته باشید که عمل لابیاپلاستی به عنوان یکی از حساس ترین عمل های جراحی شناخته می شود. همین امر سبب می شود که اشخاص متقاضی این عمل جراحی، نگرانی زیادی بابت آن داشته باشند.

در چنین حالتی شخص می تواند با دیدن عکس هایی از روند انجام عمل جراحی لابیاپلاستی، نگرانی خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که عکس هایی که برای دیدن انتخاب می کنید باید از منبع معتبری تهیه کرده باشید تا اطلاعات درست و صحیحی را به شما منتقل کنند.

نکته دیگری که در رابطه با عکس های عمل جراحی لابیاپلاستی باید به آن توجه داشته باشید این است که این عکس ها باید روند عمل را به بیننده نشان دهند، در غیر این صورت می توان گفت که از نظر اطلاعاتی ارزش بالایی ندارند و کمک به سزایی به شخص نخواهند کرد. البته لازم به ذکر است که عکس های عمل لابیاپلاستی تنوع بالای هم دارند.

آیا می دانید عمل جراحی لابیا پلاستی به چند دسته تقسیم می شود؟

در رابطه با پاسخ این سوال باید بگوییم که در ابتدا باید دسته بندی ها را در رابطه با انواع لابیا بشناسیم و سپس با توجه به دسته بندی های لابیا، می توان در رابطه با دسته بندی های انواع عمل جراحی لابیا پلاستی هم به نتیجه رسید. پس در ابتدا سعی بر این داریم که شما را با انواع لابیا آشنا کنیم.

توجه داشته باشید که لابیا به دو دسته تقسیم می شود، لابیای مینور و لابیای ماژور که هر یک از این دو لابیا در قسمت خاص خود قرار گرفته اند و البته وظایف خاصی را هم بر عهده دارند.

در ابتدا محل قرار گیری و وظیفه لابیای ماژور را بیان خواهیم کرد. وظیفه اصلی لابیا ماژور محافظت از لابیا مینور و کلیتوریس است.

پس طبیعتا محل قرار گیری آن هم به گونه ای می باشد که بتواند وظیفه اصلی خود را انجام دهد. لابیا ماژور دقیقا بر روی استخوان قسمت اندام تناسلی زن قرار گرفته دارد.

حال قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با لابیا درونی یا لابیا مینور ارائه دهیم. محل دقیق قرار گیری لابیا مینور یا لابیا درونی بین واژن و لابیا ماژور است و همانطور که از نام آن مشخص است، اندازه ای کوچک تر از لابیا ماژور دارد. نام دیگر این لابیا را لابیا درونی گذاشته اند، زیرا لابیا ماژور یا بیرونی کاملا آن را می پوشاند.

حال باید به این موضوع اشاره کنیم که انواع عمل جراحی لابیاپلاستی هم به دو دسته تقسیم می شود. عمل جراحی لابیا پلاستی که بر روی لابیا ماژور انجام می شود و عمل جراحی لابیا پلاستی که بر روی لابیای مینور صورت می گیرد. البته به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که معمولا و در اکثر مواقع، شاهد بزرگ بودن لابیا مینور هستیم.

با روش ها و تکنیک های انجام عمل جراحی لابیاپلاستی آشنایی دارید؟

در این مقاله سعی بر این داشته ایم که سوالات مربوط به عمل جراحی لابیا پلاستی را تا حد امکان پاسخ دهیم و باعث کاهش نگرانی های اشخاص برای انجام عمل جراحی شویم. به همین منظور در این قسمت انواع روش ها و تکنیک هایی که برای انجام این عمل وجود دارد را بیان خواهیم کرد تا بیشتر با آن آشنا شوید.

نکته مهمی که در رابطه با این تکنیک ها و روش ها باید به آن توجه داشته باشید این است که انتخاب روش و تکنیک مناسب به عهده پزشک معالج شما می باشد. یعنی پزشک بعد از معاینه شخص به این نتیجه می رسد که چه تکنیکی برای بهترین نتیجه ممکن، مناسب خواهد بود.

اولین تکنیک و روش عمل لابیا پلاستی که بررسی می کنیم، Trim نامیده می شود. در این روش پزشک لابیای بزرگ را بریده و سپس دو طرف آن را بخیه می زند.

بخیه های این قسمت باید با دقت بسیار بالایی زده شود تا لابیا، زیبایی خاصی داشته باشد. همین موضوع حساسیت این بخیه ها و عمل را افزایش می دهد.

تکنیک دیگری که قصد بررسی آن را داریم، تکنیک Wedge است، در این تکنیک مقدار کمتری از لابیا بریده می شود. روش انجام آن به این شکل است که در ابتدا برشی به شکل v بر روی لابیا ایجاد می شود.

در این روش شاهد این هستیم که بیشتر مقدار بریده شده در قسمت مرکزی لابیا وجود دارد. البته در روش Wedge مقدار کمتری از لابیا نسبت به روش Trim بریده خواهد شود، اما نتیجه نهایی هر دو یکی خواهد بود.

یکی دیگر از روش ها و تکنیک هایی که برای انجام عمل لابیا پلاستی مورد استفاده قرار می گیرد، به نام De- Epithelization شناخته می شود.

در رابطه با این روش باید بگوییم که فقط جراحان با تجربه و خبره مهارت انجام آن را دارند و شیوه کار به این شکل است که در ابتدا قسمت هایی از لابیا که چین دارد، بریده می شود و سپس قسمت های باقی مانده بخیه خواهد شد.

روش w z

تکنیک بعدی که می خواهیم معرفی کنیم به روش w z شناخته می شود. در ابتدای این مطلب به این موضوع اشاره کردیم که انتخاب شیوه و تکنیک مناسب فقط با توجه به شرایط شخص و طبق تشخیص پزشک معالج انجام می گیرد.

روش w z برای مواردی به کار می رود که لابیا بیش از اندازه بزرگ باشد. علت نام گذاری این روش هم این است که بر روی لابیا برش هایی به شکل w و z ایجاد شده و سپس بریده می شود.

در انتهای این مطلب باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که با توجه به مطالب گفته شده باز هم نمی توانید روش مناسب خود و شرایطتان را تشخیص دهید و تنها کسی که می تواند این کار را انجام دهد پزشک متخصص و ماهر است.

توجه داشته باشید که در  ادامه این مقاله ویژگی های یک پزشک خوب را بیان خواهیم کرد تا بدانید با توجه به چه نکاتی باید پزشک معالج خود را انتخاب کنید.

انجام عمل جراحی لابیاپلاستی چه مزیت هایی دارد؟

انجام عمل های جراحی زیبایی زنان مزیت های فراوانی را برای شخص به دنبال دارد که در ادامه قصد داریم به طور کامل این مزیت ها را بیان کنیم. توجه داشته باشید که زیبایی اندام جنسی زن یکی از بدیهی ترین این مزیت ها است و همین زیبایی سبب مزیت های فراوانی برای شخص خواهد شد.

یکی از مهم ترین مزیت های عمل جراحی لابیا پلاستی، بالا بردن اعتماد به نفس شخص است. کسی که عمل جراحی لابیا پلاستی را انجام می دهد، به زیبایی اندام جنسی خود اطمینان دارد و همین اطمینان سبب می شود که رابطه زناشویی خود را با اعتماد به نفس بیشتری شروع کند یا خود شروع کننده این رابطه باشد.

همه ما می دانیم که یکی از مهم ترین مسائلی که در زندگی زناشویی تاثیرات به سزایی دارد، رابطه جنسی است که اهمیت بسیار بالایی هم دارد.

عمل جراحی زیبایی لابیا پلاستی كمك مي كند كه كيفيت رابطه جنسي زوج ها افزايش پيدا كند. بالا رفتن كيفيت يك رابطه جنسي نتيجه غير مستقيم افزايش اعتماد به نفس زن است.

توجه داشته باشيد كه در اين حالت زن به علت اعتماد به نفس بالايي كه دارد، می تواند میل بیشتری نسبت به رابطه داشته و حتی می تواند پیشنهاد دهنده و شروع کننده رابطه ای جنسی باشد.

بهبود رابطه جنسي دو زوج كمك شاياني به بهبود زندگي آن ها مي كند. اگر چه تنها مزیت عمل جراحی لابیا پلاستی به حساب نمی آید و مزیت های این علم جراحی فراتر از این موضوع است. در ادامه مزیت های خاص و ویژه عمل جراحی لابیا پلاستی را بیان خواهیم کرد تا با بیشتر آشنا شوید.

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که عمل لابیا پلاستی گاهی برای کاربردهای درمانی به کار می رود، اگر لابیا پلاستی به این منظور انجام شود

شخص دیگر دردی را تحمل نخواهد کرد و می تواند با خیالی آسوده هر لباسی که می خواهد را بپوشد و ورزش های دلخواه خود را انجام دهد. موارد گفته شده یکی از مهم ترین مزیت های عمل جراحی لابیا پلاستی به حساب می آیند.

شما در حال مطالعه مقاله عکس های عمل لابیاپلاستی هستید

نکته

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که لابیای بزرگ، از زیر لباس ظاهری زشت و نامناسب را به وجود می آورد.

یکی از مزیت های عمل جراحی لابیا پلاستی این است که دیگر این ظاهر زشت وجود ندارد، زیرا بعد از عمل لابیا پلاستی، اندازه لابیا به حد معمول خود می رسد و دیگر از زیر لباس مشخص نخواهد بود.

از مهم ترین مزیت های عمل جراحی لابیا پلاستی می توان به این موضوع مهم اشاره کرد که لابیای کوچک شده به شخص کمک می کند که بهتر و آسان تر مسائل بهداشتی را رعایت کند و احتمال بروز عفونت برای شخص هم کمتر خواهد شد. رعایت بهداشتی فردی یکی از راه هایی است که با آن می توان از بروز عفونت جلوگیری کرد.

شاید برای شما جالب باشد بدانید که انجام عمل جراحی لابیا پلاستی به شخص کمک می کند که در حین رابطه جنسی لذت بیشتری را تجربه کند، یکی از مهم ترین عوامل این افزایش لذت بردن این است که کلیتوریس بیشتر تحریک می شود و تحریک بیشتر کلیتوریس باعث لذت بیشتر شخص خواهد شد.

شما در حال مطالعه مقاله عکس های عمل لابیاپلاستی هستید

آیا می دانید دوره نقاهت عمل جراحی لابیا پلاستی چند روز است؟

در رابطه با دوره نقاهت عمل جراحی لابیا پلاستی باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. دوره نقاهت این عمل جراحی به چندین دوره تقسیم خواهد شد که در مطالب بالا هم به تعدادی از این موارد اشاره کردیم. در این قسمت قصد داریم این نکات را در کنار یکدیگر جمع آوری کنیم تا خواندن آن آسان تر شود.

در ابتدا به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی تا یک ماه نباید هیچ گونه رابطه جنسی را برقرار کنید.

رابطه جنسی به هر شکلی که باشد، قبل از این مدت یک ماهه می تواند اثرات بسیار منفی بر روی نتیجه نهایی عمل جراحی داشته باشد، پس تا انتهای این مدت پیشنهاد می کنیم که از رابطه جنسی دوری کنید.

مدت زمانی که باید برای بهبودی کامل بعد از عمل جراحی نیاز است، در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که این مدت را فقط پزشک معالج می تواند با توجه به شرایط شخص بیمار مشخص کند

البته توجه داشته باشید که در این قسمت کلیات این موضوع را بیان خواهیم کرد که برای تعداد زیادی از افراد صدق خواهد کرد.

بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی باید سه روز به طور کامل استراحت مطلق داشته باشید، استراحت مطلق به این معنی است که بیمار هرگز تخت خود را ترک نکند. برای آسودگی بیشتر می توانید این مدت زمان را در بیمارستان بستری باشید و اگر هم می خواهید می توانید این مدت را در منزل بگذرانید.

بعد از این مدت می توانید تخت خود را ترک کنید، اما توجه داشته باشید که باز هم قادر به انجام کارهای روزانه خود نخواهید بود.

بعد از این سه روز، مدت زمان چهار روز دیگر را هم استراحت کنید، به طور کلی می توان گفت بعد از یک هفته قادر به انجام کارهای روزانه خود خواهید بود.

البته این مدت در بعضی از افراد به پنج روز کاهش پیدا می کند و در بعضی دیگر با توجه به تشخیص پزشک افزایش خواهد داشت.

توجه داشته باشید که مدت زمان نقاهت عمل جراحی لابیا پلاستی در مقایسه با دیگر عمل های جراحی کمتر خواهد بود و شخص می تواند در زمان کمتری بهبودی کامل خود را به دست آورد و سپس فعالیت روزانه خود را از سر بگیرد.

البته توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از عمل جراحی لابیا پلاستی را به طور کامل رعایت کنید تا بهترین نتیجه ممکن برای عمل جراحی شما حاصل شود.

شما در حال مطالعه مقاله عکس های عمل لابیاپلاستی هستید

آیا عمل جراحی لابیا پلاستی تاثیری بر روی میل جنسی شخص دارد؟

در رابطه با پاسخ این سوال باید به این نکته بسیار مهم اشاره کنیم که محل قرار گیری لابیا را در مطالب بالا توضیح داده ایم و شما می دانید که لابیای درونی یا مینور بین دهانه واژن و لابیا بیرونی قرار دارد و لابیای بیرونی هم بر روی لابیای مینور قرار گرفته است. حال باید به این نکته اشاره کنیم که چه محل هایی باعث تحریک جنسی شخص می شوند.

اندام جنسی زنانه توسط دو نقطه تحریک می شوند. یکی از این نقاط درون واژن قرار دارد و نقطه دیگر که در بیرون از واژن دارد و سبب تحریک بیرونی می شود و کلیتوریس نام دارد.

بیشتر بخوانیم : بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران کیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل