ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل ،تزریق ژل به واژن ،  نقش زیبایی ناحیه تناسلی در روابط جنسی سالم و لذت بخش بر کسی پوشیده نیست که یکی از راه‌های زیباسازی آن، تزریق ژل به واژن است.
با بالا رفتن سن به علت تحلیل رفتن بخشی از چربی و مواد تشکیل دهنده پوست، زیبایی و تراوت این بخش از ناحیه تناسلی از دست می‌رود و ظاهر آن پیر و فرسوده می‌گردد.

 

تزریق ژل به واژن
تزریق ژل به واژن


برای جبران این تحلیل، می‌توان از ژل جهت حجم دهی استفاده کرد.

شلی، چین و چروک و فرورفتگی در لابیا بزرگ از جمله مشکلات مهم زیبایی در آناتومی دستگاه تناسلی خارجی زنان است. شلی لابیوم ماژوس (لابیاهای بیرونی) به عنوان “هیپوتونیکی” شناخته می شود و ضعیف شدن لبیوم ماژوس به عنوان “هیپوتروفی” شناخته می شود. در این موارد می توان با استفاده از فیلر هیالورونیک اسید (HA) در ناحیه تناسلی مشکل را برای مدت کوتاهی حل کرد. پرکننده های اسید هیالورونیک که در ناحیه تناسلی اعمال می شوند، دستاوردهای زیبایی و عملکردی را ارائه می دهند.

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل
حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

بخش او شامل پاسخ به بسیاری از سوالاتی است که ما از شما دریافت می کنیم، مانند “اسید هیالورونیک چیست، در چه مناطقی استفاده می شود، فیلر اسید هیالورونیک برای ناحیه تناسلی چیست، چگونه تزریق می شود، آیا خطری دارد؟ هزینه ها چقدر است؟»

علل شلی ناحیه تناسلی چیست؟

شلی بافت ناحیه تناسلی خارجی ( شلی فرج ) می تواند به دلیل عوامل مختلفی ایجاد شود. شلی و افتادگی فرج که باعث می شود اندام تناسلی زنان پیرتر از آنچه هست به نظر برسد، می تواند ناشی از عواملی مانند:

ساختار ضعیف کلاژن به دلیل ویژگی های ژنتیکی فرد،
بارداری و زایمان،
افزایش و کاهش وزن سریع،
تحریک مزمن و دیستروفی فرج،
دوره یائسگی،
سیگار کشیدن،
عادات بد غذایی،
آدمی با پوست روشن بودن،
سالخورده،
فشار.

در تمام این موارد می توان از پیوند چربی یا تزریق اسید هیالورونیک در ناحیه تناسلی برای جوان سازی و افزایش پری آن استفاده کرد. فیلرهای اسید هیالورونیک علاوه بر حجم دهی، اثرات مرطوب کنندگی نیز بر روی بافت دارند.

هیالورونیک اسید چیست؟

اسید هیالورونیک (HA) یک ماده طبیعی با ساختار “پلی ساکارید” (شامل قند) در بدن انسان است. از این رو سال هاست که در دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی به طور ایمن از آن استفاده می شود. در بدن انسان بیشتر در چشم، غضروف، مایع سینوویال و پوست یافت می شود. یکی از مهم ترین اجزای مایع سینوویال است. به مقدار قابل توجهی در بافت های ریه، کلیه، مغز و ماهیچه ها نیز یافت می شود. بخش های کاربردی مهمی مانند جراحی صورت و روش های برجسته سازی لب به ویژه دارد.

استفاده از اسید هیالورونیک در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی

اسید هیالورونیک به دلیل خواص حجیم کننده، مرطوب کننده، محرک کلاژن، ضد پیری، ضد التهاب و ضد ادم، معمولاً در پوست و زیبایی استفاده می شود. با ویژگی حفظ آب خود، نقش مهمی در اطمینان از در دسترس بودن تورگ مناسب پوست ایفا می کند. این یکی از آبدوست ترین مولکول ها (حفظ آب) در طبیعت است، به طوری که 1 گرم HA می تواند 6 لیتر آب را در خود نگه دارد. پرکننده های حاوی HA به شدت در زمینه لوازم آرایشی استفاده می شود. HA بیشتر در زمینه های آرایشی زیر استفاده می شود:

از بین بردن علائم پیری (ضد پیری)
درمان چین و چروک دور لب و ناحیه کانتور چشم،
تقویت لب،
برجسته سازی خطوط صورت.

در چه مواردی اسید هیالورونیک به ناحیه تناسلی تزریق می شود؟

می توان آن را برای اهداف مختلف زیبایی شناختی و کاربردی استفاده کرد. این شامل؛

بزرگ کردن لابیا بزرگ (تقویت لب)

در زنانی که لابیا بزرگ آنها کوچکتر از حد طبیعی است، با هدف افزایش اندازه لابیا ماژور یا پنهان کردن لبهای کوچک انجام می شود.

از بین بردن فروپاشی لابیا ماژور (جمع شدن لابیال)

برای از بین بردن ریزش ها و چین و چروک های لابیا مینور انجام می شود.

از بین بردن عدم تقارن لب

اگر یک لبه از نظر ساختاری با دیگری متفاوت باشد یا بزرگتر یا کوچکتر از دیگری باشد، یکسان سازی ترجیح داده می شود.

رفع شکایات یائسگی

می توان آن را برای رفع شکایاتی مانند سوزش، خارش و سوزش ناشی از نازک شدن پوست در دوره یائسگی ترجیح داد. به خصوص در سال های اخیر راه حل مناسبی برای بیمارانی بوده است که از خشکی واژن ناشی از یائسگی رنج می برند.

G Shot (تقویت نقطه G)

از پرکننده‌های اسید هیالورونیک نیز می‌توان برای تقویت نقطه G در دیواره قدامی واژن برای افزایش لذت جنسی و تسهیل عملکرد ارگاسم استفاده کرد. این روش “G Shot” (تقویت نقطه G) نامیده می شود.

درمان رابطه جنسی دردناک

برای حل مشکل «وستیبولیت فرج» که با علائمی مانند درد و احساس سوزش در ورودی واژن خود را نشان می دهد، می توان به داخل داخل واژن تزریق کرد.

کاندیدهای مناسب برای پرکننده اسید هیالورونیک

در برخی از بیماران، پرکننده‌های اسید هیالورونیک را می‌توان برای اهداف عملکردی و زیبایی‌شناختی روی لب‌های بزرگ اعمال کرد. کاندیدهای مناسب برای پرکننده اسید هیالورونیک کسانی هستند که به دلیل از دست دادن کلاژن ناشی از افزایش و کاهش سریع وزن، سیگار کشیدن، زندگی استرس زا، استعداد ژنتیکی و غیره و کسانی که از یائسگی و مشکلات مرتبط با سن رنج می برند، از دست دادن تن و تروفیسیته را تجربه می کنند. جوانسازی لابیا بزرگ ناحیه تناسلی را قادر می سازد تا ظاهری پرتر، روشن تر و جوان تر به دست آورد.

تزریق ژل به واژن

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل
حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

حجم دهی به واژن فقط با تزریق ژل

 

عمل پرینورافی ، 3-درمان یائسگی ، 4-عمل لابیاپلاستی ، 5-خشکی واژن ، 6-نحوه سفید کردن واژن با لیزر ، 7 – بهترین جراح واژینوپلاستی ، 8- تزریق ژل به واژن ، 9- PRP واژن ،10 – تنگی واژن ،11- جراحی هودکتومی  12 – لیزر مونالیزا تاچ

13- رفع تیرگی واژن 14 – لیزر واژن 15 – عکس عمل لابیاپلاستی – 16 – جوان سازی واژن 17 –عمل تایتنینگ واژینال

18 – تایتنینگ 19 – هزینه عمل زیبایی واژن 20 – شل شدن واژن 21- وایتنینگ 22- تیرگی زیر بغل

23- پرینورافی و رضایت جنسی 24 – پرینه پلاستی یا پرینورافی 25- حجم دهی واژن با تزریق ژل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایت بهترین جراح بیش از 12 سال در حوزه تخصصی پزشکی زنان سابقه دارند و در این مدت تجربه های بسیار ارزشمندی را در حوزه جراحی های زیبایی زنان و لیزر درمانی کسب نموده اند.
سایت بهترین جراح در حال حاضر با دارا بودن 12 سال سابقه کار، هم اکنون در محدوده ونک شهر تهران و مراکز مختلف درمانی تهران به ارائه انواع خدمات درمانی و به صورت کاملا تخصصی در زمینه زیبایی زنان می پردازند.

روزهای کاری

شنبه : 21.00 - 09.00
یکشنبه : 21.00 - 09.00
دوشنبه : 21.00 - 09.00
سه شنبه : 21.00 - 09.00
چهارشنبه : 21.00 - 09.00
پنجشنبه : 21.00 - 09.00
جمعه : تعطیل