ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

عکس عمل لابیاپلاستی

عکس عمل لابیاپلاستی

عکس عمل لابیاپلاستی ، طول درمان: 1-2 ساعت
بیهوشی: بی حسی موضعی، آرام بخش آگاهانه و/یا آرام بخش IV
داخل بیمار/خارجی: سرپایی
عوارض جانبی بالقوه / خطرات: ناراحتی موقت، تورم، و از دست دادن حس. عفونت؛ نتایج نادرست یا نامتقارن
مزایای اصلی: لابیا مینور می تواند ظاهر متعادل تری با لب های بزرگ به دست آورد. ناراحتی ناشی از پوست اضافی را می توان از بین برد
زمان مرخصی: 5-6 روز
فعالیت بدنی: فعالیت های عادی خود را در عرض 14 روز از سر بگیرید. رابطه جنسی و ورزش شدید در عرض 6-8 هفته

عکس عمل لابیاپلاستی
عکس عمل لابیاپلاستی 1

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یک عمل جراحی است که به دلایل زیبایی و پزشکی می تواند اندازه لابیا مینور و/یا لابیا ماژور (لب های داخلی و خارجی فرج) را کاهش دهد. این روش همچنین برای بهبود شکل و تقارن لابیاها، از بین بردن تحریک پوست و/یا ایجاد تجربه راحت‌تر در حین مقاربت طراحی شده است. مهم است که عمل لابیاپلاستی توسط یک جراح پلاستیک باتجربه با آموزش های اضافی در جراحی لابیاپلاستی (به جای متخصص زنان) انجام شود تا خطرات به حداقل برسد، ناراحتی بعد از عمل کاهش یابد و احتمال نتیجه رضایت بخش بهبود یابد.

عکس عمل لابیاپلاستی 2
عکس عمل لابیاپلاستی 2

در مطب ما، جراح پلاستیک با تجربه ما – کری ای. دکتر هاوسوک به انگیزه های احساسی و فیزیکی ظریفی که زنان برای این روش دارند حساس است و راهنمایی و مراقبت فوق العاده ای را در هر مرحله از فرآیند لابیاپلاستی ارائه می دهد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش هستید و می خواهید بدانید که آیا لابیاپلاستی ممکن است برای شما مناسب باشد یا خیر، توصیه می کنیم برای تعیین وقت مشاوره با دفتر ما تماس بگیرید.

عکس عمل لابیاپلاستی 3
عکس عمل لابیاپلاستی 3

مزایای لابیاپلاستی چیست؟

برای بسیاری از زنانی که با پوست و بافت اضافی لب دست و پنجه نرم می کنند، جراحی لابیاپلاستی می تواند تسکین جسمی و روحی فوق العاده ای را ارائه دهد. این روش متناسب با نیازها و اهداف هر زن سفارشی شده است و مزایای مهم مختلفی را ارائه می دهد. لابیاپلاستی می تواند:

اندازه، شکل و/یا تقارن لابیا مینور را تغییر دهید
نسبت های بهبود یافته بین لب های کوچک و لب های بزرگ ایجاد کنید
پوست اضافی را که باعث ناراحتی در هنگام مقاربت جنسی یا فعالیت های بدنی می شود، بردارید
افزایش اعتماد به نفس بدن
لابیای پاره شده، بیرون زده یا کشیده را اصلاح کنید
بهبود بهداشت زنانه
جوانسازی ظاهر اندام تناسلی خارجی زن
بخشی از یک طرح جامع درمان اصلاح مادر باشید

مشاوره با جراح پلاستیک ماهر ما بهترین راه برای این است که بفهمید آیا لابیاپلاستی راه حل مناسبی برای دستیابی به ظاهر و احساس بهتری است که می خواهید. در طول یک مشاوره، جراح شما می‌تواند به نگرانی‌های شما گوش دهد، ناحیه مورد نظر را بررسی کند و در مورد یک برنامه درمانی شخصی که می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند، صحبت کند.

عکس عمل لابیاپلاستی 4
عکس عمل لابیاپلاستی 4

چه کسی کاندیدای خوب برای لابیاپلاستی است؟

زنان دارای پوست و بافت اضافی در ناحیه خارجی واژن که متعهد به مراقبت های مناسب پس از عمل هستند، معمولاً کاندیدهای خوبی برای این روش هستند. بسیاری از زنان علاقه مند به لابیاپلاستی با تجربیات و نگرانی های مختلف انگیزه دارند، از جمله:

پوست بیش از حد لب که ناشی از کاهش وزن قابل توجه است
پارگی و/یا کشیدگی لابیا ناشی از زایمان یا ضربه
دراز شدن پوست لب که به راحتی تحریک یا دردناک می شود
نارضایتی شخصی از ظاهر لابیا
نگرانی های بهداشتی به دلیل پوست اضافی
خودآگاهی در مورد لابیاها در طول صمیمیت جنسی
تغییرات لابیا ناشی از نوسانات هورمونی، افزایش سن و/یا یائسگی
شرایط ارثی لبیال
درد و ناراحتی ناشی از لابیا

عکس عمل لابیاپلاستی 5
عکس عمل لابیاپلاستی 5

زنان تقریباً در هر سنی ممکن است از لابیاپلاستی سفارشی سود زیادی ببرند. با این حال، مهم است که نامزدهای این روش نگرانی های منطقی و انتظارات واقع بینانه داشته باشند. خواه نارضایتی از ظاهر لابیا یا ناراحتی جسمی بیمار را تشویق کند که لابیاپلاستی را در نظر بگیرد، دکتر هاوسوک یک ارزیابی جامع انجام می دهد تا مشخص کند آیا یک بیمار آینده نگر کاندید مناسبی برای این عمل است یا خیر. کاندیداها باید کاملاً رشد یافته باشند، از سلامت خوبی برخوردار باشند و قادر به بهبودی کامل باشند.

عکس عمل لابیاپلاستی 6
عکس عمل لابیاپلاستی 6
روش لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی را می توان با آرامبخش و بی حسی موضعی و یا با بیهوشی عمومی انجام داد. تکنیک های جراحی که دکتر هاوسوک در طول عمل لابیاپلاستی استفاده می کند به نیازها و اهداف منحصر به فرد بیمار بستگی دارد. به طور کلی، دو روش اصلی برای کاهش لب وجود دارد: تکنیک گوه و روش تریم. در حالی که تکنیک گوه بخش‌های مثلثی لابیا را برمی‌دارد و دو لبه را به هم متصل می‌کند تا ظاهری کوچک‌تر و سفت‌تر ایجاد کند، روش تریم پوست را از لبه بیرونی لابیا جدا می‌کند تا بافت را کاهش داده و دوباره شکل دهد. هر روش دارای مزایا و معایبی است که می توان آنها را قبل از عمل توضیح داد و مورد بحث قرار داد. هنگامی که شکل و اندازه مورد نظر به دست آمد و عمل جراحی بافت لبیال کامل شد، برش ها با دقت بسته می شوند و اغلب از بخیه های حل شونده استفاده می شود.

عکس عمل لابیاپلاستی 7
عکس عمل لابیاپلاستی 7
ریکاوری لابیاپلاستی چگونه است؟

قبل از انجام این عمل، دستورالعمل‌های کامل پس از جراحی به بیماران داده می‌شود که جراح پلاستیک ما توصیه می‌کند آنها را به دقت دنبال کنند. در طی چند روز اول بهبودی، توصیه می‌شود که بیماران از کمپرس‌های یخ زده (کمپرس یخ) روی نواحی تحت درمان استفاده کنند – این به کاهش تورم، کبودی و ناراحتی پس از جراحی کمک می‌کند. هر گونه آنتی بیوتیک خوراکی و موضعی تجویز شده باید طبق دستورالعمل مصرف شود تا احتمال عفونت به حداقل برسد، در حالی که ممکن است بر اساس نیاز از داروهای مسکن استفاده شود.

عکس عمل لابیاپلاستی 8
عکس عمل لابیاپلاستی 8

 

شرکت در تمام قرارهای بعدی برای بررسی پیشرفت بهبودی و اطمینان از عدم وجود علائم عفونت یا سایر عوارض بسیار مهم است. اکثر بیماران می توانند پس از پنج یا شش روز به سر کار بازگردند و پس از چند هفته فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند.

عکس عمل لابیاپلاستی 9
عکس عمل لابیاپلاستی 9

رابطه جنسی را نمی توان تا حدود شش تا هشت هفته پس از جراحی از سر گرفت، یعنی زمانی که پوست به طور کامل بهبود یافت.

عکس عمل لابیاپلاستی 10
عکس عمل لابیاپلاستی 10

-عمل پرینورافی ، 3-درمان یائسگی ، 4-عمل لابیاپلاستی ، 5-خشکی واژن ، 6-نحوه سفید کردن واژن با لیزر ، 7 – بهترین جراح واژینوپلاستی ، 8- تزریق ژل به واژن ، 9- PRP واژن ،10 – تنگی واژن ،11- جراحی هودکتومی  12 – لیزر مونالیزا تاچ

13- رفع تیرگی واژن 14 – لیزر واژن 15 – عکس عمل لابیاپلاستی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل