ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

نقطه جی واژن دقیقا کجاست؟

نقطه جی واژن دقیقا کجاست؟

نقطه جی واژن دقیقا کجاست؟ ارگاسم می تواند به کاهش استرس کمک کند، پوست شما را بهبود بخشد و احساس خوبی به شما بدهد. با این حال، برای بسیاری از زنان، ارگاسم – به ویژه آنهایی که از طریق دخول به دست می‌آیند – می‌تواند به اندازه نقطه مرموز G گریزان باشد.

نقطه جی واژن
نقطه جی واژن

برای زنان نسبتاً غیرمعمول است که تنها از طریق مقاربت به ارگاسم می رسند. در واقع، طبق یک مطالعه در سال 2017، تنها حدود 18 درصد از زنان تنها از طریق دخول به ارگاسم می رسند – یعنی نیازی به دست، دهان یا اسباب بازی ندارند. در اغلب موارد، تحریک کلیتورال برای رسیدن به ارگاسم در حین رابطه جنسی مورد نیاز است یا حداقل مفید است.

با این حال، حتی اگر ارگاسم واژینال را تجربه نکرده باشید، به این معنی نیست که غیرممکن است. برخی معتقدند که نقطه G ممکن است کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین دخول باشد. اما برخی از محققان بر این باورند که ارگاسم واژینال حتی وجود ندارد، بنابراین جدا کردن واقعیت از تخیل می تواند دشوار باشد.

نقطه جی واژن دقیقا کجاست؟
نقطه جی در زنان

نقطه G چیست؟

احتمالاً در مورد نقطه G شنیده اید و این که چگونه این نقطه “کلید” برای دستیابی به ارگاسم واژن است. اما آیا واقعی است؟ راستش، پیچیده است.

لکه G که به عنوان نقطه گرافنبرگ شناخته می شود، توسط دکتر بورلی ویپل پس از اینکه متوجه شد که استفاده از حرکت «بیا اینجا» در امتداد داخل واژن باعث ایجاد پاسخ فیزیکی در زنان می شود، معرفی شد. او معتقد بود که این منطقه می تواند کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی باشد.

با این حال، واضح است که نقطه G در واقع بخش مشخصی از آناتومی شما نیست. در واقع، در یک مطالعه در سال 2017، محققان تلاش کردند تا نقطه G را پیدا کنند تا با دست خالی به آن بیایند.

تزریق ژل به نقطه جی
تزریق ژل به نقطه جی

نقطه G به جای اینکه یک نقطه جداگانه در واژن شما باشد، بخشی از شبکه کلیتورال شماست. این بدان معناست که وقتی نقطه G را تحریک می کنید، در واقع بخشی از کلیتوریس را تحریک می کنید، که بسیار بزرگتر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم. به نظر می رسد، نوک به اندازه نخود جایی که لابیای داخلی به هم می رسند، در واقع فقط نوک کلیتوریس است و به دو “ریشه” تقسیم می شود که می تواند حدود چهار اینچ طول داشته باشد.

بعلاوه، این منطقه می تواند از زن به زن دیگر متفاوت باشد، که توضیح می دهد که چرا پیدا کردن آن اغلب دشوار است. با این حال، هنگامی که نقطه G تحریک شود، می تواند باعث انزال زنانه شود (بله، واقعی است) و به زنان کمک کند به ارگاسم واژن برسند.

چگونه می توانید آن را پیدا کنید؟

پیدا کردن نقطه G می تواند دشوار باشد، به خصوص که در واقع در هیچ نقشه ای از بدن انسان وجود ندارد. این بدان معنا نیست که غیرممکن است. به جای جستجوی آن در طول فعالیت جنسی مشترک، یافتن نقطه G از طریق خودکاوی آسان تر است.

اگر به دنبال یافتن نقطه G خود هستید، با آرامش شروع کنید. همانطور که شروع به کاوش در بدن خود می کنید، کاری را انجام دهید که برای شما بهتر است. وقتی آماده شدید، قبل از وارد کردن انگشتان یا اسباب بازی جنسی، دهانه واژن خود را ماساژ دهید.

سپس با استفاده از انگشتان یا یک اسباب بازی، با حرکت «بیا اینجا» به سمت ناف خود بلند شوید. به یاد داشته باشید، شما سعی نمی کنید دکمه خاصی را فشار دهید، بلکه سعی می کنید آنچه را که در آن منطقه عمومی برای شما بهترین است را بیابید. حرکت را همزمان با ایجاد حس تکرار کنید، و – به جای یک حرکت درون و برون – باید توجه خود را روی این ناحیه متمرکز کنید.

مانند سایر مناطق اروژن، ترجیحات می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در واقع، یک منبع مورد اعتماد در سال 2016 تاکید کرد که ارگاسم یک اندازه نیست، بنابراین هیچ راه درست یا غلطی برای ارگاسم وجود ندارد.

همه زنان از طریق تحریک نقطه G رضایت نمی یابند، و این نیز خوب است. به یاد داشته باشید که خودارضایی کاملا طبیعی است و می تواند بخش سالمی از هر رابطه ای باشد. با صرف زمان برای کشف ترجیحات خود، می توانید از این اطلاعات برای آموزش به شریک زندگی خود در مورد آنچه که در طول رابطه جنسی بیشتر از همه لذت می برید استفاده کنید.

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G

اگر امیدوار هستید که در طول رابطه جنسی تحریک نقطه G را تجربه کنید، پوزیشن های جنسی خاصی وجود دارد که بهترین کار را دارد. پوزیشن هایی را امتحان کنید که به شما اجازه می دهد کمی بیشتر بر حرکات خود کنترل داشته باشید تا بتوانید بفهمید از چه نوع تحریکی بیشتر لذت می برید. در حالی که پوزیشن‌های جنسی زیادی وجود دارد که می‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند، در اینجا سه مورد وجود دارد که باید امتحان کنید.
دختر گاوچران

از شریک زندگی خود بخواهید به پشت دراز بکشد، سپس از بالای آن بالا بروید و او را دراز بکشید. این موقعیت به شما امکان کنترل کامل بر ریتم، عمق و زاویه نفوذ را می دهد تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه G خود تمرکز کنید.

به جای بالا و پایین کردن، سعی کنید به جلو و عقب حرکت کنید تا ناحیه نقطه G را در مقابل دیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. مخلوط کردن آن نیز می تواند کمک کننده باشد، بنابراین از آزمایش با سرعت ها و زوایای مختلف نترسید.

سبک سگی

استایل سگی یکی دیگر از راه های عالی برای رسیدن به نفوذ عمیق تر در طول رابطه جنسی است. تغییر زاویه برای برخورد به نقطه G آسان است.

با دست و زانو شروع کنید و شریک زندگی خود را پشت سر خود قرار دهید. در حین دخول، سعی کنید روی ساعد خود تکیه دهید یا باسن خود را به عقب فشار دهید تا زاویه را تغییر دهید تا زمانی که موقعیتی را که برای شما مناسب است را پیدا کنید. اگر مایل هستید، می توانید با دراز کشیدن صاف روی شکم در حالی که پاهای خود را از لبه تخت آویزان کرده اید، تغییر متفاوتی را امتحان کنید و به همسرتان اجازه دهید پشت شما بایستد و از آنجا نفوذ کند.

سمت مبلغ بسته

تغییری در موقعیت کلاسیک میسیونری، این موقعیت باعث تحریک بیشتر بدون عمق نفوذ می شود. قبل از اینکه پاهای خود را با هم بچرخانید، به پشت در وضعیت مبلغی شروع خواهید کرد. سپس، پاهای شریک زندگی شما باید روی پاهای شما کشیده شود، و اجازه می دهد فشار بیشتری ایجاد شود. در حالی که این نفوذ کم عمق که ممکن است به آن عمق نرسد، احساس سفت‌تر و اصطکاک بیشتر در نقطه G شما ایجاد می‌کند که ممکن است بهترین راه برای کمک به شما برای رسیدن به ارگاسم باشد.

2-عمل پرینورافی ، 3-درمان یائسگی ، 4-عمل لابیاپلاستی ، 5-خشکی واژن ، 6-نحوه سفید کردن واژن با لیزر ، 7 – بهترین جراح واژینوپلاستی ، 8- تزریق ژل به واژن ، 9- PRP واژن ،10 – تنگی واژن ،11- جراحی هودکتومی  12 – لیزر مونالیزا تاچ

13 – نقطه جی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل