ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

ست پلاستیک در جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

از یک ست پلاستیک پایه ، به همراه رترکتورهای فایبراپتیک شکم و پهلو استفاده میشود . بیمار در پوزیشن سوپاین قرار گرفته و دست های او بر روی جادستی قرار داده میشود. جراح لیپوماتیک شکم و پهلو در قبل از جراحی ، چین های زیر شکم هر دو شکم را توسط مارکر مشخص می نماید . هر دو سمت قفسه سینه باید پرپ و درپ گردد. سایزرها و انواع اکسپندرها باید در اتاق موجود باشد.

اگر قصد جایگذاری ایمپلنت های دائمی سالینی یا سیلیکونی وجود دارد ، جراح لیپوماتیک شکم و پهلو باید ان را قبلا سفارش داده باشد . تکنیک های اسپیتیک باید دقیقا رعایت شود و تا حد امکان ، از دستکاری اسکپندر و یا ایمپلنت پرهیز گردد . این جراحی لیپوماتیک شکم و پهلوممکن است بلافاصله بعد از ماستکتومی و یا بعدا انجام شود .معمولا از درن جهت جلوگیری از تشکیل هماتوم و سروم استفاده میشود .

هماتوم و سروم ، میتوانند سبب ایجاد چرخش یا جابجایی در اکسپندر گردند . اگر از کرست جراحی استفاده میشود ، باید خیلی سفت نباشد تا جریان خون فلپ های پوستی را مختل نکند . از نوارهای شکم نیز میتوان جهت پایین نگهداشتن ایمپلنت در بعد از جراحی استفاده نمود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل