ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

اناتومی برداشتن چربی شکم

اناتومی برداشتن چربی شکم

اناتومی برداشتن چربی شکم ، جراحی زیبایی بوسیله جراح پلاستیک ، برای بعضی از افراد بدلیل نگرانی و یا اعتماد به نفس پایین انجام میشود . بسیاری از بیماران به دنبال توصیه مناسب پزشک نتایج رضایت بخشی را بدست می اورند .

اناتومی برداشتن چربی شکم
اناتومی برداشتن چربی شکم

پزشک باید انتظارات بیمار خود و روش های موجود اگاه باشد . در صورتی که پزشک بیمار از احتمال هر گونه اختلال شخصیتی یا روانی بیمار اگاه باشد باید به عنوان یک کار تیمی جراح پلاستیک و روانپزشک بطور مشترک در مورد بیمار تصمیم گیری نمایند .

I- پایه برداشتن چربی شکم و جراحی زیبایی

A – همه ما نیاز مندیم که خود را همانگونه که بینیم و فکر می کنیم . درک نموده و قبول نمائیم و بدین ترتیب میتوانیم بطور رضایت بخش با سایر مردم ارتباط برقرار نمائیم . در همین راستا نیاز به بهترین جراح ابدومنیوپلاستی داریم .

برداشتن چربی شکم
برداشتن چربی شکم

B-بعضی افراد دفرمیتی های ظاهر خود را بهتر از دیگران قبول مینمایند . مرز مشخصی بین طبیعی و غیرطبیعی از نظر زیبایی وجود ندارد و بیشتر به شخصیت و روان فرد ، فشار دیگران و خواسته های جامعه و مد موجود بستگی دارد .

C- فرد دارای یک دفرمیتی ، ممکن است بشدت در جستجوی راهی برای بهبود بخشیدن این دفورمیتی و محو نمودن ان باشد . غرور و تمایل به برتری بر دیگران یک نیروی محرک کافی نبوده ولی بر تمایل به مورد قبول واقع شدن و عدم ایرادگیری دیگران برتری دارد . ( مانند شکم ات بیرون زده یا چربی های شکم ات خیلی شده )

بهترین جراح برداشتن چربی شکم
بهترین جراح برداشتن چربی شکم

D- در صورتی که برداشتن چربی شکم با جراحی انجام شده و موفقیت امیز باشد . حساسیت بیمار درباره دفرمیتی کاهش پیدا کرده و یا از بین می رود و احساس توازن فیزیکی و برداشت از جسم خود بهبود می یابد . اعتماد به نفس بیمار افزایش یافته و از سد های روانی که در برقراری ارتباط با دیگران وجود داشت ازاد می گردد و نگرانی و اضطراب بیمار برطرف می شود .

E- بعبارت دیگر ، یک نفر که میخواهد برای از بین بردن مشکلات روابط با دیگران مطابق ارزوها و امیال ان ها باشد و یا احساس میکند توانایی های زیادی ندارد . پس از عمل برداشتن چربی شکم از نتیجه ان راضی نخواهد شد و یک کاندید ضعیف برای جراحی برداشتن چربی شکم می باشد . ( بپرسید ” چرا میخواهی الان جراحی کنی ؟ ” و یا انتظار داری چه تغییر بوسیله این جراحی در زندگیت ایجاد شود ؟”)

هزینه برداشتن چربی شکم
هزینه برداشتن چربی شکم

F – سایر کاندیدهای نامناسب برای جراحی برداشتن چربی شکم افراد نوروتیک می باشند که در ورای دفرمیتی خود پنهان شده اند و یا بیمارن سایکوتیک یا پره سایکوتیک که تمامی مشکلات خود را به این دفرمیتی نسبت می دهند

G- اناتومی جراحی زیبایی شکم  و زیبایی نیازمند سطح بالای علمی ، تکنیکی ، هنری و مهارت فردی می باشد . باید در انتخاب بیماران دقت مود و افرادی انتخاب کرد که خواسته های ان ها واقع گرایانه بوده و می توانند بهتر شدن وضعیت را ( بدون نیاز به کامل شدن) بعنوان نتیجه قبول نمایند .

اگر موارد فوق وجود داشته باشند جراحی زیبایی رایت بخش ترین شاخه جراحی برای جراح و خود بیمار می باشد . و در صورت عدم وجود موارد فوق و سپردن عمل ( به دلیل نیاز ) به یک جراح بدون تخصص unqualifed و یا غیر ماهر میتواند موارد مختلفی از تراژدی های فردی را ایجاد نماید .

II- برخی از مهترین جراحی های برداشتن چربی شکم

1- face-life یا Liposuction

لیپوساکشن یک روش جراحی است که از روش ساکشن برای برداشتن چربی از نواحی خاصی از بدن مانند شکم، باسن، ران، باسن، بازوها یا گردن استفاده می‌کند. لیپوساکشن نیز این نواحی را شکل می دهد.

2- لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟

ما از تکنیک SAFE در UT Southwestern استفاده می کنیم: جداسازی، آسپیراسیون و یکسان سازی چربی. جراح سلول های چربی را از بافت پوست جدا می کند، سپس آنها را با مایع آسپیره می کند. فاز انفیلتراسیون فضای ناحیه را برای دسترسی بهتر جراحی افزایش می دهد و دارویی به نام اپی نفرین را اضافه می کند که رگ های خونی را کوچک می کند و خونریزی را کاهش می دهد.

پس از برداشتن چربی، جراح سلول‌های چربی باقی‌مانده را در آن ناحیه توزیع می‌کند تا ظاهری صاف و طبیعی داشته باشد. در روش SAFE از لیزر یا ابزارهای مبتنی بر حرارت استفاده نمی‌شود، که می‌تواند به بافت اطراف آسیب برساند یا زخمی ایجاد کند. ما در دهه گذشته از SAFE استفاده کرده‌ایم – نتایج بیماران نسبت به سایر روش‌هایی که در عمل خود استفاده کرده‌ام، روان‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر است.

زمان بهبودی بستگی به نوع لیپوساکشن شما و ترکیب آن با روش دیگری دارد. هنگامی که به خودی خود انجام می شود، معمولاً یک روش سرپایی است. برای نواحی کوچک درمانی مانند گردن، شکم و یا پهلو، اکثر بیماران می توانند در عرض چند روز به سر کار بازگردند و در عرض دو هفته فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند.

برای نواحی بزرگ‌تر درمانی که بیشتر قسمت‌های تنه و اندام‌ها را در بر می‌گیرد، بیماران ممکن است به مرخصی بیشتری از محل کار و مدت زمان طولانی‌تری برای از سرگیری فعالیت‌های عادی نیاز داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل