ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بافت امپوته عمل جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

 • جراح ، پوست ناحیه ماستکتومی را باز نموده و سپس برش پوستی را ایجاد می کند . برش شکمی را با دقت ایجاد نموده به گونه ای که پوست و بافت زیرجلدی از اتصالات عضلانی زیرین خود جدا نگردد.
 • عضله رکتوس شکمی ، از پایین ترین بخش خود جدا می گردد
 • فلپ را چرخانده و به قفسه سینه اورده میشود .و در سمت داخل لخیه می گردد : نازک ترین بخش فلپ ، در سمت بالا و داخل قرار میگیرد و ضخیم ترین بخش ان در پایین و خارج قرار میگیرد .
 • به دلیل حجم خوبی از بافت ، معمولا نیازی به پروتز نیست

 

فلپ free TRAM این روش در موارد زیر اندیکاسیون دارد

 • وجود نگرانی در خصوص فقدان یک یا دو عضله ی رکتوس در بعد از جراحی زیبایی شکم
 • نگرانی در خصوص خونرسانی فلپ در صورت انجام tram استاندارد .
 • وجود هر گونه شرایطی که خونرسانی فلپ را با خطر روبرو نماید روش جدید ، نیازی به همه طول عضله رکتوس ندارد زیرا فقط از بخش تحتانی عضله که حاوی بخشی از عروق پرفوراتور اپیگاستریک تحتانی است و همینطور چربی و پوست رویی ان ، استفاده می شود . از این نوع فلپ همچنین در مواردی که قرار است از بافت ناحیه باسن جهت ترمیم شکم استفاده شود بهره میگیرند .

توجهات جراحی . مراقبت از بیمارانی که تحت جراحی قرار میگیرند مشابه روش pedical tram است . به علاوه اینکه به میکروسکوپ جراحی نیز نیاز است .

ممکن است به حضور دو تیم جراحی ( یکی برای جدا کردن فلپ و دیگری جهت اماده سازی ناحیه قفسه سینه ) نیاز باشد .

به دلیل طولانی بودن زمان جراحی شکم ، باید در پوزیشن بیمار و پدگذاری مناطق تحت فشار ، دقت نمود . پرستار حوزه جراحی باید قبل از جراحی نسبت به وجود واحد خونی اتولوگ بیمار اطلاع کسب نماید .

پیوند ، بافت امپوته شده

اصطلاح replantation به معنای پیوند یک عضو دچار امپوتاسیون ( مثل انگشت ) است . پروسیجر revascularization زمانی انجام میشود که عضو به طور ناقص امپوته شده است و هنوز توسط بخشی از پوست ، شریان ورید و یا عصب ، به بدن متصل است .

امپوتاسیون زیر ، کاندید مناسبی برای پیوند مجدد هستند :

 • شست دست
 • قطع چند انگشت
 • قطع شدگی در کف دست
 • مچ یا ساعد
 • ارنج و بالای ارنج
 • اغلب بخش های بدن کودک

بیشتر بخوانید : بهترین جراح ابدومینوپلاستی

موفقیت پیوند انگشت امپوته شده ، در وهله اول به ترمیم میکروسرجری یک شریان و دو ورید انگشتی بستگی دارد . زمان ایده ال برای پیوند عضو امپوته شده حدود 6-4 ساعت بعد از اسیب است . اما امارها نشان داده اند که به شرطی که عضو امپوته شده در محیط سرد قرار گیرد تا 24 ساعت بعد نیز احتمال موفقیت وجود دارد . نگهداری صحیح از عضو امپوته شده در قبل از جراحی پیوند ، اهمیت بسیار زیاد و اساسی در موفقیت جراحی دارد . هدف اصلی از پیوند عضو امپوته شده حفظ عملکرد ان است که این هدف بالاتر از استفاده از یک پروتز به جای ان است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل