ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی ،واژینوپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که به منظور زیبایی و جوانسازی و رفع گشادی کانال واژن صورت می‌گیرد. به کمک این جراحی دیواره و عضلات واژن که تو تونیسیته و خاصیت الاستیسیته خود را از دست دادند و شل تر شده اند، سفت تر و تنگ تر می شوند و استحکام بیشتری پیدا خواهند کرد و در نتیجه هم فرد و هم شریک جنسی او احساس بهتری از رابطه جنسی خواهند داشت.

در طی زایمان طبیعی، واژن و بافت عضلانی اطراف آن دچار کشیدگی شدید شده و این کشیدگی و افزایش قطر واژن بعد از زایمان به اندازه قبل از بارداری بر نمی‌گردد و به اصطلاح واژن گشاد تر و شل تر می شود و به طور کلی هرچه دفعات زایمان بیشتر باشد افتادگی و افزایش قطر واژن بیشتر می‌شود.

اکثر خانم ها بعد از زایمان از کاهش رضایت جنسی خود و همسر خود در مقاربت شکایت دارد که با واژینوپلاستی و تنگ کردن واژن با جراحی می توان عضلات اضافه واژن را برداشت و در نتیجه واژن سفت تر و تنگ تر خواهد شد و قدرت و کنترل عضلات واژن تقویت خواهد شد و حساسیت و لذت جنسی در رابطه جنسی برای فرد و شریک جنسی او افزایش خواهد یافت.

همچنین در افرادی که چاقی و لاغری های متعدد داشته اند عضلات واژن دچار شل شدگی می‌شود و به اصطلاح واژن گشاد تر می گردد و در نتیجه عدم رضایت خود و همسرشان از رابطه زناشویی را به همراه خواهد داشت که با تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی می توان رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی را در این افراد تقویت کرد.

همچنین در افرادی که رابطه جنسی مکرر داشته اند نیز شلی و افزایش قطر واژن اتفاق می‌افتد که این افراد نیز از واژینوپلاستی جهت تقویت بیشتر رابطه جنسی خود سود می‌برند.

همچنین باز بودن دهانه واژن و گشادی واژن میتواند سبب عفونت های مکرر واژن در این خانم‌ها شود که با واژینوپلاستی می‌توان سبب کاهش مکرر عفونت های واژینال در این افراد شد.

در کل جراحی واژینوپلاستی در افرادی که در رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی دچار اختلال هستند و یا از عفونت های مکرر واژن به دلیل باز بودن دهانه واژن رنج می برند می تواند بسیار مفید باشد.

جراحی واژینوپلاستی روش جراحی است که یک تا دو ساعت طول می‌کشد و توصیه میشود فرد حتما جهت جراحی به یک متخصص زنان مراجعه کند. در این جراحی برای تنگ کردن داخلی واژن ، جراح برش هایی در واژن و اطراف واژن ایجاد می‌کند و بعد از برداشتن بافت اضافی، عضلات را به هم بخیه می کند در این عمل ۲-۳ سانتیمتر ابتدای واژن نیز که پرینورافی گویند، تنگ می‌شود.
این عمل با بیهوشی یا بیحسی نخاعی در اتاق عمل قابل انجام است.

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی
50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی

مراقبت های بعد از جراحی واژینوپلاستی

 

۱- بهداشت ناحیه عمل را رعایت کنید.

۲- در صورت تورم و سوزش ناحیه عمل، می توان از کیسه یخ در محل عمل استفاده کرد.

۳- بعد عمل از پوشیدن لباس های تنگ باید خودداری کرد.

۴- بیمار سه روز بعد از جراحی می‌تواند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد.

۵- ۶ تا ۸ هفته بعد عمل نباید رابطه جنسی داشته باشد.

۶- از استحمام در وان و استخر تا ۶ هفته باید اجتناب کرد.

۷ – از ورزش های سنگین، دوچرخه سواری و موتورسواری تا ۶ هفته باید اجتناب کرد.

امروزه واژینوپلاستی نیز مانند سایر جراحی های زیبایی زنان می‌تواند با کمک لیزر واژینال صورت گیرد.

 

مزیت‌های استفاده از لیزر در واژینوپلاستی

1- دوره نقاهت کوتاه
۲- سر پایی بودن عمل و بدون نیاز به بستری شدن
۳- عدم نیاز به بخیه و برش جراحی
۴- عدم درد و خونریزی
۵- هزینه واژینوپلاستی یا تنگ کردن کانال واژن با لیزر در مقایسه با جراحی بسیار کمتر خواهد بود.
لیزر co2 با اثر بر بافت مخاطی واژن سبب ساخت کلاژن میگردد و با تحریک فیبروبلاست های بافت همبند ، سبب بازسازی بافت واژن می شود. در کل لیزر سبب افزایش استحکام و جوانسازی بافت دیواره واژن می گردد.

بیشتر بخوانیم : 50 درصد تخفیف ویژه عمل پرینورافی

واژینوپلاستی، نوعی عمل جراحی است که به منظور سفت کردن عضلات کف لگن خانم انجام می شود. هدف از انجام این جراحی، افزایش قدرت و کنترل بهتر در این عضلات است که می تواند موجب رضایت بیشتر برای زن و همسرش در هنگام مقاربت شود. این روش در ابتدا برای رفع ناهنجاری های ژنتیکی واژن یا ترمیم حرکات کششی و پارگی واژن انجام میشد که اغلب نتیجه زایمان بود. اما امروزه ، بسیاری از خانم ها نیز به دلایل افزایش زیبایی تصمیم به این جراحی دارند. در این مقاله قصد داریم درباره جراحی واژینوپلاستی اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه قصد انجام این جراحی را دارید یا می خواهید دراین زمینه بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه باشید…

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی، نوعی عمل جراحی است که در آن تغییراتی در واژن، لابیا، فرج، دهانه رحم، کلیتوریس و سایر بافت‌های ناحیه تناسلی ایجاد می‌شود. زایمان طبیعی و برخی عوامل دیگر می تواند باعث افزایش شلی و گشادی واژن شود. در تکنیک جراحی واژینوپلاستی، بافت نرم و عضلات اطراف را سفت می شود تا شلی واژن و عملکرد آن بهبود یابد. در موارد خفیف شلی واژن، درمان های لیزری کم تهاجمی واژینوپلاستی می تواند به سفت شدن کانال واژن بدون مداخله جراحی کمک کند. واژینوپلاستی، که نوعی روش “جوانسازی واژن” نیز می باشد، بسته به این که انجام این روش از نظر پزشکی ضروری است یا هدف ایجاد زیبایی است، می تواند با روش های دیگری نیز انجام شود. یکی از روش ها “پرینوپلاستی” نامیده می شود. در پرینوپلاستی، پارگی های پوستی کوچک بین واژن و مقعد (پرینه) به همراه بافت واژن تغییر می یابد و وضعیت مطلوبی را در واژن ایجاد می کند.

واژینوپلاستی، که نوعی روش “جوانسازی واژن” نیز می باشد، بسته به این که انجام این روش از نظر پزشکی ضروری است یا هدف ایجاد زیبایی است، می تواند با تنظیماتی جزئی انجام شود. یکی از تغییرات “پرینوپلاستی” نامیده می شود. در پرینوپلاستی، پارگی های پوستی کوچک بین واژن و مقعد (پرینه) به همراه بافت واژن تغییر می یابد و وضعیت مطلوبی را در واژن ایجاد می کند.

واژینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

انجام جراحی واژینوپلاستی حدود یک تا دو ساعت زمان می برد. این عمل جراحی معمولاً شامل نزدیک کردن عضلات کف لگن به یکدیگر، از بین بردن هرگونه سست اضافی پوست و زخم یا ترکیبی از این دو است. نتیجه نهایی واژن محکم تر شدن و ترمیم واژن است که در حالت ایده آل موجب ایجاد اصطکاک و لذت بیشتری در هنگام رابطه جنسی می شود.

خانم هایی که تحت عمل واژینوپلاستی قرار می گیرند، به طور معمول تحت بیهوشی یا آرام بخش قرار می گیرند. اکثر پزشکان زنان برای اطمینان از حداکثر راحتی خود اجازه نمی دهند که بیمار بهوش بماند. برش ها را می توان با استفاده از روش سنتی یا با استفاده از لیزر انجام داد. که از بین آنها برش های ایجاد شده توسط لیزر گاهی اوقات روند بهبودی بسیار سریع تر اتفاق می افتد، اما نتیجه نهایی به طور کلی بین دو روش یکسان است. بهترین جراح زیبایی زنان بسته به نیازهای خاص بیمار تصمیم خواهد گرفت که از کدام روش استفاده کند.

بیشتر بخوانیم : جشنواره عمل لابیاپلاستی

عمل همزمان واژینوپلاستی با لابیاپلاستی

واژینوپلاستی، می تواند به راحتی با سایر روش های جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی یا تقویت G-Spot ترکیب شود .

Labiaplasty (لابیاپلاستی): جراحی است که طی آن لب های واژن تغییر شکل می یابد.

تقویت G-spot  : محدوده اسفنجی شکلی که از زیر پیشابراه واژن خانم ها آغاز شده و تا داخل واژن خانم ها ادامه می یابد. با انجام روش تقویت نقطه جی حساسیت این نقطه افزایش می یابد.

بسیاری از خانم ها تمایل دارند تا همزمان با جراحی واژینوپلاستی، عمل لابیاپلاستی یا تقویت نقطه جی را انجام داده تا مجبور نباشند دو دوبار برای جراحی به اتاق عمل بروند.

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی

 • بهبودی از واژینوپلاستی بسیار سریع می باشد، اما نیاز به رعایت برخی نکات لازم پس از جراحی می باشد:
 • پس از انجام عمل واژینوپلاستی، بیماران چند ساعت را در اتاق ریکاوری سپری می کنند و پس از آن می توانند به منزل بروند، مشروط بر اینکه مشکلی نداشته باشند.
 • درد بعد از عمل ممکن است کمی موجب ناراحتی فرد شود، اما با مصرف داروهای ضد درد توسط پزشک قابل کنترل می باشد. این درد بعد از چند روز فروکش خواهد کرد.
 • کبودی و تورم محل برش معمولی است و یک تا دو هفته ادامه دارد.
 • بعد از عمل برقراری رابطه جنسی عمل حداقل برای چهار تا شش هفته ممنوع است.
 • در طی یک هفته از عمل جراحی، به بیماران اجازه داده می شود تا به انجام امور روزانه خود بپردازند اما باید توجه داشت بهبودی کامل بعد از حدود سه ماه پیش بینی می شود بنابراین تا این مدت باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری کرد.
 • پزشکان توصیه کنند که بیماران برای تقویت عضلات تازه تشکیل شده و جلوگیری از بروز عوارض در آینده، تمرین واژینال را به شکل تمرینات کگل انجام شود.

عوارض جراحی واژینوپلاستی

 • خطرات مرتبط با عمل واژینوپلاستی مشابه بسیاری از جراحی های دیگر است و شامل عفونت، خونریزی، زخم شدید و لخته شدن خون است. با این وجود، این خطرات تا زمانی که بیمار از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشد، معمولاً نادر است.
 • خطرات دیگر شامل آسیب به عصب واژن می باشد که احتمال بروز این عارضه با انتخاب یک جراح با تجربه بسیار کم است
 • برخی از اسکارهای کوچک ایجاد شده بعد از عمل طبیعی هستند و به مرور زمان محو می شوند. بهتر است در صورت تصمیم بیمار به انجام واژینوپلاستی، جراح تمام موارد لازم در خصوص جراحی واژینوپلاستی به وی بگوید.
 • شایع ترین و احتمالاً مهمترین خطر در تصمیم گیری برای واژینوپلاستی، عدم نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی می باشد. گاهی اوقات پس از عمل جراحی، واژن به گونه ای که بیمار انتظار دارد تغییر نمی کند و نمی تواند یک رابطه لذت بخش با یک همسر خود داشته باشد. در این موارد ممکن است برای رسیدن به هدف اصلی، به درمان های اضافی یا اقدامات جراحی نیاز باشد

 

بهترین راه برای جلوگیری از نارضایتی بعد از جراحی واژینوپلاستی، گرفتن یک تصمیم دقیق و مشخص کردن هدف مشخص از جراحی می باشد. همچنین باید قبل از جراحی در انتخاب یک جراح زیبایی زنان با تجربه و ماهر دقت های لازم را بکار گرفت تا بهترین تجربه را در این جراحی کسب نمایید. بسیار مهم است که بیماران نسبت به انتظارات خود با جراح خود کاملاً صادق باشند و سؤالات خود را به صورت دقیق و شفاف از پزشک بپرسند.

هزینه جراحی واژینوپلاستی در اغلب موارد که واژینوپلاستی با عمل جراحی دیگری مانند لابیاپلاستی یا تقویت G-spot ترکیب شود، جراحان روش های ترکیبی را با قیمت کمتر از آنچه که به طور جداگانه انجام شده اند، ارائه می دهند. همچنین بسته به محل و شهری که در آن زندگی می کنید این هزینه ها می تواند متغیر باشد. بهتر است قبل از هر گونه اقدام برای جراحی در مورد هزینه های جراحی با پزشک و جراح زیبایی زنان خود مشاوره های لازم را داشته باشید.

تاثیر واژینوپلاستی بر افزایش میل جنسی

در حالی که بسیاری از خانم ها ادعا می کنند که واژینوپلاستی در زندگی جنسی آنها مؤثر بوده است، در واقع هیچ تضمینی وجود ندارد که این روند تجربه جنسی فرد را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. تحقیقاتی که برای ارزیابی موفقیت واژینوپلاستی در افزایش رضایت جنسی زنان و شرکای جنسی آنها انجام شده است، نشان می دهد این جراحی با درمان شلی و گشادی واژن تاثیر بسیار مثبتی روی افزایش کیفیت رابطه جنسی و اعتماد بنفس خانم ها شده است. توصیه می شود قبل از هر گونه اقدامی در خصوص انجام جراحی واژینوپلاستی یا هر جراحی زیبایی دیگری در موارد نکات مثبت و منفی این روش با یک جراح زیبایی زنان خوب و متبحر مشاوره صورت گیرد.

کلام آخر

همانطور که در مقاله مطالعه کردید، واژینوپلاستی روشی برای سفت کردن عضلات واژن و درمان شلی و گشادی آن که بر اثر افزایش سن، زایمان طبیعی و عوامل دیگر ایجاد شده است، می باشد. این جراحی می تواند در افزایش اعتماد بنفس و لذت بیشتر حین برقراری رابطه جنسی بسیار موثر باشد.

50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی
50 درصد تخفیف ویژه جراحی واژینوپلاستی

واژینوپلاستی چیست؟

عملی است که در ناحیه واژن به کار می رود به منظور جوانسازی، ترمیم، بازسازی واژن پس از بارداری یا زایمان طبیعی یا هر اتفاق دیگری که منجر به از بین رفتن شادابی و زیبایی واژن شده است انجام می شود. این عمل در تقویت عضلات جداره واژن موثر است، این عمل به تنگ شدن و رفع گشادی واژن می انجامد.

نکته قابل ذکر این که؛ عمل واژینوپلاستی علاوه بر اینکه یک عمل زیبایی شناخته می شود، یک درمان هم محسوب می شود، به عنوان مثال واژینوپلاستی در درمان بی اختیاری ادرار که در خانم ها بسیار شایع است موثر واقع شده است.

دلایل انجام عمل واژینوپلاستی در خانم ها

رفع گشادی واژن ، زایمان طبیعی، روابط متعدد جنسی، یائسگی، افزایش سن، شل شدگی های پوست، همه و همه از جمله عواملی هستند که بسیاری از آن به هر کدام از آن دچار هستند که موجب ناراحتی در زندگی زناشویی و عدم کمیت و کیفیت رابطه جنسی آن ها می شود، از همین رو آن ها به انجام واژینوپلاستی وا می دارد.

چه کسانی کاندیدای عمل جراحی واژینوپلاستی محسوب می شوند؟

کسانی که از ظاهر واژن خود رنج می برند و در زندگی آن ها تاثیر منفی برجای گذاشته است، اعتماد و عزت نفس را از آن ها سلب کرده است و به دلایل عنوان شده دچار این نارضایتی ها شده اند و می خواهند به حالت سابق و جوانی خود باز گردند.

چه زمانی برای انجام عمل جراحی واژینوپلاستی مناسب است؟

به اعتقاد تعدادی از بهترین متخصصین زنان،  بهترین دکتر جراحی زیبایی در تهران زمان مناسب برای واژینوپلاستی دقیقا از روزی که دوره عادت ماهانه خانم ها به پایان می رسد تا پنج روز پس از آن است که از این زمان به عنوان گلدن تایم(زمان طلایی و ایده آل)  نیز یاد می کنند.

آزمایش های مربوطه پیش از انجام واژینو پلاستی ضروری است

پیش از انجام هر نوع عمل جراحی که پای بیمار به اتاق عمل کشیده می شود، یک سری آزمایشات به صورت عمومی انجام می شود و دیگر آزمایشاتی که مخصوص همان عمل است، در روند جراحی مفید واقع می شوند.

آزمایشات اختصاصی عمل واژینوپلاستی عبارت اند از :

 1. تست پاپ اسمیر برای بررسی وضعیت رحم زن
 2. سنجش میزان غلظت و انعقاد خون از طریق آزمایش خون
 3. تست بارداری، برای اطمینان حاصل کردن از عدم وجود جفت یا جنین
 4. آزمایش تیروئید و هپاتیت
 5. ارزیابی میزان ویتامین D

همه این آزمایش ها به منظور بالا بردن کیفیت جراحی صورت می گیرد. توجه داشته باشید برای انجام هیچ یک از این آزمایش ها امتناع نورزید، زیرا خود فرد متضرر عوارض ناشی از عدم انجام آن ها می شود..

 جراحی زیبایی واژن یا واژینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

فرد کاندیاتوری پس از مراجعه به بهترین دکتر زنان و زایمان و انجام بررسی و چکاپ های متعدد به سوی انجام این عمل گام بر می دارد و پس از آن آمادگی ها و اقدامات لازمه را که جراح زیبایی زنان دستوراتی مربوطه به آن را می دهد تا بیمار از این دست  آمادگی ها را داشته باشند، در ادامه به اتاق عمل کشیده می شوند، برای شروع این عمل، جراح می تواند هم از بی حسی موضعی و هم از بیهوشی برای کاهش یا رفع درد در حین عمل برای بیمار به کار گیرد. انتخاب هر یک از این روش ها گاهی به سلیقه خود بیمار و در برخی موارد بنا به صلاح دید و نظر جراح صورت می گیرد.

2 دیدگاه ‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل