ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

ویژگی های یک عمل ابدومینوپلاستی

فلپ tram نوعی فلپ پدیکال دار است که جهت ترمیم شکم مورد استفاده قرار می گیرد . عضله رکتوس ، یک عضله پهن و نواری شکل است که در طرفین خط وسط شکم ، از دنده ها تا پوبیس امتداد دارد . از این عضله میتوان جهت ترمیم شکم استفاده نمود . عروق خونی ان ( شریان و ورید اپیگاستریک فوقانی ) در پدیکان عضله قرار دارد . بخش اعظم دیستال عضله به همراه پدیکال ان از تونل زیر جلدی عبور داده شده و به قفسه سینه منتقل می گردد .

این جراحی ویژگی های یک ابدومینوپلاستی را نیز دارد . اگر بافت های شکم برای ترمیم کافی نباشد ، میتوان از پروتز کوچک نیز جهت ترمیم شکم استفاده نمود .

برحسب نوع خونرسانی ، روش های گوناگونی برای جراحی tram وجود دارد ولی همه ی ان ها دارای یک اصول مشترک نیز متوان بلافاصله بعد از ماستکتومی و یا بعدا انجام داد .

توجهات جراحی ابدومینوپلاستی : جراح در قبل از جراحی ، در حالی که بیمار در وضعیت ایستاده قرار دارد لندمارک های جراحی را توسط قلم مارکر مشخص می نماید . همانند جراحی برداشت فلپ لاتیسیموس دورسی از یک ست پلاستیک پایه استفاده میشود .

بیمار در پوزیشن سویاین قرار داده میشود و دست ها بر روی جا دستی قرار میگیرند .

پوزیشن دهی بیمار در این جراحی چالش برانگیز است زیرا پوزیشن باید به گونه ای باشد که هم بتوان زخم شکم را بست و همچنین خونرسانی فلپ تامین گردد. و ایمنی بیمار نیز حفظ شود . تخت اتاق عمل معمولا اندکی خم میشود و ممکن است به پدگذاری اندام های تحتانی نیز نیاز باشد .

پرپ دستی از بخش تحتانی گردن اغاز شده و تا بخش میانی ران ادامه دارد.

بیشتر بخوانیم : بهترین جراح ابدومینوپلاستی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل