ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

رفع تیرگی واژن با لیزر واژینال

رفع تیرگی واژن با لیزر واژینال

رفع تیرگی واژن با لیزر واژینال ، بلیچینگ واژن یک عمل زیبایی برای روشن کردن ظاهر فرج است. این روش ممکن است شامل استفاده از کرم های موضعی، لیزر یا لایه برداری شیمیایی باشد. بلیچینگ واژن می تواند خطرناک باشد و از نظر پزشکی تایید نشده است.

رفع تیرگی واژن با لیزر واژینال
رفع تیرگی واژن با لیزر واژینال

درمان های سفید کننده و بلیچینگ با لیزر نوعی فرآیند لایه برداری است. تغییر رنگ، تیره شدن و رنگ‌آمیزی ناحیه‌ای می‌تواند در لابیا ماژور که با مو پوشیده شده و در ناحیه «فرج» در ناحیه تناسلی خارجی قرار دارد رخ دهد. برای رفع این مشکل، درمان های سفید کننده و سفید کننده ناحیه تناسلی نتایج بسیار رضایت بخشی به دست می دهد. درمان های سفید کننده یا بلیچینگ لیزر نوعی فرآیند لایه برداری و یکی از روش های زیبایی اندام تناسلی است.

رفع تیرگی واژن با لیزر
رفع تیرگی واژن با لیزر

چرا ناحیه تناسلی خارجی تیره می شود؟

ناحیه تناسلی بیرونی می تواند در طول زمان به دلایل مختلف تیره یا تغییر رنگ دهد. این وضعیت ممکن است باعث ناراحتی زیبایی در زنان شود. عوامل زیر در تیره شدن ناحیه تناسلی خارجی نقش دارند:

هورمون استروژن
نور خورشید
داشتن پوست تیره
بارداری
استفاده از قرص های ضد بارداری (OCS)
سندرم تخمدان پلی کیستیک
برخی اختلالات هورمونی
اپیلاسیون ناحیه تناسلی با موم یا لیزر.

رفع تیرگی واژن
رفع تیرگی واژن

چرا بلیچینگ با لیزر انجام می شود؟

تیره شدن ناحیه تناسلی می تواند از نظر روانی زنان را تحت تاثیر قرار دهد. باعث عدم اعتماد به نفس و خجالت ناحیه تناسلی در هنگام رابطه جنسی می شود. ظاهر ایده آل صورتی، پرتر و براق است.

لیزر رفع تیرگی واژن
لیزر رفع تیرگی واژن

رفع تیرگی واژن با لیزر چگونه انجام می شود؟

بلیچینگ ناحیه تناسلی با لیزر معمولاً بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. می توان از بی حسی موضعی یا بی حسی آرام بخش استفاده کرد. بعد از بلیچینگ با لیزر، اصل اصلی لایه برداری لایه فوقانی پوست است که با اثر حرارتی لیزر به آن اپیدرم می گویند. به این ترتیب رنگ تیره از بین می رود و پوستی زنده، براق و صورتی ظاهر می شود.

به طور کلی یک جلسه کافی است. در صورت لزوم می توان جلسات متعددی را انجام داد. حتی با یک جلسه، بلیچینگ را می توان تا 30-40٪ به دست آورد، بنابراین نتایج بسیار رضایت بخش است.

نتایج بلیچینگ لیزر معمولاً پس از 1 ماه ظاهر می شود.

درمان های بلیچینگ با لیزر با عمل لابیاپلاستی

تیره شدن لب های بیرونی معمولاً با مشکلات رنگ و شکل در لب های داخلی همراه است. در حالی که لابیاپلاستی برای لب های داخلی انجام می شود، می توان در همان جلسه از بلیچینگ لیزر روی لب های بیرونی نیز استفاده کرد. پس از بلیچینگ دستگاه تناسلی با لیزر، بافت ظاهری با رنگ روشن، صورتی و براق سالم تر خواهد بود.

سفت کردن فرج با لیزر

به دلیل اثرات حرارتی (انتقالگر گرما) و فرسایشی (مخرب) لیزر، کبودی موقتی در بافت ایجاد می شود. بنابراین تولید بافت همبند (لنف) با حرکت سلول‌های ترمیمی در این ناحیه افزایش می‌یابد و جوان‌سازی، پری و ظاهر براق روی بافت دیده می‌شود.

به همین دلیل، لیزر دی اکسید کربن را می توان با لیزرهای دی اکسید کربن برای زنانی که دچار افتادگی، چین و چروک، مشکل ضعف بافتی هستند، انجام داد تا ناحیه تناسلی ظاهر کامل تری داشته باشد.

به همین ترتیب، برنامه های فرکانس رادیویی تناسلی (RF) نیز می توانند ظاهری کامل تر و براق تر برای ناحیه بیرونی تناسلی ایجاد کنند.

هزینه درمان بلیچینگ دستگاه تناسلی با لیزر چقدر است؟

هزینه های درمان بلیچینگ و سفت کردن دستگاه تناسلی با لیزر بسته به سیاست قیمت گذاری پزشک یا موسسه بهداشتی، عرض عمل و روش بیهوشی که باید اعمال شود متفاوت است.

هیچ قانونی در مورد سفید کردن واژن وجود ندارد و ممکن است اثرات مضری بر بدن داشته باشد. همه فرج ها از نظر ظاهری، از جمله رنگ، متفاوت هستند، بنابراین توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سفید کردن واژن، برای پذیرش بدن کمک بگیرید.

در این مقاله، به مواردی که بلیچینگ واژن شامل می شود، خطرات و عوارض جانبی بالقوه و اقداماتی که افراد ممکن است در عوض انجام دهند، می پردازیم.

2-عمل پرینورافی ، 3-درمان یائسگی ، 4-عمل لابیاپلاستی ، 5-خشکی واژن ، 6-نحوه سفید کردن واژن با لیزر ، 7 – بهترین جراح واژینوپلاستی ، 8- تزریق ژل به واژن ، 9- PRP واژن ،10 – تنگی واژن ،11- جراحی هودکتومی  12 – لیزر مونالیزا تاچ

13- رفع تیرگی واژن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل