ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

نظر کسانی که عمل لیپوماتیک انجام داده اند

اگر زمان مورد انتظار جراحی اجازه دهد ، معمولا از یک بی حسی ناحیه ای استفاده می شود . به دلیل طولانی بودن این جراحی ها (16-12 ساعت ) پوزیشن دهی بیمار مهم است .

پرستار حوزه جراحی باید از پد گذاری مناسب تخت و جادستی و همینطور قرار دادن وسایل کاهنده فشار موضعی ، اطمینان حاصل نماید .

جراح ممکن است قبل از ورود بیمار به اتاق عمل ، درخواست کند تا دمای اتاق عمل را بالاتر ببرند زیرا گرما انقباض عروقی اندام ها را کاهش می دهد .

از یک وسیله گرم کننده جهت حفظ دمای مرکزی بدن بیمار استفاده شود . جراح معمولا عضو امبوته را قبل از ورود بیمار به اتاق عمل ، به اتاق عمل می اورد تا در زمان صرفه جویی شود . عضو امپوته شده را توسط یک گاز اغشته به سالین ، پوشانده و در یک کیسه دربسته قرار داده و ان را در داخل یک محفظه حاوی یخ های سالین قرار می دهند. عضو امپوته شده نباید مستقیما با سالین در ارتباط باشد .

اگر قبل از ورود بیمار به اتاق عمل عکسی از عضو امپوته شده و محل قطع عضو گرفته نشده پرستار حوزه جراحی باید هماهنگی های لازم را جهت گرفتن عکس انجام دهد .

عکس های رادیوکرافی شکستگی ها و اسیب های استخوانی را به خوبی نشان میدهد .

در جراحی های مربوط به اندام فوقانی و تحتانی ، میتوان از درپ دست استفاده نمود . قبل از اینکه درپ دست انجام شود معمولا یک تورنیکه در بخش فوقانی اندام برای بیمار بسته میشود . کاف تورنیکه باید بر روی یک ویبرپل بسته شود . بیمار در پوزیشن سوپاین قرار داده شده و اندام بیمار را نگهداشته است .

فردا دیگر باید از نوک انگشتان تا کاف تورنیکه را پرپ نماید . باید دقت نمود که کاف خشک بماند و به محلول پرپ اغشته نشود .

سپس از دو عدد نشان جهت پوشاندن میز دست استفاده میشود اولین شان ( با لبه های تا شده ) در نزدیکی بیمار پهن می گردد. توسط یک استاکینت دو لایه ی 4 اینچی ، اندام را پوشش داده به گونه ای که لبه های ان بر روی تورنیکه بیاید .

بخش فوقانی اندام و همینطور بخش فوقانی بدن ، توسط شان پوشانده میشود .

بدین ترتیب کاف تورنیکه از فیلد استریل جدا خواهد شد . سایر بخش های بدن بیمار توسط یک یا دو شان دیگر پوشانده میشود . میتوان از شان های اماده اندام که دارای یک سوراخ هستند نیز استفاده نمود.

بیشتر بخوانید : بهترین جراح ابدومینوپلاستی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل